تحلیل تکنیکال اتریوم؛ چهارشنبه ۱۰ شهریور

اتریوم توانست بالاتر از تراز ۳,۲۵۰ دلار یک مبنای حمایتی خوب تشکیل داده و روند افزایشی پایداری را آغاز کند و به این ترتیب...

محسن عبادی

نویسنده : محسن عبادی

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

RSI,MACD,تکنیکال

title

قیمت اتریوم توانست سطح مقاومت ۳,۳۵۰ دلار و ۳,۳۸۰ دلار را از بین ببرد. حتی از منطقه ۳,۴۰۰ دلار فراتر رفت و بسیار بالاتر از میانگین متحرک ساده ساعتی قرار گرفت. قيمت قبل از اصلاح نزولي نزديك ۳,۴۷۷ دلار تشكيل شد. قیمت پایین تر از ۳,۴۰۰ دلار تصحیح شد، اما خریدارها نزدیک به ۳,۳۵۰ دلار فعال بودند و اجازه نزول بیشتر را ندادند.

قیمت پایین آن نزدیک به ۳,۳۴۰ دلار بود و افزایش جدیدی را آغاز کرد. اتر بیش از سطح ۵۰درصدی فیبوناچی در روند نوسانی بین سقف ۳,۴۷۷ دلار و کف ۳,۳۴۰ دلار معامله شد.

در حال حاضر بیش از ۳,۴۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی معامله می‌شود. همچنین یک خط روند صعودی کلیدی با حمایت نزدیک به ۳,۴۲۵ دلار در نمودار ساعتی اتریوم/دلار شکل می‌گیرد. این جفت ارز در تلاش برای شکستن بالاتر از سطح ۷۶.۴درصد فیبوناچی در نوسان ۳.۴۷۷ دلار سقف به ۳,۳۴۰ دلار کف است.


نمودار ۱ ساعته اتریوم/دلار (منبع:تریدینگ ویو)

اگر خریداران موفق شوند، اتریوم می‌تواند بیشتر از مقاومت ۳,۴۸۰ دلار افزایش یابد. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۳,۵۰۰ دلار است. شکست آشکار بالاتر از مقاومت ۳,۵۰۰ دلاری ممکن است درهای دیگری را برای افزایش باز کند.

اگر اتریوم نتواند بالاتر از سطح مقاومت ۳,۴۸۰ و ۳,۵۰۰ دلار روند خود را ادامه دهد، می‌تواند اصلاح نزولی را آغاز کند. اولین حمایت در روند نزولی نزدیک به سطح ۳,۴۳۵ دلار است.

حمایت اصلی بعدی در حال حاضر در نزدیکی منطقه ۳,۴۲۵ دلار و خط روند شکل می‌گیرد. شکست نزولی زیر خط روند می‌تواند باعث کاهش شدید شود. در سناریوی گفته شده، قیمت اتر می‌تواند منطقه حمایتی ۳,۳۵۰ دلار را دوباره آزمایش کند.

اندیکاتورهای تکنیکال:

MACD ساعتی برای اتر/دلار در حال افزایش در منطقه صعودی است.

RSI ساعتی برای اتر/دلار اکنون بالاتر از سطح ۵۰ است.

ناحیه حمایتی اصلی: ۳,۳۵۰ دلار

ناحیه مقاومتی اصلی: ۳,۵۰۰ دلار

منبع:newsbtc 

لینک کوتاه: b2n.ir/r14969 

برچسب ها :

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ پنج شنبه ۱ مهر
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنج شنبه ۱ مهر
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ سه شنبه ۳۰ شهریور

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط