تحلیل تکنیکال اتریوم؛ چهارشنبه ۱۴ مهر

اتریوم یک روند افزایشی مداوم را بالاتر از محدوده مقاومتی ۳,۳۵۰ دلار آغاز کرد. اتر (ETH) توانست از سطح ۳,۴۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ عبور کند. پس از پشت سر گذاشتن منطقه ۳,۵۰۰ دلاری، بالاترین سطح قیمت در نزدیکی تراز ۳,۵۳۹ دلار تشکیل شده و اکنون در حال اصلاح سود است.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

title

روند اصلاح نزولی قیمت تا پایین تر از سطح ۳,۵۰۰ دلار ادامه یافت و اکنون با قیمتی نزدیک به سطح فیبوناچی اصلاحی ۲۳.۶ درصد حرکت صعودی کف نوسانی ۳,۲۷۵ دلار به سقف قیمت ۳,۳۳۳ دلار معامله می‌شود.

در نمودار ساعتی جفت ارز اتریوم/دلار یک خط روند صعودی اصلی با حمایتی نزدیک به ۳,۴۵۰ دلار شکل می گیرد. اولین مقاومت در روند صعودی نزدیک به سطح ۳,۵۰۰ دلار واقع است. اولین مقاومت اصلی هم نزدیک به سطح ۳,۵۴۰ دلار پیش روی خریدارها قرار می‌گیرد.مقاومت اصلی بعدی نزدیک تراز ۳,۵۵۰ دلار واقع است و بالاتر از آن، قیمت به راحتی به سطح ۳,۷۰۰ دلار خواهد رسید. هرگونه افزایش بیشتر می‌تواند در کوتاه مدت شرایط را برای تداوم روند افزایش قیمت تا رسیدن به مرز ۳,۸۰۰ دلار فراهم کند.

اگر اتریوم نتواند حرکت خود را بالاتر از سطوح مقاومتی ۳,۵۴۰ و ۳,۵۵۰ دلار ادامه دهد، احتمالاً یک روند اصلاح نزولی جدید را آغاز می کند. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۳,۴۵۰ دلار می‌باشد.

اولین حمایت اصلی در حال حاضر نزدیک به سطح ۳,۴۰۰ دلار شکل می‌گیرد. این حمایت در نزدیکی سطح فیبوناچی اصلاحی ۵۰ درصد حرکت صعودی ۳,۲۷۵ دلار به ۳,۳۳۳ دلار واقع است. هرگونه کاهش بیشتر می‌تواند قیمت اتر را به سمت منطقه حمایتی ۳,۳۷۵ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ سوق دهد. در این حالت، حمایت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۳,۳۲۰ دلار به کمک اتر خواهد آمد.


اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار کم کم در منطقه صعودی شتاب خود را از دست می‌دهد.

RSI ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار اکنون به سمت سطح ۵۰ در حال اصلاح است.

حمایت اصلی: ۳,۴۰۰ دلار

مقاومت اصلی: ۳,۵۵۰ دلار

منبع: newsbtc.com

لینک کوتاه: b2n.ir/m84419 

برچسب ها :

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ دوشنبه ۲۶ مهر
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ دوشنبه ۲۶ مهر
ارزهای دیجیتالی که این هفته باید زیر نظر بگیرید + تحلیل تکنیکال!

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ شنبه ۲۴ مهر

اتریوم سرانجام قدرت و حرکت صعودی قاطعی از خود نشان داد. طی دو هفته گذشته بلاتکلیفی زیادی بر بازار این ارز حاکم بود و تحلیلگران بابت وقوع یک تله گاوی قریب الوقوع هشدار می‌دادند؛ اما در نهایت فروشندگان نتوانستند یا نخواستند این استراتژی را پیاده کنند. بنابراین در حال حاضر کنترل کامل در اختیار خریداران است...

تحلیل - ۳ روز پیش
قیمت اتریوم,پیش بینی

گزارش: بهای اتریوم شاید به زودی به ۴۹۰۰ دلار برسد!

شرکت تحلیلی فاند استرات (Fundstrat) با انتشار گزارشی پیش‌بینی کرد که قیمت اتریوم شاید در آینده نزدیک تا اوج ۴,۹۰۰ دلار پیشروی کند. این شرکت دلیل رسیدن بهای اتریوم به این نقطه را صنعت در حال رشد دیفای عنوان کرده است.

خبر - ۳ روز پیش
تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ جمعه ۲۳ مهر

اتریوم بالاتر از سطح ۳,۵۰۰ دلار قرار گرفت و به سمت یک منطقه مثبت حرکت کرد. در این مرحله، روند افزایش قیمت اتر (ETH) از منطقه مقاومت ۳,۶۵۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعتی آغاز شد...

تحلیل - ۴ روز پیش