تحلیل تکنیکال اتریوم؛ یک شنبه ۷ شهریور

دومین دارایی دیجیتال بزرگ بازار یعنی اتریوم، حرکت نزولی خود را برای دومین روز متوالی ادامه می‌دهد.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

title

با افزایش مجدد فشار فروش، قیمت اتر ETH نیمی از مسیری که برای بهبود از پایین‌ترین سطح قیمت هفتگی خود در حدود ۳,۰۵۰ دلار طی کرده بود را بازگشت. احساسات در مورد اتریوم هنوز به خاطر نقص نرم افزاری پیش آمده در « Go Ethereum » رو به کاهش است هر چند این ایراد اکنون برطرف شده است.

بر اساس گزارشات رسیده، نقص در محبوب ترین نرم افزار مورد استفاده برای تأیید معاملات در شبکه اتریوم، پرکاربردترین بلاک‌چین جهان را با بحران مواجه کرده است.

در زمان نوشتن این مطلب، جفت ارز اتریوم/دلار با قیمتی نزدیک به ۳,۲۰۰ دلار معامله می‌شود که حدود ۳ درصد کاهش را نشان می‌دهد. نمودار روزانه اتریوم نشان می‌دهد که قیمت در مرز پایینی بازه قیمت معاملات روز یکشنبه تحت فشار قرار گرفته و در نزدیکی تراز ۳,۳۰۰ دلار بازگردانده شده است.

پس از آن، قیمت اتر (ETH) از میانگین متحرک روزانه ۲۱  (DMA) در تراز ۳,۱۹۲ دلار عبور کرده است. در صورت بسته شدن قیمت روزانه زیر این تراز، لمس حمایت خط روند صعودی در سطح ۳,۰۷۰ دلار محتمل می‌باشد.

توجه داشته باشید که روند حرکت قیمت اتریوم در قالب یک الگوی کنج صعودی سه هفته ای قرار دارد در حالیکه فروشنده‌ها اکنون به دنبال به چالش کشیدن مرز پایینی الگو هستند.

اگر قیمت اتر زیر این سطح تثبیت شود، روند صعودی فعلی متوقف شده و باعث افزایش مجدد فشار فروش و حرکت به سمت ۵۰  DMA صعودی در ۲,۶۶۷ دلار می‌شود.

 


با این حال، با توجه به قرار گرفتن شاخص مقاومت نسبی ۱۴ روزه (RSI) بالاتر از خط میانی، خریدارها امیدوار هستند قیمت این ارز همچنان صعود کند. برای آغاز صعود مجدد قیمت به سمت تراز ۳,۴۰۶ دلار، اتریوم باید مقاومت کوتاه مدت ۳,۳۰۰ دلاری را پشت سر بگذارد.

بسته شدن قیمت روزانه بالاتر از این سطح ، تعهدات صعودی را تقویت کرده و روند صعودی جدیدی را به سمت سطح ۴,۰۰۰ دلار آغاز می‌کند.

لینک کوتاه: b2n.ir/q54646 

منبع: fxstreet.com

برچسب ها :

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ دوشنبه ۲۹ شهریور
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ دوشنبه ۲۹ شهریور؛ حمایت‌ها و مقامت‌ها کدام‌اند
بازگشت ۸۶۵ اتریوم سرقتی به پلتفرم MISO
نهنگ‌های ناشناس ۷۶۱ میلیون دلار اتریوم را در ۲۴ ساعت اخیر جابجا کرده‌اند
رکورد خروج روزانه اتریوم از صرافی های متمرکز شکسته شد

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ دوشنبه ۲۹ شهریور؛ حمایت‌ها و مقامت‌ها کدام‌اند

بیت کوین بار دیگر تلاش کرد از سطح مقاومت ۴۸,۵۰۰ دلار عبور کند. هرچند موفق شد برای مدتی بالاتر از این سطح بایستد ولی نتوانست روند صعود خود را بیش از این ادامه دهد. به این ترتیب، سقف قیمت در نزدیکی ۴۸,۷۵۰ دلار شکل گرفت و قیمت شروع به کاهش کرد ...

تحلیل - ۱۳ ساعت پیش
اتریوم,هک,سوشی‌سواپ

بازگشت ۸۶۵ اتریوم سرقتی به پلتفرم MISO

هکری که ۸۶۴.۸ اتریوم را از پلتفرم MISO به سرقت برده بود بعد از افشا شدن هویتش به دست بنیان‌گذاران سوشی سواپ، این اندوخته‌ها را بازگردانده است. فردی که این حمله هکری را ترتیب داده بود یکی از توسعه‌دهندگان سوشی سواپ با نام مستعار eratos1122 بوده است.

خبر - دیروز
نهنگ,اتریوم

نهنگ‌های ناشناس ۷۶۱ میلیون دلار اتریوم را در ۲۴ ساعت اخیر جابجا کرده‌اند

بر اساس داده‌های ارائه شده از سوی ویل آلرت، طی ۲۴ ساعت گذشته نهنگ‌ها حدود ۲۵۱,۲۶۱ واحد اتریوم جابجا کرده‌اند. این میزان اتر ارزشی معادل ۷۶۱ میلیون دلار دارد.

خبر - ۲ روز پیش