تحلیل تکنیکال اتریوم؛ چهارشنبه ۴ خرداد

اتریوم پس از شکست حمایت ۱,۹۵۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ (در نمودار یک ساعته)، روند نزولی خود را افزایش داد. با این حال، خریدارها در نزدیکی حمایت ۱,۹۲۰ دلاری بازگشتند. به این ترتیب، پایین‌ترین سطح قیمت روزانه نزدیک به ۱,۹۱۱ دلار شکل گرفت و قیمت موج بهبودی تازه‌ای را آغاز کرد...

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

title

در نتیجه این حرکت، قیمت از سطوح مقاومت ۱,۹۵۰ و ۱,۹۶۰ دلار گذشت و بالاتر از سطح فیبوناچی اصلاحی ۵۰ درصدی حرکت نزولی ۲,۰۸۳ دلار به ۱,۹۱۱ دلار قرار گرفت. 

نمودار ۱ ساعته جفت ارز اتریوم/دلار

علاوه بر این، در نمودار ساعتی جفت ارز اتریوم/دلار بالاتر از یک خط روند نزولی اصلی با مقاومتی نزدیک به ۱,۹۸۰ دلار شکست قیمت دیده می‌شود. اتر اکنون با قیمتی نزدیک به ۲,۰۰۰ دلار (۱,۹۹۲ دلار در این لحظه) و بالاتر از میانگین متحرک ساده ۱۰۰ (یک ساعته) معامله می‌شود.

در مسیر صعودی، نزدیک‌ترین مقاومت در حدود تراز ۲,۰۲۰ دلار پیش روی خریداران قرار دارد. این مقاومت در نزدیکی سطح فیبوناچی اصلاحی ۶۱.۸ درصدی حرکت نزولی ۲,۰۸۳ دلار به ۱,۹۱۱ دلار واقع است. مقاومت مهم بعدی نزدیک به تراز ۲,۰۴۰ دلار و پس از آن، در حدود تراز ۲,۰۸۵ دلار در حال شکل گیری است. بسته شدن قیمت بالاتر از سطح ۲,۰۸۵ دلار می‌تواند راه را برای یک جریان افزایشی مستمر هموار کند.

در این حالت، قیمت اتر می‌تواند به سمت مقاومت ۲,۲۰۰ دلاری حرکت کند. هر گونه افزایش بیشتر، دومین ارز دیجیتال بزرگ بازار را به سمت منطقه مقاومت کلیدی ۲,۲۵۰ دلاری سوق خواهد داد.

اگر اتریوم نتواند سطوح بالاتر از مقاومت ۲,۴۰۰ دلاری را بازیابد، احتمالاً یک روند نزولی جدید را آغاز می‌کند. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به منطقه ۱,۹۹۵ دلاری و SMA 100 خواهد بود.

حمایت بعدی نزدیک به سطح ۱,۹۷۰ دلار می‌باشد. شکست قیمت به زیر حمایت ۱,۹۷۰ دلاری با لمس دوباره حمایت  ۱,۹۲۰ دلار همراه می‌شود. هرگونه کاهش بیشتر ممکن است راه را برای کاهشی شدید به سمت تراز ۱,۸۰۰ دلار باز کند.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار در منطقه صعودی مومنتوم خود را از دست می‌دهد.

RSI ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار اکنون بالاتر از سطح ۵۰ است.

حمایت اصلی: ۱,۹۷۰ دلار

مقاومت اصلی: ۲,۰۸۵ دلار

منبع: newsbtc.com

لینک کوتاه: b2n.ir/x06162 

 

برچسب ها :

یک نهنگ اتریوم ۱۵میلیون توکن پالیگان خریداری کرد
یونی‌سوآپ در میزان کارمزد کاربران از اتریوم پیشی گرفت
صرافی بایننس دوشنبه هفته آینده سپرده‌گذاری و برداشت اتریوم را موقتاً متوقف می‌کند
تحلیل تکنیکال اتریوم؛ جمعه ۳ تیر
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ جمعه ۳ تیر

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

تصویر جدید تلسکوپ هابل از کهکشانی با درخشندگی بسیار بالا

title

تصویر این هفته از تلسکوپ فضایی هابل کهکشان غبارآلود NGC ۷۱۷۲ را نشان می‌دهد که در فاصله ۱۱۰ میلیون سال نوری از ما در صورت فلکی Piscis Austrinus (ماهی جنوبی) قرار دارد. این یک کهکشان سیفرت، یعنی نوعی کهکشان با نور شدید و فعال است.

منبع : عصر ایران

مطالب مرتبط

یونی‌سوآپ,اتریوم,کارمزد,صرافی غیرمتمرکز

یونی‌سوآپ در میزان کارمزد کاربران از اتریوم پیشی گرفت

طبق گزارش بلومبرگ، یونی‌سوآپ که بزرگترین صرافی غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال می باشد از نظر کارمزد از شبکه اتریوم پیشی گرفته است. این پرچمدار صرافی‌های غیرمتمرکز بیش از ۴ میلیون دلار کارمزد ایجاد کرده است، در حالی که اتریوم به دلیل کارمزدهای پایین راه‌حل‌های لایه دوم کاهش قابل توجهی را در فعالیت کاربران تجربه کرده است.

خبر - ۲۳ ساعت پیش
صرافی بایننس,اتریوم,کیف پول اتریوم,تعمیر

صرافی بایننس دوشنبه هفته آینده سپرده‌گذاری و برداشت اتریوم را موقتاً متوقف می‌کند

بایننس، بزرگ‌ترین پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال جهان در یک پست وبلاگی جدید از برنامه‌هایش برای تعلیق عملیات با کیف پول اتریوم خود در زمان تعمیر و نگهداری آن خبر داده است. بایننس اعلام کرده است که روز دوشنبه ۲۷ ژوئن (۶ تیر) تعمیرات کیف پول اتریوم خود را انجام خواهد داد. این صرافی می‌گوید که در آن زمان سپرده‌‌گذاری‌ها و برداشت‌ها به‌طور موقت به حالت تعلیق در می‌آیند و پس از تکمیل تعمیرات این فعالیت‌ها نیز از سرگرفته می‌شوند.

خبر - ۲ روز پیش
تحلیل تکنیکال,تحلیل تکنیکال اتریوم,اتریوم,سقوط,آلت کوین

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ جمعه ۳ تیر

اتریوم یک روند اصلاح نزولی را پایین‌تر از سطح ۱,۱۲۰ دلار آغاز کرد. قیمت اتر (ETH) حتی به زیر ۱,۰۸۰ دلار رسید، اما خریدارها در نزدیکی منطقه حمایتی ۱,۰۵۰ دلار فعالیت خود را از سر گرفتند...

تحلیل - ۲ روز پیش