تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه ۳۰ تیر

قیمت بیت کوین (BTC) روند نزولی خود را به زیر حمایت ۳۰,۰۰۰ رساند. بیت کوین در حال معامله در حدود ۲۹,۲۵۰ دلار است و ممکن است یک اصلاح صعودی در پیش داشته باشد.

محسن عبادی

نویسنده : محسن عبادی

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

قیمت بیت کوین,بیت کوین,تحلیل

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از «Newsbtc»، بیت کوین یک مسیر نزولی را دنبال می‌کند و منطقه اصلی حمایتی ۳۰,۰۰۰ دلاری را از دست داده است. اکنون بیت کوین در قیمتی کمتر از ۳۱,۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده (SMA) ساعتی ۱۰۰ قراردارد.

در نمودار ساعتی بیت کوین یک خط روند نزولی اصلی با مقاومت نزدیک به ۳۱,۳۰۰ دلار تشکیل شده است. اگر بیت کوین بالاتر از ۲۹,۲۵۰ دلار تثبیت شود، می‌تواند یک اصلاح صعودی مناسب را شروع کند.

قیمت بیت کوین حتی زیر ۲۹,۵۰۰ دلار افزایش یافت و تا ۲۹,۳۱۳ دلار نیز معامله شد. به نظر می‌رسد بیت کوین در حال تشکیل یک محدوده حمایتی بالاتر از سطح ۲۹,۲۵۰ دلار است. مقاومت اولیه در برابر حرکت صعودی نزدیک به سطح ۳۰,۰۰۰ دلار است. این محدوده سطح ۲۳.۶درصد فیبوناچی حرکت نزولی اخیر است که در این روند قیمت بیت کوین از سطح بالای ۳۱,۹۰۰ دلار به پایین‌ترین سطح ۲۹,۳۱۳  رسیده است.


اگر بیت کوین نتواند بالاتر از مقاومت ۳۰,۰۰۰ و ۳۰,۶۰۰ دلار تثبیت شود، احتمال کاهش بیشتر قیمت وجود دارد. حمایت بعدی در روند نزولی نزدیک به سطح ۲۹,۳۵۰ دلار است.

اولین حمایت اصلی حال حاضر، در نزدیکی منطقه ۲۹,۲۵۰ دلاری است. شکست معتبر این محدوده حمایتی در ۲۹,۲۵۰ دلار ممکن است باعث ادامه روند نزولی به زیر سطح ۲۹,۰۰۰ دلار شود. محدوده حمایتی اصلی بعدی نزدیک به سطح ۲۸,۰۰۰ دلار است.

اندیکاتورهای تکنیکال:

MACD ساعتی برای جفت ارز بیت کوین/دلار کم کم شتاب خود را از دست می‌دهد.

RSI ساعتی نیز در حال حاضر درحال افزایش بوده و از سطح ۵۰ به زودی عبور خواهد کرد.

حمایت های اصلی: ۲۹,۲۵۰ و ۲۹,۰۰۰ دلار

مقاومت های اصلی: ۳۰,۶۰۰ و ۳۱,۰۰۰ دلار

منبع خبر :Newsbtc

b2n.ir/n69032 :لینک کوتاه


برچسب ها :

السالوادور همچنان بیت کوین می‌خرد!
تحلیل تکنیکال اتریوم؛ دوشنبه ۲۹ شهریور
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ دوشنبه ۲۹ شهریور؛ حمایت‌ها و مقامت‌ها کدام‌اند

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط