تحلیل تکنیکال اتریوم؛ چهارشنبه ۱ تیر

اتریوم توانست به بالای منطقه مقاومت ۱,۰۵۰ دلاری صعود کند و روند بهبود خود را بالاتر از منطقه مقاومت ۱,۱۲۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ یک ساعته ادامه دهد...

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل تکنیکال,تحلیل تکنیکال اتریوم,اتریوم,سقوط,آلت کوین

title

در نهایت، قیمت اتر از مقاومت ۱,۱۵۰ دلاری عبور کرد و به سطح ۱,۲۰۰ دلار نزدیک شد. با روی کار آمدن دوباره فروشنده‌ها، سقف قیمت روزانه نزدیک به ۱,۱۹۲ دلار تشکیل شد و روند اصلاح نزولی، قیمت را به زیر سطح ۱,۱۵۰ دلار کشاند. 

نمودار ۱ ساعته جفت ارز اتریوم/دلار

همانطور که در نمودار ساعتی جفت ارز اتریوم/دلار می‌بینیم، قیمت پایین‌تر از یک خط روند صعودی کلیدی با حمایتی نزدیک به ۱,۱۸۰ دلار شکسته شده است.

اتر اکنون با قیمتی زیر ۱,۱۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ یک ساعته معامله می‌شود. اولین مقاومت در مسیر صعود این ارز نزدیک به سطح ۱,۱۲۰ دلار قرار دارد. مقاومت بعدی نیز نزدیک به منطقه ۱,۱۵۰ دلاری است. حرکتی قاطع بالاتر از منطقه مقاومت ۱,۱۵۰ دلاری ممکن است قیمت را به سمت ۱,۲۰۰ دلار سوق دهد.

مانع مهم بعدی که می‌تواند از افزایش قیمت اتر جلوگیری کند، نزدیک به سطح ۱,۲۵۰ دلار واقع است. هر گونه افزایش بیشتر می‌تواند حرکت به سمت مقاومت ۱,۳۲۰ دلاری را در کوتاه مدت در پی داشته باشد.

ولی اگر اتریوم نتواند از مقاومت ۱,۱۲۰ دلاری صعود کند، می‌تواند به حرکت خود ادامه دهد. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به منطقه ۱,۰۶۰ دلاری می‌باشد.

حمایت مهم بعدی نیز نزدیک به منطقه ۱,۰۵۰ دلاری و سطح فیبوی اصلاحی ۵۰ درصدی حرکت صعودی ۸۸۰ دلار به ۱,۱۹۲ دلار است. هرگونه کاهش بیشتر ممکن است حرکت به سمت منطقه حمایت ۱,۰۰۰ دلاری را در پی داشته باشد.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار در منطقه نزولی مومنتوم بیشتری پیدا می‌کند.

RSI ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار اکنون زیر سطح ۵۰ است.

حمایت اصلی: ۱,۰۵۰ دلار

مقاومت اصلی: ۱,۱۵۰ دلار

منبع: newsbtc.com

لینک کوتاه: b2n.ir/g52979 

 

یک نهنگ اتریوم ۱۵میلیون توکن پالیگان خریداری کرد
یونی‌سوآپ در میزان کارمزد کاربران از اتریوم پیشی گرفت
صرافی بایننس دوشنبه هفته آینده سپرده‌گذاری و برداشت اتریوم را موقتاً متوقف می‌کند
تحلیل تکنیکال اتریوم؛ جمعه ۳ تیر
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ جمعه ۳ تیر

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

تصویر جدید تلسکوپ هابل از کهکشانی با درخشندگی بسیار بالا

title

تصویر این هفته از تلسکوپ فضایی هابل کهکشان غبارآلود NGC ۷۱۷۲ را نشان می‌دهد که در فاصله ۱۱۰ میلیون سال نوری از ما در صورت فلکی Piscis Austrinus (ماهی جنوبی) قرار دارد. این یک کهکشان سیفرت، یعنی نوعی کهکشان با نور شدید و فعال است.

منبع : عصر ایران

مطالب مرتبط

یونی‌سوآپ,اتریوم,کارمزد,صرافی غیرمتمرکز

یونی‌سوآپ در میزان کارمزد کاربران از اتریوم پیشی گرفت

طبق گزارش بلومبرگ، یونی‌سوآپ که بزرگترین صرافی غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال می باشد از نظر کارمزد از شبکه اتریوم پیشی گرفته است. این پرچمدار صرافی‌های غیرمتمرکز بیش از ۴ میلیون دلار کارمزد ایجاد کرده است، در حالی که اتریوم به دلیل کارمزدهای پایین راه‌حل‌های لایه دوم کاهش قابل توجهی را در فعالیت کاربران تجربه کرده است.

خبر - ۲۲ ساعت پیش
صرافی بایننس,اتریوم,کیف پول اتریوم,تعمیر

صرافی بایننس دوشنبه هفته آینده سپرده‌گذاری و برداشت اتریوم را موقتاً متوقف می‌کند

بایننس، بزرگ‌ترین پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال جهان در یک پست وبلاگی جدید از برنامه‌هایش برای تعلیق عملیات با کیف پول اتریوم خود در زمان تعمیر و نگهداری آن خبر داده است. بایننس اعلام کرده است که روز دوشنبه ۲۷ ژوئن (۶ تیر) تعمیرات کیف پول اتریوم خود را انجام خواهد داد. این صرافی می‌گوید که در آن زمان سپرده‌‌گذاری‌ها و برداشت‌ها به‌طور موقت به حالت تعلیق در می‌آیند و پس از تکمیل تعمیرات این فعالیت‌ها نیز از سرگرفته می‌شوند.

خبر - ۲ روز پیش
تحلیل تکنیکال,تحلیل تکنیکال اتریوم,اتریوم,سقوط,آلت کوین

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ جمعه ۳ تیر

اتریوم یک روند اصلاح نزولی را پایین‌تر از سطح ۱,۱۲۰ دلار آغاز کرد. قیمت اتر (ETH) حتی به زیر ۱,۰۸۰ دلار رسید، اما خریدارها در نزدیکی منطقه حمایتی ۱,۰۵۰ دلار فعالیت خود را از سر گرفتند...

تحلیل - ۲ روز پیش