تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ دوشنبه ۱۸ مرداد

پس از افزایش قیمت اتریوم، قیمت بیت کوین نیز یک رالی قدرتمند بالاتر از مقاومت ۴۰,۰۰۰ دلاری آغاز کرد .بیت کوین از سطح مقاومتی ۴۱,۲۰۰ دلار گذشت و وارد منطقه مثبت شد. قیمت در ادامه بالاتر از سطح ۴۲,۰۰۰ دلاری شکست و بالاتر از میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ بسته شد. سرانجام، بالای منطقه مقاومت ۴۳,۵۰۰ دلار شاهد شکست قیمت بودیم. این جفت ارز مقاومت ۴۵,۰۰۰ دلاری را لمس کرد و بالاترین سطح قیمت در نزدیکی ۴۵,۳۳۹ دلار شکل گرفت.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل,بیت کوین,ارزهای دیجیتال,قیمت

title

اخیراً، روند اصلاح نزولی، قیمت را به زیر ۴۵,۰۰۰ دلار کشانده است. این جفت ارز زیر محدوده حمایتی ۴۴,۰۰۰  دلار معامله شد. در نمودار ساعتی جفت ارز بیت کوین/دلار زیر یک خط روند صعودی اصلی با حمایتی نزدیک به ۴۴,۵۰۰  دلار هم یک شکست قیمت دیده می‌شود.

این جفت ارز با قیمتی زیر سطح اصلاحی ۲۳.۶ درصد فیبوناچی روند صعودی اخیر کف نوسانی ۳۷,۳۶۵  دلار به سقف قیمت ۴۵,۳۳۹  دلار معامله شد. اکنون بیت کوین در حال نزدیک شدن به منطقه حمایتی ۴۳,۰۰۰  دلاری است. در روند صعودی، اولین مقاومت نزدیک به سطح ۴۴,۰۰۰  دلار قرار دارد. اولین مقاومت اصلی هم نزدیک به سطح ۴۵,۰۰۰  دلار است.

 


بنابراین، نزدیک شدن به منطقه مقاومت ۴۵,۰۰۰  دلاری می‌تواند با آغاز یک روند افزایشی دیگر همراه شود. مقاومت اصلی بعدی در نزدیکی سطح ۴۶,۵۰۰  دلار است. هرگونه افزایش بیشتر می‌تواند قیمت بیت کوین را به سطح ۴۸,۰۰۰  دلار برساند.

در مقابل، اگر بیت کوین نتواند از سطح مقاومت ۴۴,۰۰۰  دلار و ۴۵,۰۰۰  دلار عبور کند، می‌تواند روند اصلاح نزولی جدیدی را آغاز کند. در این روند نزولی، اولین حمایت نزدیک به سطح ۴۳,۰۰۰  دلار به کمک آن خواهد آمد.

اولین حمایتی اصلی اکنون نزدیک منطقه ۴۲,۰۰۰  دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ در حال شکل گیری است. حمایت اصلی بعدی هم نزدیک به سطح ۱۴,۲۰۰  دلار می‌باشد که به سطح اصلاحی ۵۰ درصد فیبوناچی حرکت صعودی ۳۷,۳۶۵  دلار به ۴۵,۳۳۹  دلار نزدیک است.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز  بیت کوین/دلار کم کم در منطقه صعودی شتاب خود را از دست می‌دهد.

RSI ساعتی برای جفت ارز بیت کوین/دلاراکنون زیر سطح ۵۰ قرار دارد.

حمایت های اصلی: ۴۲,۰۰۰  دلار و ۴۱,۲۰۰  دلار

مقاومت های اصلی: ۴۴,۰۰۰ ، ۴۴,۵۰۰  و ۴۵,۰۰۰  دلار

لینک کوتاه: b2n.ir/k59678 

منبع:newsbtc.com 

 

برچسب ها :

السالوادور همچنان بیت کوین می‌خرد!
تحلیل تکنیکال اتریوم؛ دوشنبه ۲۹ شهریور
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ دوشنبه ۲۹ شهریور؛ حمایت‌ها و مقامت‌ها کدام‌اند

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط