تحلیل تکنیکال اتریوم؛ چهارشنبه ۳ آذر

برخلاف بیت کوین، اتریوم موفق شد بالاتر از حمایت ۴,۰۵۰ دلاری خود باقی بماند. به این ترتیب، با تشکیل یک مبنای حمایتی قوی در این ناحیه، موج بهبودی ثابتی را بالای منطقه مقاومت ۴,۱۲۰ دلاری آغاز کرد...

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

قیمت بیت کوین,قیمت اتریوم,تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

title

در ادامه قیمت بالاتر از منطقه مقاومت ۴,۲۰۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ شکسته شد. علاوه بر این، در نمودار ساعتی جفت ارز اتریوم/دلار بالاتر از یک خط روند نزولی اصلی با مقاومتی نزدیک به ۴,۲۰۵ دلار شاهد شکست قیمت بودیم.

این جفت ارز تا سطوحی بالاتر از منطقه مقاومت ۴,۳۰۰ دلاری صعود کرد و سقف قیمت آن نزدیک به تراز ۴,۳۸۶ دلار تشکیل شد. اکنون اتر زیر سطح ۴,۳۰۰ دلار در حال اصلاح است و با قیمت ۴,۲۳۶ دلار و بالاتر از میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰معامله می‌شود. در صورت افزایش مجدد قیمت، اولین مقاومت نزدیک به سطح ۴,۳۰۰ دلار بلافاصله سر راه خریدارها قرار می‌گیرد. 

نمودار ۱ ساعته جفت ارز اتریوم/دلار

پس از آن، اولین مقاومت اصلی نزدیک به سطح ۴,۳۵۰ دلار می‌باشد. بسته شدن قیمت بالاتر از سطوح ۴,۳۰۰ و ۴,۳۵۰ دلاری می‌تواند در کوتاه‌مدت یک رالی تازه را به همراه داشته باشد. در این صورت، احتمال افزایش قیمت تا سطح ۴,۴۵۰ دلار وجود دارد. هر گونه افزایش بیشتر می‌تواند در کوتاه مدت قیمت را به سمت مانع ۴,۵۰۰ دلاری سوق دهد.

اگر اتریوم نتواند روند افزایشی جدیدی را بالاتر از سطح ۴,۳۵۰ دلار آغاز کند، شروع به کاهش نموده و در نزدیکی تراز ۴,۲۲۰ دلار با اولین حمایت خود برخورد می‌کند. افزون بر این، یک خط روند صعودی متصل نیز نزدیک به سطح ۴,۲۲۰ دلار در همان نمودار شکل می‌گیرد.

اولین حمایت اصلی اکنون نزدیک به سطح ۴,۲۰۰ دلار در حال شکل گیری است. این حمایت در نزدیکی سطح فیبوناچی اصلاحی ۵۰ درصدی حرکت صعودی ۴,۰۲۶ دلار به ۴,۳۸۶ دلار واقع است. شکست نزولی زیر سطح حمایت ۴,۲۰۰ دلاری کاهش بیشتر قیمت را در پی خواهد داشت.اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار در منطقه صعودی شتاب می‌گیرد.

RSI ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار اکنون نزدیک سطح ۵۰ است.

حمایت اصلی: ۴,۲۰۰ دلار

مقاومت اصلی: ۴,۳۵۰ دلار

منبع: newsbtc.com

لینک کوتاه: b2n.ir/d21720 

 

برچسب ها :

آیا سولانا از اتریوم پیشی می‌گیرد؟
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ جمعه ۵ آذر
تحلیل حمایت بعدی اتریوم توسط تحلیلگر بلومبرگ
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنج شنبه ۴ آذر
پس از به‌روزرسانی EIP-1559 یک میلیون اتر سوزانده شده است

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

پایان کار ایران در المپیک توکیو با ۳ طلا، ۲ نقره و ۲ برنز

title

کاروان ایران در المپیک ۲۰۲۰ توکیو موفق به کسب هفت مدال شد و تاکنون در رده ۲۷ جدول مدالها قرار گرفته است. به گزارش ایسنا، کاروان ورزشی ایران به نام ستارگان ایران زمین با ۶۶ ورزشکار در ۱۷ رشته ورزشی راهی المپیک ۲۰۲۰ توکیو شد. ایران در رشته‌ها ورزشی کشتی آزاد و فرنگی، وزنه برداری، تکواندو، بوکس، تیراندازی، تیروکمان، قایقرانی، تنیس روی میز، دوچرخه سواری، دوومیدانی، شمشیربازی، والیبال، بسکتبال، جودو، شنا، بدمینتون و کاراته شرکت کرد. 

منبع : خبرگزاری ایسنا

مطالب مرتبط

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ جمعه ۵ آذر

قیمت بیت کوین بالای سطح ۵۷,۰۰۰ دلار ثابت ماند و پس از آغاز یک روند صعودی تازه، توانست منطقه مقاومت ۵۸,۰۰۰ دلاری را هم پشت سر بگذارد. پس از آن، قیمت حتی سطح ۵۸,۵۰۰ دلار را شکست و بالاتر از میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ قرار گرفت. ولی این موج صعودی پیش از لمس مقاومت ۶۰,۰۰۰ دلاری متوقف شد...

تحلیل - ۱۲ ساعت پیش
اتریوم,تحلیل,بلومبرگ

تحلیل حمایت بعدی اتریوم توسط تحلیلگر بلومبرگ

در بحبوحه بحران محلی در بازار ارزهای دیجیتال و فقدان اخبار اساسی از ایالات متحده یا هر کشور دیگری، تحلیلگران و معامله گران خصوصی بیشتری شروع به استفاده از تحلیل تکنیکالی کرده‌اند که امکان پیش بینی آینده قیمت یک دارایی را با نگاه کردن به تاریخچه قیمت آن فراهم می‌کند.

خبر - ۱۴ ساعت پیش
تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنج شنبه ۴ آذر

بیت کوین موفق شد در محدوده‌ای بالاتر از منطقه حمایتی ۵۵,۵۰۰ دلار باقی بماند. این ارز بعد از تشکیل یک مبنای حمایتی قوی بالاتر از سطح ۵۵,۵۰۰ دلار، تلاش می‌کند یک موج بازیابی مناسب را برای احیای قیمت آغاز کند.

تحلیل - ۲ روز پیش