تحلیل تکنیکال بیت کوین: جمعه ۸ مرداد

قیمت بیت کوین در یک منطقه مثبت بالاتر از ۳۹,۰۰۰ دلار باقی مانده است. بیت کوین احتمالاً از ۴۰,۵۰۰ و ۴۱,۰۰۰ دلار بالاتر خواهد رفت.

محسن عبادی

نویسنده : محسن عبادی

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل,بیت کوین,تکنیکال

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از منبع تحلیلی «newsbtc»، بیت کوین بالاتر از سطح حمایتی ۳۸,۲۰۰ و ۳۸,۵۰۰ دلار معامله می‌شود. هم اکنون قیمت آن بالاتر از ۳۸,۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده(SMA)، ۱۰۰ ساعته است. در صورت شکست حدود ۴۰,۲۰۰ و ۴۰,۵۰۰ دلار احتمالاً این جفت ارز روند صعودی خود را ادامه خواهد داد.  

قیمت بیت کوین از منطقه حمایتی ۳۶,۵۰۰ دلاری یک افزایش جدید را آغاز کرد. بیت کوین همچنان بالاتر از سطح ۳۷,۰۰۰ دلار باقی مانده و سرعت خود را برای افزایشی بالاتر از سطح ۳۸,۰۰۰ دلار تقویت کرد.

قیمت برای مدتی حتی بالاتر از سطح ۴۰,۰۰۰ دلار بود و بالاتر از میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته حرکت کرد. بیت کوین یک حد بالاترین قیمت در حدود ۴۰,۹۳۰ دلار را تشکیل داد و قیمت اکنون در حال تحکیم سود است و زیر سطح حمایتی ۴۰,۰۰۰ دلاری اصلاح شد.

در زیر سطح ۲۳.۶درصد فیبوناچی حرکت صعودی از کف ۳۶,۳۹۷ دلار به سقف ۴۰,۹۳۰ دلار شکسته شد. اکنون سطح حمایتی ۳۹,۰۰۰ دلاری را در اختیار دارد. در نمودار ساعتی جفت ارز بیت کوین/ دلار نیز یک روند صعودی اصلی با مقاومت نزدیک به ۴۰,۲۰۰ دلار تشکیل می‌شود.اگر بالای منطقه مقاومت ۴۰,۲۰۰ دلاری شکست صعودی وجود داشته باشد، احتمال بروز صعودهای بیشتر وجود دارد. مقاومت عمده بعدی نزدیک به سطح ۴۰,۸۰۰ و ۴۱,۰۰۰ دلار است. نزدیک به بیش از ۴۱،۰۰۰ دلار می‌تواند افزایش مداوم حتی به بالای سطح ۴۲,۰۰۰ دلار را تحریک کند.

اگر بیت کوین نتواند از سطح مقاومت ۴۰،۲۰۰ و ۴۰,۵۰۰ دلاری صعود کند، می‌تواند یک روند اصلاحی برای تست دوباره سطح حمایتی را آغاز کند؛ حمایت اولیه در روند نزولی نزدیک به سطح ۳۹,۴۰۰ دلار و خط روند پایین مثلث صعودی است.

اولین حمایت عمده اکنون نزدیک منطقه ۳۸,۶۰۰ دلاری و نزدیک به سطح ۵۰درصد فیبوناچی است. حرکت صعودی از کف حرکت ۳۶,۳۹۷ دلار به سقف ۴۰,۹۳۰ دلار است. شکست نزولی آشکار زیر حمایت ۳۸,۶۰۰ دلاری ممکن است خواستار حرکت به سمت سطح ۳۷,۶۰۰ دلار باشد. حمایت اصلی بعدی نزدیک به منطقه ۳۷,۲۰۰ دلاری است.

 اندیکاتورهای تکنیکال:

MACD ساعتی برای جفت ارز بیت کوین/دلار، کم کم در منطقه صعودی شتاب می‌گیرد.

RSI ساعتی برای جفت ارز بیت کوین/دلار، اکنون بالاتر از سطح ۵۰ قرار دارد.

حمایت های اصلی: ۳۹,۲۰۰ دلار و ۳۹,۰۰۰ دلار

مقاومت های اصلی: ۴۰,۲۰۰ دلار و ۴۰,۵۰۰ و ۴۲,۰۰۰ دلار

لینک کوتاه: https://b2n.ir/j5250https://b2n.ir/j52500 

برچسب ها :

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ دوشنبه ۲۶ مهر
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ دوشنبه ۲۶ مهر

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط