تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ سه شنبه ۲۳ شهریور

بیت کوین روند کاهش قیمت خود را تا زیر تراز ۴۵,۰۰۰ دلار ادامه داد. بیت کوین حتی به زیر حمایت ۴۴,۲۰۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ رسید.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

title

با این حال، این روند نزولی پایین‌تر از تراز ۴۳,۵۰۰ دلار ادامه پیدا نکرد. پایین‌ترین سطح قیمت در نزدیکی ۴۳,۳۷۴ دلار شکل گرفت و روند بازیابی قیمت آغاز شد. پس از آن، بالاتر از سطح مقاومت ۴۴,۲۰۰ دلار شاهد شکست قیمت بودیم. قیمت حتی سطح فیبوناچی اصلاحی ۵۰ درصد حرکت نزولی ۴۶,۸۷۹ دلار به کف قیمت ۴۳,۳۷۴ دلار را شکست.

در حال حاضر بیت کوین نزدیک تراز ۴۵,۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ با مقاومت قدرتمندی روبروست. سطح فیبوی اصلاحی ۶۱.۸ درصدی روند کاهشی اخیر ۴۶,۸۷۹ دلار به ۴۳,۳۷۴ دلار نیز در نزدیکی تراز ۴۵,۵۵۰ دلار به عنوان یک مقاومت مهم عمل می‌کند.مقاومت اصلی هنوز نزدیک منطقه ۴۶,۰۰۰ دلاری واقع است. برای حرکت به سمت یک منطقه مثبت، بیت کوین باید SMA ساعتی ۱۰۰، منطقه خط روند و تراز ۴۶,۰۰۰ دلار را با قاطعیت پشت سر بگذارد. مقاومت اصلی بعدی در نزدیکی سطح ۴۷,۳۵۰ دلار شکل می‌گیرد که در صورت عبور از آن، در سطوح بالاتر، قیمت می‌تواند در کوتاه مدت به سمت مقاومت اصلی ۴۸,۵۰۰ دلار حرکت کند.

اگر بیت کوین نتواند از منطقه مقاومت ۴۶,۰۰۰ دلاری عبور کند، می‌تواند روند نزولی خود را از سر بگیرد. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۴۴,۶۰۰ دلار است.

اولین حمایت اصلی نزدیک به سطح ۴۴,۲۰۰ دلار قرار دارد. به نظر می‌رسد حمایت اصلی بعدی در نزدیکی سطح ۴۳,۴۰۰ دلار شکل می‌گیرد. در صورت سقوط نزولی قیمت تا زیر محدوده حمایتی ۴۳,۴۰۰ دلار، قیمت می‌تواند به افت خود ادامه دهد. حمایت اصلی بعدی در این روند نزولی می‌تواند در تراز ۴۲,۰۰۰ دلار قرار بگیرد.


اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز بیت کوین/دلار کم کم در منطقه صعودی شتاب خود را از دست می‌دهد.

RSI ساعتی برای جفت ارز بیت کوین/دلار بالاتر از سطح ۵۰ است.

حمایت اصلی: ۴۴,۲۰۰ و ۴۳,۴۰۰ دلار

مقاومت اصلی: ۴۵,۵۵۰ و ۴۶,۰۰۰ و ۴۶,۲۰۰ دلار

منبع:newsbtc.com 

لینک کوتاه: b2n.ir/k52529 

 

برچسب ها :

السالوادور همچنان بیت کوین می‌خرد!
تحلیل تکنیکال اتریوم؛ دوشنبه ۲۹ شهریور
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ دوشنبه ۲۹ شهریور؛ حمایت‌ها و مقامت‌ها کدام‌اند

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط