تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ دوشنبه ۳۰ خرداد

بیت کوین مسیر نزولی خود را با شتاب دنبال کرد و تا زیر منطقه حمایت ۲۰,۰۰۰ دلاری کاهش یافت. روز گذشته قیمت این ارز با بیش از ۱۰ درصد کاهش حتی به زیر سطح ۱۸,۰۰۰ دلار رسید و قبل از اینکه روند اصلاح صعودی خود را آغاز کند، پایین‌ترین سطح آن نزدیک به ۱۷,۶۰۰ دلار تشکیل شد اما ...

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل تکنیکال,تحلیل تکنیکال بیت کوین,بیت کوین,سقوط,بازار نزولی,قیمت بیت کوین

title

پس از آن، موج بهبودی بالاتر از سطوح مقاومتی ۱۸,۰۰۰ و ۱۸,۵۰۰ دلاری ادامه یافت. علاوه بر این، در نمودار ساعتی جفت ارز بیت کوین/دلار، بالاتر از یک خط روند نزولی اصلی با مقاومتی نزدیک به ۱۹,۲۰۰ دلار شکست قیمت دیده می‌شود. 

نمودار ۱ ساعته جفت ارز بیت کوین/دلار

در حال حاضر، بیت کوین به بالای سطح فیبوناچی اصلاحی ۵۰ درصدی حرکت نزولی ۲۲,۹۵۰ دلار به ۱۷,۶۰۰ دلار صعود کرده، از سطح ۲۰,۰۰۰ دلار گذشته و اندکی بالاتر از میانگین متحرک ساده ۱۰۰ یک ساعته قرار گرفته است و با قیمت ۲۰,۰۵۰ دلار معامله می‌شود.

در صورت ادامه این روند بازیابی، اولین مقاومت نزدیک به تراز ۲۰,۲۰۰ دلار مانع از حرکت خریدارها می‌شود. اولین مقاومت اصلی نیز نزدیک به سطح ۲۰,۵۰۰ دلار قرار دارد. هر گونه افزایش بیشتر می‌تواند در کوتاه مدت قیمت را به ۲۱,۰۰۰ دلار برساند. بسته شدن قیمت بالاتر از مقاومت ۲۱,۰۰۰ دلاری می‌تواند زمینه افزایش بیشتر آن را فراهم کند.

اما اگر بیت کوین نتواند منطقه مقاومت ۲۰,۵۰۰ دلاری را با قاطعیت سپری کند، احتمالاً دوباره شروع به کاهش کرده و در حدود تراز ۱۹,۵۰۰ دلار با اولین حمایت برخورد می‌کند.

حمایت مهم بعدی نیز نزدیک به سطح ۱۸,۸۰۰ دلار است. شکست نزولی به زیر حمایت ۱۸,۸۰۰ دلاری می‌تواند جرقه آغاز یک روند نزولی قوی باشد. در این حالت، قیمت می‌تواند تراز ۱۷,۶۰۰ دلار را لمس کند.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز بیت کوین/دلار کم کم در منطقه صعودی شتاب خود را از دست می‌دهد.

RSI ساعتی برای جفت ارز بیت کوین/دلار در حال حاضر بالاتر از سطح ۵۰ قرار دارد.

حمایت‌های اصلی: ۱۹,۵۰۰ و ۱۸,۸۰۰ دلار

مقاومت‌های اصلی: ۲۰,۲۰۰، ۲۰,۵۰۰ و ۲۱,۰۰۰ دلار

منبع: newsbtc.com 

لینک کوتاه: b2n.ir/t33585 

 

یک نهنگ اتریوم ۱۵میلیون توکن پالیگان خریداری کرد
یونی‌سوآپ در میزان کارمزد کاربران از اتریوم پیشی گرفت
صرافی بایننس دوشنبه هفته آینده سپرده‌گذاری و برداشت اتریوم را موقتاً متوقف می‌کند
تحلیل تکنیکال اتریوم؛ جمعه ۳ تیر
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ جمعه ۳ تیر

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

تصویر جدید تلسکوپ هابل از کهکشانی با درخشندگی بسیار بالا

title

تصویر این هفته از تلسکوپ فضایی هابل کهکشان غبارآلود NGC ۷۱۷۲ را نشان می‌دهد که در فاصله ۱۱۰ میلیون سال نوری از ما در صورت فلکی Piscis Austrinus (ماهی جنوبی) قرار دارد. این یک کهکشان سیفرت، یعنی نوعی کهکشان با نور شدید و فعال است.

منبع : عصر ایران

مطالب مرتبط

یونی‌سوآپ,اتریوم,کارمزد,صرافی غیرمتمرکز

یونی‌سوآپ در میزان کارمزد کاربران از اتریوم پیشی گرفت

طبق گزارش بلومبرگ، یونی‌سوآپ که بزرگترین صرافی غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال می باشد از نظر کارمزد از شبکه اتریوم پیشی گرفته است. این پرچمدار صرافی‌های غیرمتمرکز بیش از ۴ میلیون دلار کارمزد ایجاد کرده است، در حالی که اتریوم به دلیل کارمزدهای پایین راه‌حل‌های لایه دوم کاهش قابل توجهی را در فعالیت کاربران تجربه کرده است.

خبر - ۲۱ ساعت پیش
صرافی بایننس,اتریوم,کیف پول اتریوم,تعمیر

صرافی بایننس دوشنبه هفته آینده سپرده‌گذاری و برداشت اتریوم را موقتاً متوقف می‌کند

بایننس، بزرگ‌ترین پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال جهان در یک پست وبلاگی جدید از برنامه‌هایش برای تعلیق عملیات با کیف پول اتریوم خود در زمان تعمیر و نگهداری آن خبر داده است. بایننس اعلام کرده است که روز دوشنبه ۲۷ ژوئن (۶ تیر) تعمیرات کیف پول اتریوم خود را انجام خواهد داد. این صرافی می‌گوید که در آن زمان سپرده‌‌گذاری‌ها و برداشت‌ها به‌طور موقت به حالت تعلیق در می‌آیند و پس از تکمیل تعمیرات این فعالیت‌ها نیز از سرگرفته می‌شوند.

خبر - ۲ روز پیش
تحلیل تکنیکال,تحلیل تکنیکال اتریوم,اتریوم,سقوط,آلت کوین

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ جمعه ۳ تیر

اتریوم یک روند اصلاح نزولی را پایین‌تر از سطح ۱,۱۲۰ دلار آغاز کرد. قیمت اتر (ETH) حتی به زیر ۱,۰۸۰ دلار رسید، اما خریدارها در نزدیکی منطقه حمایتی ۱,۰۵۰ دلار فعالیت خود را از سر گرفتند...

تحلیل - ۲ روز پیش