تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنج شنبه ۱۱ شهریور

پس از آن که قیمت بیت کوین بالاتر از منطقه ۴۶,۵۰۰ دلار مبنای حمایتی قدرتمندی تشکیل داد، روند افزایش مستمری را آغاز کرد. برای حرکت به سمت منطقه مثبت، بیت کوین توانست منطقه مقاومت ۴۸,۵۰۰ دلاری را پشت سر بگذارد.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

title

علاوه بر این، در نمودار ساعتی جفت ارز بیت کوین/دلار، بالای یک خط روند نزولی مهم با مقاومتی نزدیک ۴۷,۷۵۰ دلار شکست قیمت وجود داشت. این جفت ارز بالاتر از سطح اصلاحی ۶۱.۸ درصدی فیبوناچی حرکت نزولی سقف نوسانی ۴۹,۶۷۸ دلار به کف قیمت ۴۶,۵۳۳ دلار شتاب گرفت.

بیت کوین در حال حاضر بالاتر از ۴۹,۰۰۰ دلار (۴۹,۵۷۸ دلار) و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ معامله می‌شود و در نزدیکی منطقه مقاومت ۴۹,۸۰۰ دلاری در حال تحکیم شدن است. در صورت نزول قیمت، اولین حمایت در نزدیکی سطح ۴۹,۶۵۰ دلار شکل می‌گیرد.

 

نمودار ۱ ساعته بیت کوین/دلار (منبع: تریدینگ ویو)

اولین حمایت کلیدی در نزدیکی سطح ۴۹,۵۰۰ دلار قرار دارد. در صورت شکست نزولی قیمت زیر این منطقه حمایتی، ممکن است بیت کوین تا مرز ۴۸,۸۰۰ دلار کاهش یابد. حمایت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۴۸,۵۰۰ دلار به کمک این ارز خواهد آمد. در این نقطه احتمالاً خریدارها دوباره وارد عمل می‌شوند.

اگر بیت کوین بالاتر از محدوده حمایتی ۴۹,۵۰۰ دلار باقی بماند، می‌تواند به صعود خود ادامه دهد. اولین مقاومت در این روند صعودی نزدیک به سطح ۴۹,۸۵۰ دلار و پس از آن، در تراز ۵۰,۰۰۰ دلار خواهد بود.

بسته شدن قیمت بالاتر از سطح ۵۰,۰۰۰ دلار می‌تواند زمینه ساز افزایش بیشتر آن باشد. مانع بعدی می‌تواند در سطح فیبوناچی افزایشی ۱.۲۳۶ پیش روی خریدارها قرار بگیرد. هرگونه افزایش بیشتر می‌تواند قیمت را در جلسات آینده به سمت منطقه مقاومت ۵۲,۰۰۰ دلاری سوق دهد. در میانه این مسیر مقاومت موجود در تراز ۵۱,۵۵۰ دلار از شتاب حرکت خواهد کاست.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز بیت کوین/دلار کم کم در منطقه صعودی شتاب می‌گیرد.

RSI ساعتی برای جفت ارز بیت کوین/دلار اکنون بالاتر از سطح ۶۰ قرار دارد.

حمایت اصلی: ۴۹,۵۰۰ و ۴۸,۸۰۰ دلار

مقاومت اصلی: ۴۹,۸۰۰ و ۵۰,۰۰۰ و ۵۰,۴۰۰ دلار

لینک کوتاه:

منبع: newsbtc.com

برچسب ها :

السالوادور همچنان بیت کوین می‌خرد!
تحلیل تکنیکال اتریوم؛ دوشنبه ۲۹ شهریور
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ دوشنبه ۲۹ شهریور؛ حمایت‌ها و مقامت‌ها کدام‌اند

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط