تحلیل تکنیکال بیت کوین: ۶ مرداد

قیمت بیت کوین نزدیک به حمایت ۳۶,۴۰۰ دلار قرار گرفت و یک افزایش جدید را در برابر دلار آغاز کرد. بیت کوین علائم مثبتی را نشان می‌دهد و ممکن است بیش از ۴۰,۰۰۰ دلار افزایش یابد.

محسن عبادی

نویسنده : محسن عبادی

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

بیت کوین,تکنیکال,تحلیل

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از منبع تحلیلی «newsbtc»، بیت کوین همچنان خود را بالاتر از سطح حمایتی ۳۶,۴۰۰ و ۳۶,۵۰۰ دلار حفظ کرده است. اکنون قیمت کاملاً بالاتر از ۳۷,۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده (SMA) ۱۰۰ ساعته است. در نمودار ساعتی جفت ارز بیت کوین/دلار، یک خط روند صعودی با حمایت نزدیک به ۳۶,۸۰۰ دلار تشکیل شده است. احتمالاً در کوتاه مدت این جفت ارز حرکت صعودی را بالای منطقه مقاومت  ۴۰,۰۰۰ دلاری ادامه دهد.

خریداران نزدیک به سطح حمایت ۳۶,۴۰۰ و ۳۶,۵۰۰ دلار فعال بودند. پایین‌ترین قیمت در حدود ۳۶,۴۰۳ دلار تشکیل شد و قیمت اکنون در حال افزایش است و سطح ۳۷,۰۰۰ و ۳۸,۰۰۰ دلار را شکسته است. یک شکست واضح بالاتر از ۵۰درصد فیبوناچی ایجاد شد که حرکت نزولی از مقاومت ۴۰,۵۲۰ دلار را به ۳۶,۴۰۰ دلار ادامه داد.


در نمودار ساعتی جفت ارز بیت کوین /دلار، نیز یک خط روند صعودی بسیار مهم وجود دارد که با حمایت نزدیک به ۳۶,۸۰۰ دلار حمایت می‌شود. در روند صعودی، مقاومت اولیه در حدود سطح ۴۰,۰۰۰ دلار است. اولین مقاومت اصلی نزدیک به سطح ۴۰,۵۰۰ دلار است. شکست موفقیت آمیز و بسته شدن کندل بالاتر از سطح ۴۰,۵۰۰ دلار می‌تواند باعث افزایش قیمت بیت کوین به ۴۲,۰۰۰ دلار در کوتاه مدت شود.

اگر بیت کوین نتواند از سطح مقاومت ۴۰,۰۰۰ و ۴۰,۵۰۰ دلار صعود کند، حمایت اولیه در روند نزولی نزدیک به سطح ۳۹,۲۰۰ دلار است.

اولین حمایت عمده اکنون در نزدیکی منطقه ۳۸,۸۰۰ دلاری است. شکست نزولی زیر حمایت ۳۸،۸۰۰ دلاری ممکن است خواستار حرکت به سطح ۳۷,۵۰۰ دلار باشد. حمایت اصلی بعدی نزدیک منطقه ۳۷,۰۰۰ دلاری است.

اندیکاتورهای تکنیکال:

MACD در تایم فریم ساعتی: MACD اکنون در منطقه صعودی سرعت بیشتری دارد.

RSI (شاخص مقاومت نسبی) ساعتی: RSI برای جفت ارز بیت کوین/ دلار، اکنون بسیار بالاتر از سطح ۵۰ است.

محدوده حمایتی اصلی: ۳۹,۲۰۰ دلار و پس از آن ۳۸,۸۰۰ دلار.

محدوده مقاومتی اصلی: ۴۰,۰۰۰، ۴۰,۵۰۰ و ۴۲,۰۰۰ دلار.

لینک کوتاه: b2n.ir/d25581 

مایکل سیلور: دست از مقایسه بیت کوین با طلا بردارید!
به ازای هر تراکنش بیت کوین ۲۷۲ گرم زباله الکترونیکی تولید می‌شود
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ جمعه ۲۶ شهریور
رونمایی از مجسمه ساتوشی ناکاموتو در مجارستان
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنج شنبه ۲۵ شهریور

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ چهارشنبه ۲۴ شهریور

اتریوم توانست بالاتر از سطح ۳,۲۰۰ دلار یک مبنای حمایتی قوی تشکیل داده و روند افزایشی جدیدی را آغاز کند. در این روند افزایشی، اتر (ETH) موفق شد مقاومت ۳,۳۵۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ را پشت سر بگذارد.

تحلیل - ۳ روز پیش
تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,آیفون,اپل

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه ۲۴ شهریورَ

قیمت بیت کوین توانست بالاتر از سطح ۴۵,۰۰۰ دلار باقی بماند. در نتیجه، بیت کوین روند صعودی جدیدی را از محدوده مقاومت ۴۶,۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ آغاز کرد.

تحلیل - ۳ روز پیش
تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ سه شنبه ۲۳ شهریور

قیمت اتریوم در نزدیکی سطح ۳,۴۵۰ دلار قرار گرفت و روند کاهشی جدیدی را آغاز کرد. در پی این افت قیمت، اتر (ETH) با قیمتی زیر سطح حمایتی ۳,۲۲۰ دلار معامله شد و پایین‌تر از میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ قرار گرفت. پس از آن، حمایت ۳,۱۶۰ دلاری را شکست و با پایین‌ترین سطح قیمت روزانه در حدود تراز ۳,۱۱۵ دلار معامله شد.

تحلیل - ۴ روز پیش