تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه ۱۳ مرداد

بیت کوین روند کاهش قیمت خود را تا زیر سطوح حمایتی ۳۹,۲۰۰ دلار و ۳۹,۰۰۰ دلار ادامه داد. این ارزدیجیتال حتی سطح ۳۸,۵۰۰ دلار را شکست تا بیشتر وارد منطقه نزولی شود.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

title

در ادامه، قیمت به زیر حمایت ۳۸,۰۰۰  دلاری رسید و بسیار پایینتر از میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ قرار گرفت. پایینترین سطح قیمت در حدود تراز ۳۷,۶۶۰  دلار تشکیل شد و در حال حاضر یک اصلاح صعودی جزئی آغاز شده است. در این مسیر صعودی، قیمت بالاتر از سطح ۳۸,۰۰۰  دلار شکسته شد و به سطح فعلی آن یعنی ۳۸,۲۳۰  دلار رسید.

علاوه بر این، در نمودار ساعتی جفت ارز بیت کوین/دلار (BTC/USD)، بالاتر از یک خط روند نزولی مهم با مقاومتی نزدیک به ۳۸,۲۰۰  دلار یک شکست قیمت دیده میشود. بیت کوین در حال حاضر نزدیک به سطح ۳۸,۸۰۰  دلار با مقاومت مهمی روبرو است.

 

 

این مقاومت نزدیک به سطح اصلاحی ۲۳.۶ درصد فیبوناچی حاصل که از حرکت نزولی سقف قیمت ۴۲,۶۳۰  دلار به کف قیمت ۳۷,۶۶۰  دلار قرار دارد. مقاومت اصلی بعدی هم نزدیک به سطح ۳۹,۵۰۰  دلار و بعد از آن، سطح ۴۰,۰۰۰  دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ در حال شکل‌گیری است. در صورت شکست صعودی قیمت بالاتر از سطح ۳۸,۸۰۰  دلار و ۴۰,۰۰۰  دلار، احتمال تداوم روند صعودی قبلی برای بیت کوین وجود خواهد داشت. مقاومت اصلی بعدی در این روند صعودی نزدیک به منطقه ۴۱,۴۵۰  دلار خواهد بود.

اگر بیت کوین نتواند از مقاومت‌های ۳۸,۸۰۰  دلار و ۴۰,۰۰۰  دلار عبور کند، میتواند روند نزولی خود را ادامه دهد. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۳۸,۰۰۰  دلار میباشد.

اولین حمایت اصلی اکنون نزدیک منطقه ۳۷,۸۰۰  دلار واقع است. شکست نزولی قیمت پایینتر از حمایت ۳۷,۸۰۰  دلاری ممکن است افت بیشتری را در پی داشته باشد. در این حالت، حمایت اصلی بعدی نزدیک منطقه ۳۷,۰۰۰  دلاری خواهد بود.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز  بیت کوین/دلار کم کم در منطقه نزولی شتاب خود را از دست می دهد.

RSI ساعتی برای جفت ارز  بیت کوین/دلار اکنون زیر سطح ۵۰ قرار دارد.

حمایت های اصلی: ۳۸,۰۰۰  دلار و ۳۷,۰۰۰  دلار

مقاومت های اصلی: ۳۸,۸۰۰ ، ۳۹,۵۰۰  و ۴۰,۰۰۰  دلار

لینک کوتاه: b2n.ir/k04151 

منبع: newsbtc.com 

برچسب ها :

مایکل سیلور: دست از مقایسه بیت کوین با طلا بردارید!
به ازای هر تراکنش بیت کوین ۲۷۲ گرم زباله الکترونیکی تولید می‌شود
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ جمعه ۲۶ شهریور
رونمایی از مجسمه ساتوشی ناکاموتو در مجارستان
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنج شنبه ۲۵ شهریور

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ چهارشنبه ۲۴ شهریور

اتریوم توانست بالاتر از سطح ۳,۲۰۰ دلار یک مبنای حمایتی قوی تشکیل داده و روند افزایشی جدیدی را آغاز کند. در این روند افزایشی، اتر (ETH) موفق شد مقاومت ۳,۳۵۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ را پشت سر بگذارد.

تحلیل - ۳ روز پیش
تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,آیفون,اپل

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه ۲۴ شهریورَ

قیمت بیت کوین توانست بالاتر از سطح ۴۵,۰۰۰ دلار باقی بماند. در نتیجه، بیت کوین روند صعودی جدیدی را از محدوده مقاومت ۴۶,۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ آغاز کرد.

تحلیل - ۳ روز پیش
تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ سه شنبه ۲۳ شهریور

قیمت اتریوم در نزدیکی سطح ۳,۴۵۰ دلار قرار گرفت و روند کاهشی جدیدی را آغاز کرد. در پی این افت قیمت، اتر (ETH) با قیمتی زیر سطح حمایتی ۳,۲۲۰ دلار معامله شد و پایین‌تر از میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ قرار گرفت. پس از آن، حمایت ۳,۱۶۰ دلاری را شکست و با پایین‌ترین سطح قیمت روزانه در حدود تراز ۳,۱۱۵ دلار معامله شد.

تحلیل - ۴ روز پیش