تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه ۲۰ مرداد

قیمت بیت کوین، همانند اتریوم، قبل از مواجهه شدن دوباره با روند نزولی، تا ۴۶,۵۴۶ دلار معامله شد. بیت کوین چندین تلاش برای صعود به بالای ۴۶,۰۰۰ دلار انجام داد، اما شکست خورد.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

title

در حال حاضر قیمت این ارز در حال اصلاح نزولی بوده و بالاتر از میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ ، با قیمتی در حدود ۴۵,۸۰۰ دلار معامله می‌شود. پایین‌تر از سطح اصلاحی ۲۳.۶ درصد فیبوناچی حاصل از حرکت صعودی کف قیمت ۴۲,۸۴۳ دلار به سقف قیمت ۴۶,۵۴۶ دلار قیمت شکسته شد. علاوه بر این، در نمودار ساعتی جفت ارز بیت کوین/دلار نیز پایین‌تر از یک خط روند صعودی اصلی با حمایتی نزدیک به ۴۵,۴۵۰ دلار شکست قیمت دیده می‌شوداولین حمایت در یک روند نزولی نزدیک به سطح ۴۵,۰۰۰ دلار به کمک بیت کوین خواهد آمد.

 


در روند صعودی، اولین مقاومت نزدیک به سطح ۴۶,۰۰۰ دلار پیش روی خریدارها قرار می‌گیرد. اولین مقاومت اصلی هم نزدیک به سطح ۴۶,۲۰۰ دلار و پس از آن، در نزدیکی سطح ۴۶,۵۰۰ دلار می‌باشد. شکست قاطع قیمت بالای منطقه مقاومتی ۴۶,۵۰۰ دلار می‌تواند آغازکننده یک روند صعودی مناسب باشد. در این حالت، مقاومت اصلی نزدیک به سطح ۴۷,۰۰۰ دلار خواهد بود. هرگونه افزایش بیشتر می‌تواند قیمت را به سطح ۴۸,۰۰۰ دلار برساند.

اگر بیت کوین نتواند سطوح مقاومتی ۴۶,۰۰۰ دلار و ۴۶,۲۰۰ دلار را پشت سر بگذارد، احتمالاً به روند نزولی خود ادامه خواهد داد. در چنین شرایطی، اولین حمایت نزدیک به سطح ۴۵,۰۰۰ دلار قرار خواهد گرفت.

در حال حاضر، اولین حمایت اصلی نزدیک منطقه ۴۴,۵۰۰ دلار و SMA ساعتی ۱۰۰ می‌باشد که به سطح اصلاحی ۵۰ درصد فیبوناچی حرکت صعودی ۴۲,۸۴۳ دلار به ۴۶,۴۶۶ دلار نزدیک است. هرگونه کاهش بیشتر احتمالاً با لمس مجدد تراز ۴۴,۰۰۰ دلار همراه خواهد بود. در این حالت، حمایت اصلی بعدی می‌تواند در تراز ۴۳,۰۰۰ دلار شکل بگیرد.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز بیت کوین/دلار کم کم در منطقه صعودی شتاب می‌گیرد.

RSI ساعتی برای جفت ارز بیت کوین/دلار اکنون نزدیک به سطح ۵۰ قرار دارد.

حمایت های اصلی: ۴۵,۰۰۰ دلار و ۴۴,۵۰۰ دلار

مقاومت های اصلی: ۴۶,۰۰۰ و ۴۶,۲۰۰ و ۴۶,۵۰۰ دلار

لینک کوتاه: b2n.ir/q02637 

منبع: newsbtc.com

 

برچسب ها :

مایکل سیلور: دست از مقایسه بیت کوین با طلا بردارید!
به ازای هر تراکنش بیت کوین ۲۷۲ گرم زباله الکترونیکی تولید می‌شود
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ جمعه ۲۶ شهریور
رونمایی از مجسمه ساتوشی ناکاموتو در مجارستان
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنج شنبه ۲۵ شهریور

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ چهارشنبه ۲۴ شهریور

اتریوم توانست بالاتر از سطح ۳,۲۰۰ دلار یک مبنای حمایتی قوی تشکیل داده و روند افزایشی جدیدی را آغاز کند. در این روند افزایشی، اتر (ETH) موفق شد مقاومت ۳,۳۵۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ را پشت سر بگذارد.

تحلیل - ۳ روز پیش
تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,آیفون,اپل

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه ۲۴ شهریورَ

قیمت بیت کوین توانست بالاتر از سطح ۴۵,۰۰۰ دلار باقی بماند. در نتیجه، بیت کوین روند صعودی جدیدی را از محدوده مقاومت ۴۶,۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ آغاز کرد.

تحلیل - ۳ روز پیش
تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ سه شنبه ۲۳ شهریور

قیمت اتریوم در نزدیکی سطح ۳,۴۵۰ دلار قرار گرفت و روند کاهشی جدیدی را آغاز کرد. در پی این افت قیمت، اتر (ETH) با قیمتی زیر سطح حمایتی ۳,۲۲۰ دلار معامله شد و پایین‌تر از میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ قرار گرفت. پس از آن، حمایت ۳,۱۶۰ دلاری را شکست و با پایین‌ترین سطح قیمت روزانه در حدود تراز ۳,۱۱۵ دلار معامله شد.

تحلیل - ۴ روز پیش