تحلیل تکنیکال اتریوم؛ چهارشنبه ۱۷ شهریور

پس از آن که اتریوم نتوانست از تراز ۴,۰۰۰ دلار عبور کند، افت شدیدی را آغاز کرد. اتریوم به شدت تا زیر سطوح ۳,۸۰۰ دلار و ۳,۷۰۰ دلار سقوط کرد. حتی سطح حمایتی ۳,۶۰۰ دلار را شکست و بسیار پایین‌تر از میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ قرار گرفت.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

title

فروشنده‌ها حتی قیمت را به زیر ۳,۵۰۰ دلار و ۳,۲۰۰ دلار کشاندند. سرانجام، این ریزش قیمت تا زیر تراز ۳,۰۰۰ دلار ادامه یافت و قیمت منطقه ۲,۹۰۰ دلاری را لمس کرد. پایین‌ترین سطح قیمت در نزدیکی ۲,۹۰۰ دلار تشکیل شد و اخیراً حرکت صعودی جدید را آغاز کرده است.

اتر سطوح مقاومت ۳,۲۰۰ و ۳,۳۵۰ دلار را شکست. افزون بر این، بالاتر از سطح فیبوناچی اصلاحی ۵۰ حاصل از حرکت نزولی سقف نوسانی ۳,۹۶۹ دلار به کف نوسانی ۲,۹۰۰ دلار نیز شکست قیمت دیده شد. قیمت در حال حاضر نزدیک به سطح ۳,۴۵۰ دلار در حال تحکیم است.

در نمودار ساعتی جفت ارز اتریوم/دلار یک مثلث انقباضی اصلی با حمایتی نزدیک به ۳,۴۰۰ دلار تشکیل شده است. اولین مقاومت در روند صعودی اتر، نزدیک به تراز ۳,۵۰۰ دلار خواهد بود.اولین مقاومت اصلی نزدیک به سطح ۳,۵۶۰ دلار قرار دارد که به سطح فیبوناچی اصلاحی ۶۱.۸ درصدی حرکت نزولی ۳,۹۶۹ دلار به ۲,۹۰۰ دلار نزدیک است. ادامه حرکت صعودی بالاتر از سطح ۳,۵۶۰ دلار و ۳,۶۰۰ دلار می‌تواند زمینه را برای افزایش بیشتر قیمت مهیا کند.

اگر اتریوم نتواند حرکت خود را بالاتر از سطوح مقاومت ۳,۵۶۰ و ۳,۶۰۰ دلار ادامه دهد، می‌تواند حرکت نزولی دیگری را آغاز کند. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۳,۴۰۰ دلار خواهد بود.


حمایت اصلی بعدی در حال حاضر در نزدیکی منطقه ۳,۳۲۰ دلاری شکل می‌گیرد. شکست نزولی زیر محدوده حمایتی ۳,۳۲۰ دلار می‌تواند قیمت را بیشتر کاهش دهد. در این حالت، ممکن است قیمت در آینده نزدیک تا سطح ۳‌۰۰۰ دلار کاهش یابد.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز  اتریوم /دلار کم کم در منطقه صعودی شتاب می‌گیرد.

RSI ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار به سمت سطح ۵۰ در حرکت است.

حمایت اصلی: ۳,۳۲۰ دلار

مقاومت اصلی: ۳,۵۶۰ دلار

منبع: newsbtc.com

لینک کوتاه: b2n.ir/t55369 

 

برچسب ها :

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ چهارشنبه ۲۸ مهر
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه ۲۸ مهر
ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال سقف ۲.۵ تریلیون دلار را شکست!

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه ۲۸ مهر

قیمت بیت کوین افزایش چشمگیری را بالاتر از منطقه مقاومت ۶۲,۰۰۰ دلاری آغاز کرد؛ منطقه مقاومت اصلی ۶۳,۰۰۰ دلاری را شکست و بالاتر از میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ قرار گرفت...

تحلیل - ۵ ساعت پیش
ارزش بازار,بیت کوین,اتریوم

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال سقف ۲.۵ تریلیون دلار را شکست!

با افزایش مداوم قیمت بیت کوین و اتریوم، مجموع ارزش بازار ارزهای دیجیتال از ۲.۵ تریلیون دلار عبور کرد. با توجه به داده‌های منتشر شده توسط کوین‌تلگراف مارکتس پرو، با بالا رفتن یکی از مهم‌ترین شاخص‌های سلامت بازار، بیت کوین همچنان بزرگ‌ترین ارز دیجیتال با ارزش بازار حدود ۱.۲ تریلیون دلاری است.

خبر - ۶ ساعت پیش
تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ سه شنبه ۲۷ مهر

پس از آنکه اتریوم نتوانست بالاتر از محدوده ۳,۹۰۰ دلاری باقی بماند، اصلاح نزولی جدیدی را آغاز کرد و تا زیر محدوده حمایتی ۳,۸۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ کاهش یافت و حتی سطوح پایین تر از حمایت ۳,۷۵۰ دلار را لمس کرد...

تحلیل - دیروز