تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنج شنبه ۲۱ مرداد

قیمت بیت کوین همچنان در مقاومت‌های ۴۶,۵۰۰ دلار و ۴۶,۷۰۰ دلار با موانع قدرتمندی روبروست. بیت کوین در حال حاضر بسیار پایین‌تر از منطقه مقاومت ۴۶,۷۰۰ دلار در حال معامله است.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

title

به تازگی، یک اصلاح نزولی جزئی از سطح ۴۶,۶۹۹ دلار آغاز شد و قیمت را زیر حمایت ۴۶,۰۰۰ دلاری شکست. علاوه بر این، در نمودار ساعتی جفت ارز بیت کوین/دلار نیز زیر یک خط روند صعودی اصلی با حمایتی نزدیک به ۴۶,۰۰۰ دلار شکست قیمت دیده شد. این جفت در حال حاضر بالاتر از منطقه ۴۵,۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته در حال ترید شدن است.

 


سطح اصلاحی ۶۱.۸ درصدی فیبوناچی حرکت صعودی کف نوسانی ۴۴,۷۱۴ دلار به بالاترین سطح ۴۶,۶۹۹ دلار نیز در نزدیکی سطح ۴۵,۴۵۰ دلار قرار دارد. در روند صعودی، اولین مقاومت نزدیک به سطح ۴۶,۲۰۰ دلار می‌باشد.

مقاومت‌های اصلی پیش روی صعود بیت کوین، نزدیک به سطح ۴۶,۵۰۰ دلار و ۴۶,۷۰۰ دلار شکل می‌گیرد. برای شروع مجدد روند افزایشی، باید قیمت مشخصاً بالاتر از سطح ۴۶,۷۰۰ دلار شکسته شود. در این حالت، قیمت ممکن است به راحتی تا سطح ۴۷,۵۰۰ دلار هم افزایش یابد و به مقاومت بعدی در حدود ۴۸,۰۰۰ دلار برخورد کند.

اگر بیت کوین نتواند از سطح مقاومت ۴۶,۲۰۰ دلار و ۴۶,۵۰۰ دلار صعود کند، می‌تواند روند نزولی خود را ادامه دهد. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۴۵,۲۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ بود که در این لحظه بیت کوین از این خط عبور کرده است. حمایت اصلی بعدی در تراز ۴۵,۰۰۰ دلار قرار خواهد داشت. بنابراین، شکست نزولی قیمت زیر منطقه حمایتی ۴۵,۰۰۰ دلار می‌تواند باعث کاهش شدید آن شود. در چنین شرایطی حمایت اصلی کمک کننده به این ارز در تراز ۴۳,۲۰۰ دلار قرار خواهد داشت.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز بیت کوین/دلار کم کم در منطقه صعودی شتاب خود را از دست می دهد.

RSI ساعتی برای جفت ارز بیت کوین/دلار اکنون نزدیک به سطح ۵۰ قرار دارد.

حمایت اصلی: ۴۵,۰۰۰ دلار

مقاومت اصلی: ۴۶,۲۰۰ دلار

لینک کوتاه: b2n.ir/s50895 

منبع: newsbtc.com

برچسب ها :

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ چهارشنبه ۲۸ مهر
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه ۲۸ مهر
ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال سقف ۲.۵ تریلیون دلار را شکست!

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه ۲۸ مهر

قیمت بیت کوین افزایش چشمگیری را بالاتر از منطقه مقاومت ۶۲,۰۰۰ دلاری آغاز کرد؛ منطقه مقاومت اصلی ۶۳,۰۰۰ دلاری را شکست و بالاتر از میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ قرار گرفت...

تحلیل - ۵ ساعت پیش
ارزش بازار,بیت کوین,اتریوم

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال سقف ۲.۵ تریلیون دلار را شکست!

با افزایش مداوم قیمت بیت کوین و اتریوم، مجموع ارزش بازار ارزهای دیجیتال از ۲.۵ تریلیون دلار عبور کرد. با توجه به داده‌های منتشر شده توسط کوین‌تلگراف مارکتس پرو، با بالا رفتن یکی از مهم‌ترین شاخص‌های سلامت بازار، بیت کوین همچنان بزرگ‌ترین ارز دیجیتال با ارزش بازار حدود ۱.۲ تریلیون دلاری است.

خبر - ۵ ساعت پیش
تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ سه شنبه ۲۷ مهر

پس از آنکه اتریوم نتوانست بالاتر از محدوده ۳,۹۰۰ دلاری باقی بماند، اصلاح نزولی جدیدی را آغاز کرد و تا زیر محدوده حمایتی ۳,۸۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ کاهش یافت و حتی سطوح پایین تر از حمایت ۳,۷۵۰ دلار را لمس کرد...

تحلیل - دیروز