تحلیل تکنیکال اتریوم؛ چهارشنبه ۳ شهریور

اتریوم نتوانست بالاتر از منطقه حمایتی ۳,۳۰۰ دلاری باقی بماند و همچنان به روند کاهشی خود ادامه داد. قیمت اتر (ETH) منطقه حمایتی اصلی ۳,۲۵۰ دلار را برای ورود به منطقه نزولی شکست.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

title

قیمت حتی سطح حمایتی ۳,۲۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ را شکست. بعد از تشکیل پایین‌ترین سطح قیمت در حدود ۳,۱۵۰ دلار، فاز تثبیت آغاز شد. پس از اصلاح قیمت تا سطوح بالاتر از ۳,۱۷۰ دلار و ۳,۱۸۰ دلار، بالاتر از سطح اصلاحی ۲۳.۶ درصدب فیبوناچی حرکت نزولی ۳,۳۸۰ دلار به ۳,۱۵۰ دلار دوباره شاهد شکست قیمت بودیم.

در حال حاضر، اتر زیر تراز ۳,۲۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ در حال تثبیت است. در نمودار ساعتی جفت ارز اتریوم/دلار نیز یک الگوی ادامه دهنده نزولی با حمایتی نزدیک به ۳,۱۷۰ دلار در حال تشکیل است.

 


در روند صعودی، اولین مقاومت نزدیک به سطوح ۳,۲۰۰ دلار و ۳,۲۲۰ دلار است. شکست قاطع قیمت بالاتر از مقاومت مثلث و تراز ۳,۲۲۰ دلار می‌تواند با افزایش پیوسته قیمت همراه گردد. مقاومت اصلی بعدی در حال حاضر در نزدیکی سطح ۳,۲۶۵ دلار شکل می‌گیرد که به سطح ۵۰ درصدی فیبوناچی حرکت نزولی سقف نوسانی ۳,۳۸۰ دلار به کف قیمت ۳,۱۵۰ دلار نزدیک است.

هرگونه افزایش بیشتر، حرکت به سمت سطح ۳,۳۰۰ دلار در کوتاه مدت را در پی خواهد داشت. در میانه این مسیر، یک مقاومت نزدیک به سطح ۳,۲۹۲ دلار مقابل خریدارها قرار می‌گیرد.

از سوی دیگر، اگر اتریوم نتواند بالاتر از سطوح مقاومت ۳,۲۰۰ و ۳,۲۲۰ دلار تثبیت شود، می‌تواند روند نزولی خود را ادامه دهد. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۳,۱۵۰ دلار خواهد بود.

در حال حاضر، حمایت اصلی در نزدیکی منطقه ۳,۱۲۰ دلاری در حال تشکیل است. شکست نزولی در محدوده حمایتی ۳,۱۲۰ دلار می‌تواند قیمت را بیش از پیش به پایین بکشد. در این حالت، حمایت اصلی می‌تواند در تراز ۳,۰۰۰ دلار به کمک اتر بیاید.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار کم کم در منطقه نزولی شتاب خود را از دست می‌دهد.

RSI ساعتی برای جفت ارز  اتریوم/دلار زیر سطح ۵۰ است.

حمایت اصلی: ۳,۱۲۰ دلار

مقاومت اصلی: ۳,۲۶۵ دلار

منبع: newsbtc.com 

لینک کوتاه:  b2n.ir/t22233 

برچسب ها :

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ دوشنبه ۲۶ مهر
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ دوشنبه ۲۶ مهر
ارزهای دیجیتالی که این هفته باید زیر نظر بگیرید + تحلیل تکنیکال!

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ شنبه ۲۴ مهر

اتریوم سرانجام قدرت و حرکت صعودی قاطعی از خود نشان داد. طی دو هفته گذشته بلاتکلیفی زیادی بر بازار این ارز حاکم بود و تحلیلگران بابت وقوع یک تله گاوی قریب الوقوع هشدار می‌دادند؛ اما در نهایت فروشندگان نتوانستند یا نخواستند این استراتژی را پیاده کنند. بنابراین در حال حاضر کنترل کامل در اختیار خریداران است...

تحلیل - ۳ روز پیش
قیمت اتریوم,پیش بینی

گزارش: بهای اتریوم شاید به زودی به ۴۹۰۰ دلار برسد!

شرکت تحلیلی فاند استرات (Fundstrat) با انتشار گزارشی پیش‌بینی کرد که قیمت اتریوم شاید در آینده نزدیک تا اوج ۴,۹۰۰ دلار پیشروی کند. این شرکت دلیل رسیدن بهای اتریوم به این نقطه را صنعت در حال رشد دیفای عنوان کرده است.

خبر - ۳ روز پیش
تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ جمعه ۲۳ مهر

اتریوم بالاتر از سطح ۳,۵۰۰ دلار قرار گرفت و به سمت یک منطقه مثبت حرکت کرد. در این مرحله، روند افزایش قیمت اتر (ETH) از منطقه مقاومت ۳,۶۵۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعتی آغاز شد...

تحلیل - ۴ روز پیش