تحلیل تکنیکال اتریوم؛ چهارشنبه ۲۰ مرداد

اتریوم که اصلاحی نزولی را آغاز کرده بود، بالاتر از منطقه حمایتی ۳,۰۰۰ دلار با فعالیت مناسب خریدارها روبرو شد. به این ترتیب، توانست از سطح ۳,۱۵۰ دلار گذشته و حتی تراز ۳,۲۰۰ دلار را هم پشت سر بگذارد.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل,اتریوم,بیت کوین,ارزهای دیجیتال

title

قیمت تا مرز ۳,۲۳۳ دلار پیش رفت، اما نتوانست بالاتر از ۳,۲۰۰ دلار بسته شود. در حال حاضر اتر هم مانند بیت کوین، در حال تحکیم رشد خود در زیر سطح ۳,۲۰۰ دلار است. قیمت این ارز پایین‌تر از سطح اصلاحی ۲۳.۶  درصدی فیبوناچی حرکت صعودی ۲,۸۹۰ دلار به ۳,۲۲۳ دلار شکسته شد.

با این حال، اتریوم هنوز با قیمتی بالاتر از سطح ۳,۱۰۰ دلار (۳,۱۸۰ دلار در این لحظه) و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ معامله می‌شود. یک خط روند صعودی اصلی نیز با حمایتی نزدیک به ۳,۰۶۰ دلار در نمودار ساعتی جفت ارز اتریوم/دلاردر حال شکل‌گیری می‌باشد.

این خط روند با سطح اصلاحی ۵۰ درصد فیبوناچی حرکت صعودی کف نوسانی ۲,۸۹۰ دلار به سقف قیمت ۳,۲۲۳ دلار انطباق دارد. از سوی دیگر، یک مقاومت فوری نزدیک به سطح ۳,۲۰۰ دلار در مسیر صعود این ارز قرار خواهد گرفت. مقاومت اصلی بعدی نیز نزدیک به سطح ۳,۲۳۰ دلار خواهد بود.

 


شکست و بسته شدن قیمت بالاتر از مقاومت ۳,۲۰۰ دلار و ۳,۲۳۰ دلار ممکن است افزایش دیگری را در پی داشته باشد. در این مورد، قیمت می‌تواند تراز ۳,۳۵۰ دلار را نیز لمس کند. مقاومت اصلی بعدی ممکن است نزدیک سطح ۳,۵۰۰ دلار قرار گیرد.

اگر اتریوم نتواند حرکت خود را بالاتر از سطوح مقاومتی ۳,۲۰۰ و ۳,۲۳۰ دلار ادامه دهد، می تواند اصلاح نزولی دیگری را آغاز کند. در این حالت، اولین حمایت نزدیک به سطح ۳,۱۲۰ دلار می‌باشد.

حمایت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۳,۱۰۰ دلار می‌باشد. در حال حاضر، حمایت اصلی نزدیک به سطح ۳,۰۶۰ دلار و SMA ساعتی ۱۰۰ در حال تشکیل است. هرگونه کاهش بیشتر می‌تواند قیمت را به سمت منطقه حمایتی ۳,۰۰۰ دلاری سوق دهد.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار کم کم در منطقه صعودی شتاب خود را از دست می‌دهد.

RSI ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار اکنون بالای سطح ۵۰ است.

حمایت اصلی: ۳,۰۶۰ دلار

مقاومت اصلی: ۳,۲۰۰ دلار

لینک کوتاه: b2n.ir/e59857 

منبع: newsbtc.com 

برچسب ها :

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ دوشنبه ۲۹ شهریور
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ دوشنبه ۲۹ شهریور؛ حمایت‌ها و مقامت‌ها کدام‌اند
بازگشت ۸۶۵ اتریوم سرقتی به پلتفرم MISO
نهنگ‌های ناشناس ۷۶۱ میلیون دلار اتریوم را در ۲۴ ساعت اخیر جابجا کرده‌اند
رکورد خروج روزانه اتریوم از صرافی های متمرکز شکسته شد

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ دوشنبه ۲۹ شهریور؛ حمایت‌ها و مقامت‌ها کدام‌اند

بیت کوین بار دیگر تلاش کرد از سطح مقاومت ۴۸,۵۰۰ دلار عبور کند. هرچند موفق شد برای مدتی بالاتر از این سطح بایستد ولی نتوانست روند صعود خود را بیش از این ادامه دهد. به این ترتیب، سقف قیمت در نزدیکی ۴۸,۷۵۰ دلار شکل گرفت و قیمت شروع به کاهش کرد ...

تحلیل - ۱۲ ساعت پیش
اتریوم,هک,سوشی‌سواپ

بازگشت ۸۶۵ اتریوم سرقتی به پلتفرم MISO

هکری که ۸۶۴.۸ اتریوم را از پلتفرم MISO به سرقت برده بود بعد از افشا شدن هویتش به دست بنیان‌گذاران سوشی سواپ، این اندوخته‌ها را بازگردانده است. فردی که این حمله هکری را ترتیب داده بود یکی از توسعه‌دهندگان سوشی سواپ با نام مستعار eratos1122 بوده است.

خبر - دیروز
نهنگ,اتریوم

نهنگ‌های ناشناس ۷۶۱ میلیون دلار اتریوم را در ۲۴ ساعت اخیر جابجا کرده‌اند

بر اساس داده‌های ارائه شده از سوی ویل آلرت، طی ۲۴ ساعت گذشته نهنگ‌ها حدود ۲۵۱,۲۶۱ واحد اتریوم جابجا کرده‌اند. این میزان اتر ارزشی معادل ۷۶۱ میلیون دلار دارد.

خبر - دیروز