تحلیل تکنیکال اتریوم؛ چهارشنبه ۱۳ مرداد

اتریوم بالاتر از سطح ۲,۶۰۰ دلار روند کاهشی جدیدی را آغاز کرد. قیمت اتر (ETH) سطح حمایتی اصلی ۲,۵۵۰ دلار را شکست؛ همین اتفاق برای بیت کوین در نزدیکی تراز ۴۰,۰۰۰ دلار افتاد. قیمت حتی حمایت ۲,۵۰۰ دلاری را شکست تا به یک منطقه نزولی کوتاه مدت وارد شود.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

اتریوم,اتر,تحلیل,بیت کوین,قیمت,استخراج

title

در حال حاضر اتر در تراز قیمت ۲,۵۰۹   دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ معامله میشود. قبل از آغاز روند اصلاح صعودی، کف قیمت اتریوم در نزدیکی ۲,۴۴۴  دلار شکل گرفت. پس از آن، قیمت بالاتر از سطح ۲,۵۰۰  دلار شکسته شد و از سطح اصلاحی ۲۳.۶  درصد فیبوناچی حرکت نزولی سقف نوسانی ۲,۶۶۸  دلار به کف قیمت ۲,۴۴۴  دلار گذشت ولی خرس ها در نزدیکی منطقه مقاومتی ۲,۵۵۰  دلار به فعالیت خود ادامه دادند.مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۲,۵۵۵  دلار و سطح اصلاحی ۵۰ درصد فیبوناچی حرکت نزولی ۲,۶۶۸  دلار به ۲,۴۴۴  دلار قرار دارد. در نمودار ساعتی جفت ارز اتریوم/دلار (ETH/USD) نیز یک خط روند نزولی اصلی با مقاومتی نزدیک به ۲,۵۸۰  دلار در حال تشکیل است.

شکست و بسته شدن قیمت بالاتر از سطوح مقاومتی ۲,۵۵۰  و ۲,۵۸۰  دلار میتواند آغازکننده یک روند افزایشی پایدار باشد. در این حالت، قیمت میتواند سطح ۲,۷۰۰  دلار را دوباره لمس کند.

اگر اتریوم نتواند سطوح مقاومتی ۲,۵۵۰  و ۲,۵۸۰  دلار را بازیابی کند، احتمالاً به روند ریزشی خود ادامه می دهد. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۲,۴۶۵  دلار خواهد بود.

حمایت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۲,۴۴۰  دلار خواهد بود. شکست نزولی قاطع قیمت زیر حمایت ۲,۴۴۰  دلاری میتواند به شتاب این روند نزولی بیافزاید. در چنین شریطی، قیمت میتواند به راحتی سطح ۲,۴۰۰  دلار را تاچ کند. حمایت اصلی بعدی می تواند نزدیک به سطح ۲,۳۳۰  دلار قرار بگیرد. در این سطح احتمالاً گاوها دوباره موضع گیری خواهند کرد.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار (ETH/USD)کم کم در منطقه نزولی شتاب می گیرد.

RSI ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار (ETH/USD)اکنون زیر سطح ۵۰ است.

حمایت اصلی: ۲,۴۴۰  دلار

مقاومت اصلی: ۲,۵۵۰  دلار

منبع: newsbtc.com 

لینک کوتاه:

برچسب ها :

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ جمعه ۲۶ شهریور
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنج شنبه ۲۵ شهریور
تحلیل تکنیکال اتریوم؛ چهارشنبه ۲۴ شهریور
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه ۲۴ شهریورَ
تحلیل تکنیکال اتریوم؛ سه شنبه ۲۳ شهریور

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط