تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنج شنبه ۲۸ مرداد

پیش از اینکه بیت کوین یک روند اصلاح صعودی را آغاز کند، با قیمت ۴۴,۲۵۸ دلار معامله شد. بیت کوین توانست سطح مقاومت ۴۵,۰۰۰ دلاری را دوباره بازیابی کند ...

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

title

پیش از اینکه بیت کوین یک روند اصلاح صعودی را آغاز کند، با قیمت ۴۴,۲۵۸  دلار معامله شد. بیت کوین توانست سطح مقاومت ۴۵,۰۰۰ دلاری را دوباره بازیابی کند. قیمت این ارز بالاتر از سطح اصلاحی ۵۰ درصدی فیبوناچی حرکت نزولی سقف قیمت ۴۷,۲۰۰ دلار به ۴۴,۲۵۸ دلار شکسته شد. قیمت حتی از منطقه مقاومت ۴۵,۵۰۰ دلاری صعود کرد ولی این روند صعودی عمر زیادی نداشت.

بیت کوین نتوانست از منطقه مقاومت ۴۶,۰۰۰ دلاری عبور کند. در نمودار ساعتی جفت بیت کوین/دلار می‌بینیم که یک خط روند نزولی اصلی با مقاومتی نزدیک به ۴۵,۵۰۰ دلار در حال شکل‌گیری است. به نظر می‌رسد که این جفت ارز نتوانسته است از این خط روند عبور کند و درست به زیر سطح اصلاحی ۶۱.۸ درصدی فیبوناچی حرکت نزولی سقف قیمت ۴۷,۲۰۰ دلار به ۴۴,۲۵۸ دلار ریزش کرده است.

 


در حال حاضر بیت کوین با قیمتی زیر ۴۵,۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ معامله می‌شود. در روند صعودی، اولین مقاومت نزدیک به سطح ۴۵,۰۰۰ دلار سر راه این ارز قرار می‌گیرد. اولین مقاومت اصلی نزدیک به سطح ۴۵,۵۰۰ دلار و خط روند خواهد بود. اگر بیت کوین سطوح مقاومت ۴۵,۲۰۰ دلار و ۴۵,۵۰۰ دلار را پشت سر بگذارد، می‌تواند بالاتر از سطح ۴۶ هزار دلار شاهد رشد بیشتری باشد.

در مقابل، اگر بیت کوین نتواند از مقاومت‌های ۴۵,۲۰۰ دلار و ۴۵,۵۰۰ دلار عبور کند، می‌تواند به روند نزولی خود ادامه دهد. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۴۴,۲۵۰ دلار قرار خواهد داشت.

اولین حمایت اصلی اکنون نزدیک منطقه ۴۴,۰۰۰ دلار و ۴۳,۸۰۰ دلار شکل می‌گیرد. در صوت سقوط قیمت به زیر حمایت ۴۳,۸۰۰ دلار، احتمال حرکت به سمت منطقه حمایتی ۴۰,۰۰۰ دلار بیشتر می‌شود. در بین این مسیر، یک حمایت جزئی در تراز ۴۲,۰۰۰ دلار به کمک بیت کوین خواهد آمد.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز بیت کوین/دلار کم کم در منطقه نزولی شتاب می‌گیرد.

RSI ساعتی برای جفت ارز بیت کوین/دلار اکنون زیر سطح ۴۰ قرار دارد.

حمایت اصلی: ۴۴,۲۰۰ و ۴۳,۸۰۰ دلار

مقاومت اصلی: ۴۵,۲۰۰ و ۴۵,۵۰۰ ۴۶,۰۰۰ دلار

منبع:newsbtc.com 

لینک کوتاه: b2n.ir/m37910 

برچسب ها :

چینالیسیس بیت کوین را به ترازنامه مالی خود اضافه می‌کند
تحلیل تکنیکال اتریوم؛ چهارشنبه ۲۸ مهر
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه ۲۸ مهر
ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال سقف ۲.۵ تریلیون دلار را شکست!

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط

ارزش بازار,بیت کوین,اتریوم

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال سقف ۲.۵ تریلیون دلار را شکست!

با افزایش مداوم قیمت بیت کوین و اتریوم، مجموع ارزش بازار ارزهای دیجیتال از ۲.۵ تریلیون دلار عبور کرد. با توجه به داده‌های منتشر شده توسط کوین‌تلگراف مارکتس پرو، با بالا رفتن یکی از مهم‌ترین شاخص‌های سلامت بازار، بیت کوین همچنان بزرگ‌ترین ارز دیجیتال با ارزش بازار حدود ۱.۲ تریلیون دلاری است.

خبر - ۱۶ ساعت پیش
تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ سه شنبه ۲۷ مهر

پس از آنکه اتریوم نتوانست بالاتر از محدوده ۳,۹۰۰ دلاری باقی بماند، اصلاح نزولی جدیدی را آغاز کرد و تا زیر محدوده حمایتی ۳,۸۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ کاهش یافت و حتی سطوح پایین تر از حمایت ۳,۷۵۰ دلار را لمس کرد...

تحلیل - ۲ روز پیش
تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ سه شنبه ۲۷ مهر

قیمت بیت کوین بالاتر از منطقه ۶۰,۰۰۰ دلاری باقی مانده و همچنان در منطقه مثبت معامله می‌شود. قبل از شروع اصلاح نزولی، قیمت بیت کوین برای مدتی از سطح ۶۲,۰۰۰ دلار هم عبور کرد و بالاترین سطح خود را در نزدیکی ۶۲,۸۸۵ دلار ترسیم نمود...

تحلیل - ۲ روز پیش