تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ دوشنبه ۲۵ مرداد

پس از اینکه قیمت بیت کوین تا ۴۵,۵۶۴ دلار پایین آمد، توانست بالاتر از محدوده حمایتی ۴۵,۵۰۰ دلار باقی بماند و اخیراً روند افزایش جدیدی را از سطح مقاومت ۴۶,۲۰۰ دلار آغاز کرده است.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

title

در نمودار ساعتی جفت ارز بیت کوین/دلار (BTC/USD) ، بالاتر از یک خط روند نزولی متصل با مقاومتی نزدیک به ۴۶,۵۰۰ دلار، شکست قیمت دیده می‌شود. این جفت ارز حتی سطح اصلاحی ۶۱.۸ درصدی فیبوناچی حرکت نزولی سقف نوسانی ۴۸,۱۵۰ دلار به کف قیمت ۴۵,۵۶۴ دلار را پشت سر گذاشت.

این جفت ارز در حال حاضر بالاتر از سطح ۴۷,۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ و همچنین سطح اصلاحی ۷۶.۴ درصدی فیبوناچی حرکت نزولی ۴۸,۱۵۰ دلار به ۴۵,۵۶۴ دلار معامله می‌شود.

 


اولین مقاومت در مسیر صعود بیت کوین نزدیک به سطح ۴۸,۰۰۰ دلار واقع است. مقاومت اصلی بعدی نیز در نزدیکی سطح ۴۸,۱۵۰ دلار است. پرایس اکشن فعلی این ارز نشان می‌دهد که قیمت احتمالاً به زودی از بالاترین سطح ثبت شده در ۴۸,۱۵۰ دلار عبور می‌کند. در این سناریو، به احتمال زیاد شاهد افزایش بیشتر قیمت خواهیم بود. در این شرایط، مقاومت اصلی بعدی می‌تواند در تراز ۵۰,۰۰۰ دلار پیش روی خریدارها قرار بگیرد.

اگر بیت کوین نتواند از مقاومت‌های ۴۸,۰۰۰ دلار و ۴۸,۱۵۰ دلار صعود کند، احتمالاً یک روند اصلاح نزولی را آغاز خواهد کرد. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۴۷,۰۰۰ دلار می‌باشد.

اولین حمایت اصلی اکنون نزدیک منطقه ۴۶,۵۰۰ دلار و سپس نزدیک به سطح ۴۶,۲۵۰ دلار شکل می‌گیرد. یک خط روند صعودی اصلی با حمایتی نزدیک به ۴۶,۲۵۰ دلار نیز در همان نمودار در حال تشکیل است. اگر قیمت نتواند بالاتر از حمایت خط روند باقی بماند، می‌تواند به سمت سطح حمایتی ۴۵,۵۰۰ دلار حرکت کند. در این حالت، حمایت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۴۴,۵۰۰ دلار قرار خواهد داشت.

لینک کوتاه: b2n.ir/m31512 

منبع: newsbtc.com 

برچسب ها :

السالوادور همچنان بیت کوین می‌خرد!
تحلیل تکنیکال اتریوم؛ دوشنبه ۲۹ شهریور
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ دوشنبه ۲۹ شهریور؛ حمایت‌ها و مقامت‌ها کدام‌اند

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.



منبع : ورزش3

مطالب مرتبط