تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه ۲۷ مرداد

پس از ناکامی بیت کوین در عبور از منطقه مقاومت ۴۸,۰۰۰ دلاری، این ارز یک روند کاهشی جدید را آغاز کرد. بیت کوین منطقه حمایتی ۴۶,۵۰۰ دلاری را شکست و به یک منطقه نزولی کوتاه مدت وارد شد.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

title

قیمت برای مدتی بالاتر از سطح ۴۵,۵۰۰ دلار تحکیم شد ولی با روی کار آمدن فروشنده‌ها، فشار زیر سطح ۴۵,۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ (ساعتی) افزایش یافت. بیت کوین حتی به زیر ۴۴,۵۰۰ دلار رسید و حتی با قیمت ۴۴,۲۵۸ دلار هم معامله شد.

در حال حاضر، این ارز بالاتر از سطح ۴۵,۰۰۰ دلار در حال تحکیم است. در روند صعودی، اولین مقاومت اصلی نزدیک به سطح ۴۵,۷۰۰ دلار (منطقه شکست اخیر) پیش روی خریدارها قرار می‌گیرد. یک خط روند نزولی اصلی نیز با مقاومتی نزدیک به ۴۵,۸۰۰ دلار در نمودار ساعتی جفت ارز بیت کوین/دلار در حال شکل‌گیری می‌باشد.

 


این خط روند با سطح اصلاحی ۵۰ درصدی فیبوناچی حاصل از روند کاهشی اخیر ۴۷,۲۰۳ دلار به ۴۴,۲۵۸ دلار انطباق دارد. اگر بیت کوین بتواند با موفقیت سطوح مقاومت ۴۵,۷۰۰ دلار و ۴۵,۸۰۰ دلار را پشت سر بگذارد، در کوتاه مدت می‌تواند به سطح ۴۷,۰۰۰ دلار بازگردد.

ولی از سوی دیگر، اگر این ارز دیجیتال پیشرو نتواند از سطح مقاومت ۴۵,۷۰۰ دلار و ۴۵,۸۰۰ دلار عبور کند، می‌تواند روند نزولی خود را ادامه دهد. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۴۴,۵۰۰ دلار خواهد بود.

اولین حمایت اصلی اکنون نزدیک منطقه ۴۴,۲۰۰ دلار قرار دارد. حمایت اصلی بعدی در حال حاضر نزدیک به سطح ۴۳,۸۰۰ دلار شکل می‌گیرد. اگر قیمت نتواند بالاتر از حمایت ۴۳,۸۰۰ دلار باقی بماند، احتمالاً تا رسیدن به حمایت ۴۰ هزار دلاری ریزش خواهد کرد.

لینک کوتاه: b2n.ir/g24150 
منبع: newsbtc.com 

برچسب ها :

چینالیسیس بیت کوین را به ترازنامه مالی خود اضافه می‌کند
تحلیل تکنیکال اتریوم؛ چهارشنبه ۲۸ مهر
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه ۲۸ مهر
ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال سقف ۲.۵ تریلیون دلار را شکست!

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط

ارزش بازار,بیت کوین,اتریوم

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال سقف ۲.۵ تریلیون دلار را شکست!

با افزایش مداوم قیمت بیت کوین و اتریوم، مجموع ارزش بازار ارزهای دیجیتال از ۲.۵ تریلیون دلار عبور کرد. با توجه به داده‌های منتشر شده توسط کوین‌تلگراف مارکتس پرو، با بالا رفتن یکی از مهم‌ترین شاخص‌های سلامت بازار، بیت کوین همچنان بزرگ‌ترین ارز دیجیتال با ارزش بازار حدود ۱.۲ تریلیون دلاری است.

خبر - ۱۷ ساعت پیش
تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ سه شنبه ۲۷ مهر

پس از آنکه اتریوم نتوانست بالاتر از محدوده ۳,۹۰۰ دلاری باقی بماند، اصلاح نزولی جدیدی را آغاز کرد و تا زیر محدوده حمایتی ۳,۸۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ کاهش یافت و حتی سطوح پایین تر از حمایت ۳,۷۵۰ دلار را لمس کرد...

تحلیل - ۲ روز پیش
تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ سه شنبه ۲۷ مهر

قیمت بیت کوین بالاتر از منطقه ۶۰,۰۰۰ دلاری باقی مانده و همچنان در منطقه مثبت معامله می‌شود. قبل از شروع اصلاح نزولی، قیمت بیت کوین برای مدتی از سطح ۶۲,۰۰۰ دلار هم عبور کرد و بالاترین سطح خود را در نزدیکی ۶۲,۸۸۵ دلار ترسیم نمود...

تحلیل - ۲ روز پیش