تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه ۱۷ شهریور

بیت کوین نتوانست سطح ۵۳,۰۰۰ دلاری را پشت سر بگذارد و در نهایت افت قیمت عمده‌ای را تجربه کرد. بیت کوین سطح حمایتی اصلی ۵۲,۰۰۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ را شکست تا به یک منطقه نزولی وارد شود.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

title

در نمودار ساعتی جفت ارز بیت کوین/دلار نیز، زیر یک خط روند صعودی اصلی با حمایتی نزدیک به ۵۲,۱۵۰ دلار قیمت شکسته شد. این جفت ارز حتی به شدت تا زیر محدوده حمایتی ۴۸,۵۰۰ دلار کاهش یافت. سرانجام، این سقوط قیمت به زیر منطقه حمایتی ۴۵,۰۰۰ دلار رسید و قیمت سطح ۴۲,۰۰۰ دلار را نیز لمس کرد.

قبل از آغاز موج بهبودی، کف قیمت نزدیک تراز ۴۲,۰۰۰ دلار شکل گرفت. سپس قیمت از مقاومت ۴۵,۰۰۰ دلاری عبور کرد و سطح فیبوناچی اصلاحی ۲۳.۶ درصدی حرکت نزولی سقف نوسانی ۵۲,۸۰۰ دلار به کف قیمت ۴۲,۰۰۰ دلار  را شکست.در روند صعودی، اولین مقاومت نزدیک به سطح ۴۷,۵۰۰ دلار در مقابل بیت کوین خواهد ایستاد که در نزدیکی سطح اصلاحی فیبوناچی ۵۰ درصدی حرکت کاهشی ۵۲,۸۰۰ دلار به ۴۲,۰۰۰ دلار واقع است. اولین مقاومت اصلی هم نزدیک به سطح ۴۸,۵۰۰ دلار است. بسته شدن قیمت بالاتر از سطح ۴۸,۵۰۰ دلار می‌تواند در کوتاه مدت باعث پامپ قیمت شود. مانع بزرگ بعدی برای خریدارها می‌تواند نزدیک منطقه ۵۰,۰۰۰ دلاری باشد.اگر بیت کوین نتواند منطقه مقاومت ۴۸,۵۰۰ دلاری را پشت سر بگذارد، می‌تواند یک افت جدید را آغاز کند. در این حالت، اولین حمایت نزدیک به سطح ۴۶,۵۰۰ دلار به کمک این ارز خواهد آمد.

اولین حمایت اصلی نزدیک به تراز ۴۶,۰۰۰ دلار قرار دارد. در صورت سقوط قیمت تا زیر منطقه حمایتی ۴۶,۰۰۰ دلاری، احتمال ادامه این روند کاهشی قوت می‌گیرد. در چنین حالتی، قیمت می‌تواند حمایت ۴۳,۵۰۰ دلار را نیز لمس کند.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز بیت کوین/دلار کم کم در منطقه صعودی شتاب می‌گیرد.

RSI ساعتی برای جفت ارز بیت کوین/دلار اکنون زیر سطح ۵۰ قرار دارد.

حمایت اصلی: ۴۶,۵۰۰ و ۴۶,۰۰۰ دلار

مقاومت اصلی: ۴۷,۵۰۰ و ۴۸,۵۰۰ و ۵۰,۰۰۰ دلار

 منبع: newsbtc.com 

لینک کوتاه: \b2n.ir/m86297 

  

برچسب ها :

مایکل سیلور: دست از مقایسه بیت کوین با طلا بردارید!
به ازای هر تراکنش بیت کوین ۲۷۲ گرم زباله الکترونیکی تولید می‌شود
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ جمعه ۲۶ شهریور
رونمایی از مجسمه ساتوشی ناکاموتو در مجارستان
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنج شنبه ۲۵ شهریور

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ چهارشنبه ۲۴ شهریور

اتریوم توانست بالاتر از سطح ۳,۲۰۰ دلار یک مبنای حمایتی قوی تشکیل داده و روند افزایشی جدیدی را آغاز کند. در این روند افزایشی، اتر (ETH) موفق شد مقاومت ۳,۳۵۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ را پشت سر بگذارد.

تحلیل - ۳ روز پیش
تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,آیفون,اپل

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه ۲۴ شهریورَ

قیمت بیت کوین توانست بالاتر از سطح ۴۵,۰۰۰ دلار باقی بماند. در نتیجه، بیت کوین روند صعودی جدیدی را از محدوده مقاومت ۴۶,۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ آغاز کرد.

تحلیل - ۳ روز پیش
تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ سه شنبه ۲۳ شهریور

قیمت اتریوم در نزدیکی سطح ۳,۴۵۰ دلار قرار گرفت و روند کاهشی جدیدی را آغاز کرد. در پی این افت قیمت، اتر (ETH) با قیمتی زیر سطح حمایتی ۳,۲۲۰ دلار معامله شد و پایین‌تر از میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ قرار گرفت. پس از آن، حمایت ۳,۱۶۰ دلاری را شکست و با پایین‌ترین سطح قیمت روزانه در حدود تراز ۳,۱۱۵ دلار معامله شد.

تحلیل - ۴ روز پیش