تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ یک شنبه ۲۴ مرداد

نمودار بیت کوین در حال تشکیل الگوی تکنیکالی است که نشان می‌دهد اگر بیت کوین بتواند از یک مقاومت بحرانی عبور کند، می‌تواند با جهشی ۱۵ درصدی تا مرز ۵۶,۲۱۹ دلار افزایش یابد.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

title

در نمودار ۱۲ ساعته قیمت بیت کوین، یک الگوی سر و شانه معکوس در حال شکل‌گیری است که چشم اندازی صعودی را برای این ارز دیجیتال نشان می‌دهد. این الگوی تکنیکال حاکی از آن است که قیمت بیت کوین ممکن است تا ۱۵ درصد از خط گردن فعلی صعود کند. هرچند، برای رسیدن به این هدف، چندین مانع همچنان سر راه بیت کوین باقی می‌ماند.

اولین مانع در خط شکست قرار دارد که با اندیکاتور مومنتوم معکوس در تراز ۴۸,۰۰۰ دلار مشخص می‌شود. مانع بعدی در خط گردن الگوی سر و شانه معکوس در تراز۴۹,۴۵۰ دلار واقع است.

سرمایه‌گذاران باید توجه داشته باشند که تنها در صورتی این روند صعودی تأیید می ‌شود که قیمت بیت کوین به بالای خط گردن الگوی نمودار برسد و تنها در این صورت است که می‌توان از آن برای پیش بینی حرکات قیمت استفاده کرد.

اگر قیمت بیت کوین به بالای این خط گردن برسد، بیت کوین قبل از رسیدن به هدف تعیین شده توسط این الگوی تکنیکال، با سطح افزایشی ۶۱.۸ درصد فیبوناچی در تراز ۵۱,۱۶۷ دلار مواجه می‌شود.

 


در حال حاضر، قیمت بیت کوین در سطح افزایشی ۵۰ درصد فیبوناچی در تراز ۴۶,۹۰۱ دلار با حمایت معناداری روبرو است. با این حال، اگر قیمت بیت کوین به زیر حمایت ۴۶,۹۰۱ دلار برسد، چشم انداز صعودی آن می‌تواند در معرض خطر قرار بگیرد. افزایش فشار فروش می‌تواند باعث سقوط بیت کوین تا مرز ۴۴,۱۷۳ دلار شود و الگوی تکنیکال حاکم را از بین برده باعث کوتاه شدن مدت زمان رالی اخیر می‌شود.

علاوه بر این، بهبود قیمت اخیر از پایین‌ترین سطح قیمت ماه جولای (تیر و مرداد) باعث شده است معامله‌گران ارزهای دیجیتال لوریج (اهرم) خود را افزایش ندهند. تقاضا برای پوزیشن‌های بلندمدت اهرمی کاهش یافته است، زیرا فاصله بین معاملات آتی بیت کوین و قیمت‌های نقطه‌ای در مقایسه با ماه فوریه (بهمن ماه) امسال کاهش یافته است.

لینک کوتاه: b2n.ir/g80633 

منبع:  fxstreet

برچسب ها :

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ چهارشنبه ۲۸ مهر
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه ۲۸ مهر
ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال سقف ۲.۵ تریلیون دلار را شکست!

نظرات

User

سپهر :

تحلیل پرت و پلا

پاسخ
156

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه ۲۸ مهر

قیمت بیت کوین افزایش چشمگیری را بالاتر از منطقه مقاومت ۶۲,۰۰۰ دلاری آغاز کرد؛ منطقه مقاومت اصلی ۶۳,۰۰۰ دلاری را شکست و بالاتر از میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ قرار گرفت...

تحلیل - ۵ ساعت پیش
ارزش بازار,بیت کوین,اتریوم

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال سقف ۲.۵ تریلیون دلار را شکست!

با افزایش مداوم قیمت بیت کوین و اتریوم، مجموع ارزش بازار ارزهای دیجیتال از ۲.۵ تریلیون دلار عبور کرد. با توجه به داده‌های منتشر شده توسط کوین‌تلگراف مارکتس پرو، با بالا رفتن یکی از مهم‌ترین شاخص‌های سلامت بازار، بیت کوین همچنان بزرگ‌ترین ارز دیجیتال با ارزش بازار حدود ۱.۲ تریلیون دلاری است.

خبر - ۶ ساعت پیش
تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ سه شنبه ۲۷ مهر

پس از آنکه اتریوم نتوانست بالاتر از محدوده ۳,۹۰۰ دلاری باقی بماند، اصلاح نزولی جدیدی را آغاز کرد و تا زیر محدوده حمایتی ۳,۸۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ کاهش یافت و حتی سطوح پایین تر از حمایت ۳,۷۵۰ دلار را لمس کرد...

تحلیل - دیروز