تحلیل تکنیکال اتریوم؛ چهارشنبه ۱۷ شهریور

پس از آن که اتریوم نتوانست از تراز ۴,۰۰۰ دلار عبور کند، افت شدیدی را آغاز کرد. اتریوم به شدت تا زیر سطوح ۳,۸۰۰ دلار و ۳,۷۰۰ دلار سقوط کرد. حتی سطح حمایتی ۳,۶۰۰ دلار را شکست و بسیار پایین‌تر از میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ قرار گرفت.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

title

فروشنده‌ها حتی قیمت را به زیر ۳,۵۰۰ دلار و ۳,۲۰۰ دلار کشاندند. سرانجام، این ریزش قیمت تا زیر تراز ۳,۰۰۰ دلار ادامه یافت و قیمت منطقه ۲,۹۰۰ دلاری را لمس کرد. پایین‌ترین سطح قیمت در نزدیکی ۲,۹۰۰ دلار تشکیل شد و اخیراً حرکت صعودی جدید را آغاز کرده است.

اتر سطوح مقاومت ۳,۲۰۰ و ۳,۳۵۰ دلار را شکست. افزون بر این، بالاتر از سطح فیبوناچی اصلاحی ۵۰ حاصل از حرکت نزولی سقف نوسانی ۳,۹۶۹ دلار به کف نوسانی ۲,۹۰۰ دلار نیز شکست قیمت دیده شد. قیمت در حال حاضر نزدیک به سطح ۳,۴۵۰ دلار در حال تحکیم است.

در نمودار ساعتی جفت ارز اتریوم/دلار یک مثلث انقباضی اصلی با حمایتی نزدیک به ۳,۴۰۰ دلار تشکیل شده است. اولین مقاومت در روند صعودی اتر، نزدیک به تراز ۳,۵۰۰ دلار خواهد بود.اولین مقاومت اصلی نزدیک به سطح ۳,۵۶۰ دلار قرار دارد که به سطح فیبوناچی اصلاحی ۶۱.۸ درصدی حرکت نزولی ۳,۹۶۹ دلار به ۲,۹۰۰ دلار نزدیک است. ادامه حرکت صعودی بالاتر از سطح ۳,۵۶۰ دلار و ۳,۶۰۰ دلار می‌تواند زمینه را برای افزایش بیشتر قیمت مهیا کند.

اگر اتریوم نتواند حرکت خود را بالاتر از سطوح مقاومت ۳,۵۶۰ و ۳,۶۰۰ دلار ادامه دهد، می‌تواند حرکت نزولی دیگری را آغاز کند. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۳,۴۰۰ دلار خواهد بود.


حمایت اصلی بعدی در حال حاضر در نزدیکی منطقه ۳,۳۲۰ دلاری شکل می‌گیرد. شکست نزولی زیر محدوده حمایتی ۳,۳۲۰ دلار می‌تواند قیمت را بیشتر کاهش دهد. در این حالت، ممکن است قیمت در آینده نزدیک تا سطح ۳‌۰۰۰ دلار کاهش یابد.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز  اتریوم /دلار کم کم در منطقه صعودی شتاب می‌گیرد.

RSI ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار به سمت سطح ۵۰ در حرکت است.

حمایت اصلی: ۳,۳۲۰ دلار

مقاومت اصلی: ۳,۵۶۰ دلار

منبع: newsbtc.com

لینک کوتاه: b2n.ir/t55369 

 

برچسب ها :

رشد ۱۷ درصدی فانتوم در میان رکود بازار
همکاری قهرمان سابق یو‌اف‌سی با شرکت استخراج بیت کوین
گزارش: بهای اتریوم شاید به زودی به ۴۹۰۰ دلار برسد!
تحلیل تکنیکال اتریوم؛ جمعه ۲۳ مهر

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط

استخراج,بیت کوین,اتریوم,بلاک چین,GMT

همکاری قهرمان سابق یو‌اف‌سی با شرکت استخراج بیت کوین

خبیب نورمحمدوف، قهرمان سابق یو‌اف‌سی، همکاری تازه‌ای را با شرکت استخراج گوماینینگ شروع کرده و به‌عنوان سفیر رسمی توکن این شرکت معرفی شده است. نورمحمدوف مدعی شد GMT «پیشرفته‌ترین» توکن در جهان است.

خبر - ۲ روز پیش
تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ شنبه ۲۴ مهر

اتریوم سرانجام قدرت و حرکت صعودی قاطعی از خود نشان داد. طی دو هفته گذشته بلاتکلیفی زیادی بر بازار این ارز حاکم بود و تحلیلگران بابت وقوع یک تله گاوی قریب الوقوع هشدار می‌دادند؛ اما در نهایت فروشندگان نتوانستند یا نخواستند این استراتژی را پیاده کنند. بنابراین در حال حاضر کنترل کامل در اختیار خریداران است...

تحلیل - ۲ روز پیش
قیمت اتریوم,پیش بینی

گزارش: بهای اتریوم شاید به زودی به ۴۹۰۰ دلار برسد!

شرکت تحلیلی فاند استرات (Fundstrat) با انتشار گزارشی پیش‌بینی کرد که قیمت اتریوم شاید در آینده نزدیک تا اوج ۴,۹۰۰ دلار پیشروی کند. این شرکت دلیل رسیدن بهای اتریوم به این نقطه را صنعت در حال رشد دیفای عنوان کرده است.

خبر - ۲ روز پیش