تحلیل تکنیکال اتریوم؛ چهارشنبه ۴ خرداد

اتریوم پس از شکست حمایت ۱,۹۵۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ (در نمودار یک ساعته)، روند نزولی خود را افزایش داد. با این حال، خریدارها در نزدیکی حمایت ۱,۹۲۰ دلاری بازگشتند. به این ترتیب، پایین‌ترین سطح قیمت روزانه نزدیک به ۱,۹۱۱ دلار شکل گرفت و قیمت موج بهبودی تازه‌ای را آغاز کرد...

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

title

در نتیجه این حرکت، قیمت از سطوح مقاومت ۱,۹۵۰ و ۱,۹۶۰ دلار گذشت و بالاتر از سطح فیبوناچی اصلاحی ۵۰ درصدی حرکت نزولی ۲,۰۸۳ دلار به ۱,۹۱۱ دلار قرار گرفت. 

نمودار ۱ ساعته جفت ارز اتریوم/دلار

علاوه بر این، در نمودار ساعتی جفت ارز اتریوم/دلار بالاتر از یک خط روند نزولی اصلی با مقاومتی نزدیک به ۱,۹۸۰ دلار شکست قیمت دیده می‌شود. اتر اکنون با قیمتی نزدیک به ۲,۰۰۰ دلار (۱,۹۹۲ دلار در این لحظه) و بالاتر از میانگین متحرک ساده ۱۰۰ (یک ساعته) معامله می‌شود.

در مسیر صعودی، نزدیک‌ترین مقاومت در حدود تراز ۲,۰۲۰ دلار پیش روی خریداران قرار دارد. این مقاومت در نزدیکی سطح فیبوناچی اصلاحی ۶۱.۸ درصدی حرکت نزولی ۲,۰۸۳ دلار به ۱,۹۱۱ دلار واقع است. مقاومت مهم بعدی نزدیک به تراز ۲,۰۴۰ دلار و پس از آن، در حدود تراز ۲,۰۸۵ دلار در حال شکل گیری است. بسته شدن قیمت بالاتر از سطح ۲,۰۸۵ دلار می‌تواند راه را برای یک جریان افزایشی مستمر هموار کند.

در این حالت، قیمت اتر می‌تواند به سمت مقاومت ۲,۲۰۰ دلاری حرکت کند. هر گونه افزایش بیشتر، دومین ارز دیجیتال بزرگ بازار را به سمت منطقه مقاومت کلیدی ۲,۲۵۰ دلاری سوق خواهد داد.

اگر اتریوم نتواند سطوح بالاتر از مقاومت ۲,۴۰۰ دلاری را بازیابد، احتمالاً یک روند نزولی جدید را آغاز می‌کند. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به منطقه ۱,۹۹۵ دلاری و SMA 100 خواهد بود.

حمایت بعدی نزدیک به سطح ۱,۹۷۰ دلار می‌باشد. شکست قیمت به زیر حمایت ۱,۹۷۰ دلاری با لمس دوباره حمایت  ۱,۹۲۰ دلار همراه می‌شود. هرگونه کاهش بیشتر ممکن است راه را برای کاهشی شدید به سمت تراز ۱,۸۰۰ دلار باز کند.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار در منطقه صعودی مومنتوم خود را از دست می‌دهد.

RSI ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار اکنون بالاتر از سطح ۵۰ است.

حمایت اصلی: ۱,۹۷۰ دلار

مقاومت اصلی: ۲,۰۸۵ دلار

منبع: newsbtc.com

لینک کوتاه: b2n.ir/x06162 

 

برچسب ها :

کوین بیس: پالیگان و دیگر راه‌حل‌های مقیاس‌پذیری لایه ۲ تهدیدی برای قیمت اتریوم هستند
تحلیل تکنیکال بایننس کوین(BNB)؛ یک شنبه ۲۳ مرداد
برای اولین بار در ۷۴ روز گذشته قیمت اتریوم از ۲هزار دلار عبور کرد

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

اولین تصویر تلسکوپ جیمز وب از کیهان

title

اداره کل ملی هوانوردی و فضای آمریکا (ناسا) عصر دوشنبه به وقت محلی، نخستین تصویر رنگی گرفته شده از کیهان توسط تلسکوپ فضایی جیمز وب را منتشر کرد. تصویری که توسط تلسکوپ جیمز وب گرفته، واضح‌ترین نمای مادون قرمز و عمیق‌ترین تصویر از کیهان را تا به امروز نشان می‌دهد. در بیانیه ناسا آمده است: « تلسکوپ فضایی جیمز وب، عمیق‌ترین و واضح‌ترین تصویر مادون قرمز از جهان دور را تا به امروز تولید کرده است. این تصویر از خوشه کهکشانی ۰۷۲۳ SMACS  که به عنوان اولین میدان عمیق وب شناخته می‌شود، مملو از جزئیات است.»

مطالب مرتبط

کوین بیس,پالیگان,راه‌حل‌های مقیاس‌پذیری لایه ۲,اتریوم,قیمت اتریوم

کوین بیس: پالیگان و دیگر راه‌حل‌های مقیاس‌پذیری لایه ۲ تهدیدی برای قیمت اتریوم هستند

صرافی کوین بیس در گزارش منتشر‌شده خود می‌گوید که راه‌حل‌های مقیاس‌پذیری لایه ۲ می‌توانند به‌طور بالقوه‌ای باعث کاهش بازدهی سهام‌گذاری اتریوم ‌شوند و بر قیمت آن تأثیر منفی بگذارند. طبق داده‌های پلتفرم تحلیلی «توکن ترمینال» طی ۱۲ ماه گذشته، شبکه اتریوم در مجموع ۹.۹۷۱میلیارد دلار درآمد کسب کرده، در حالی که مجموع درآمد آربیتروم، پالیگان و آپتیمیزم حدود ۷۸میلیون دلار بوده است. با این حال، کوین‌ بیس می‌گوید که راه‌حل‌های مقیاس‌پذیری در بلندمدت می‌توانند به نفع اتریوم باشند، زیرا فعالیت شبکه را افزایش می‌دهند.

خبر - ۱۷ ساعت پیش
تحلیل تکنیکال بایننس کوین,تحلیل تکنیکال,تحلیل,BNB

تحلیل تکنیکال بایننس کوین(BNB)؛ یک شنبه ۲۳ مرداد

جفت ارز بایننس کوین/تتر نزدیک به دو ماه است که یک روند صعودی پایدار را دنبال می کند و در اثر آن ، سقف بی سابقه ۳۳۶.۶۷ دلاری را به ثبت رسانده است...

تحلیل - ۱۸ ساعت پیش
تحلیل تکنیکال اتریوم,تحلیل تکنیکال,اتریوم,ETH

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ یک شنبه ۲۳ مرداد

قیمت اتریوم (ETH) در این هفته تقریباً ۱۸ درصد افزایش یافته و به سطح روانی بسیار مهمی نزدیک شد. شکست این مانع مهم می تواند زمینه ساز آغاز مراحل بعدی این رالی بزرگ باشد...

تحلیل - ۱۹ ساعت پیش
اتریوم,قیمت اتریوم

برای اولین بار در ۷۴ روز گذشته قیمت اتریوم از ۲هزار دلار عبور کرد

صبح امروز قیمت اتریوم، دومین ارز دیجیتال برتر بازار پس از بیت کوین، برای اولین بار در ۷۴ روز گذشته از ۲٬۰۰۰ دلار فراتر رفت. اوج قیمتی امروز اتریوم ۲٬۰۰۹ دلار است و در حال حاضر هر واحد از این ارز دیجیتال با قیمتی حدود ۲٬۰۰۳ دلار خریدوفروش می‌شود. گفتنی است به‌روزرسانی نهایی شبکه اتریوم به اثبات سهام قرار است اواسط شهریور برگزار شود.

خبر - ۲ روز پیش
اتریوم,ادغام,اثبات سهام,PoS

ادغام اتریوم ممکن است زودتر از موعد انجام شود

به گفته آنتونی ساسانو(Anthony Sassano)، مدرس اتریوم و متخصص امنیت سایبری، انتقال اتریوم به اثبات سهام (PoS) ممکن است زودتر از موعد مقرر در ۱۵ یا ۱۶ سپتامبر انجام شود.

خبر - ۳ روز پیش
اتریوم,تحلیل تکنیکال,تحلیل,قیمت اتریوم

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ جمعه ۲۱ مرداد

اتریوم بالاتر از سطح ۱,۷۵۰ دلار باقی ماند و پس از حرکت به بالای منطقه مقاومت ۱,۸۰۰ دلاری، شتاب بیشتری پیدا کرد. این روند صعودی تا بالای مقاومت ۱,۹۲۰ دلاری ادامه یافت و به ثبت سقف قیمت روزانه در حدود ۱,۹۴۳ دلار منتهی شد...

خبر - ۳ روز پیش