تحلیل تکنیکال دوج کوین؛ چهارشنبه ۱۷ شهریور

دوج کوین (DOGE) در ۳۱ اوت (۹ شهریور) از محدوده تقاضای خود که از ۰.۲۶۲ دلار به ۰.۲۸۱ دلار امتداد دارد، خارج شد و با امید ادامه روند صعودی خود ، ۱۸ درصد رشد کرد ،اما ، در ۶ سپتامبر(۱۵ شهریور) ، صعود آن متوقف شد و یک روز بعد ۳۱ درصد سقوط کرد و کندل روزانه خود را کمی بالاتر بست.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

دوج کوین,ایلان ماسک,بیت کوین,تسلا,توییت

title

بسته شدن کندل روزانه در ۷ سپتامبر (۱۶ شهریور) زیر مرز پایینی منطقه تقاضای مذکور منجر به آغاز روند نزولی شد. صرف نظر از این موضوع ، دوج کوین دارای یک منطقه حمایتی است که از ۰.۲۶۲ دلار تا ۰.۲۴۰ دلار متغیر است و احتمالاً از افت قیمت آن جلوگیری کند.

برای اطمینان از تغییر روند به روند صعودی ، باید شاهد بسته شدن یک کندل روزانه در بالای ۰.۲۸۱ دلار باشیم. با بسته شدن چنین کندلی، دوج کوین در مسیر صعود ۱۸ درصدی به ۰.۳۲۸ دلار قرار می‌گیرد. در صورت تداوم مومنتوم صعودی ، دوج کوین می‌تواند با ادامه روند صعودی به محدوده مقاومت ۰.۳۶۷ دلاری افزایش یابد.نمودار ۱ روزه جفت ارز  دوج کوین/تتر

از سوی دیگر ، اگر قیمت دوج کوین به زیر سطح حمایت بعدی در ۰.۲۴۰ دلار کاهش یابد، سناریوی صعودی باطل خواهد شد. چنین کاهشی، احتمال آغاز روند نزولی را بالاتر می‌برد.در چنین حالتی، دوج کوین مجددا به سطح حمایت ۰.۲۳۰ دلاری عقب نشینی خواهد کرد و پس از آن ۰.۲۱۳ دلار دنبال می‌شود. بنابراین، سرمایه گذاران باید به سطح حمایت ۰.۲۴۰ دلاری توجه کنند زیرا کاهش قیمت به زیر آن، می‌تواند روند نزولی ۷ سپتامبر(۱۶ شهریور) را تشدید کند.

منبع: fxstreet.com

لینک کوتاه:

 

برچسب ها :

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ دوشنبه ۲۹ شهریور
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ دوشنبه ۲۹ شهریور؛ حمایت‌ها و مقامت‌ها کدام‌اند
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ جمعه ۲۶ شهریور
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنج شنبه ۲۵ شهریور

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط