تحلیل تکنیکال دوج کوین ؛ یکشنبه ۷ شهریور

دوج کوین (DOGE) هفته جاری را با بازگشت خریدارها مثبت شروع کرد و روز جمعه ...

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

قیمت دوج کوین,بیت کوین,تحلیل

title

دوج کوین (DOGE) هفته جاری را با بازگشت خریدارها مثبت شروع کرد و روز جمعه قیمت آن به سرعت به ناحیه ۰.۲۹ دلاری رشد کرد. بازارهای مالی تحت تاثیر اظهارات جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو ، در اجلاس جکسون هول قرار گرفتند.آن چه که در نهایت نصیب بازار شد تقریبا یک عدم قطعیت در مورد ابهامات اخیر بود که به موجب آن روز جمعه بازار ارزهای دیجیتال جهش یافت.

در همین حال، با تلاش مجدد بیت کوین برای رسیدن به مرز ۵۰,۰۰۰ دلاری ، خریدارهای دوج کوین بار دیگر شانس خود را امتحان کردند.

هفتمین ارز دیجیتال بزرگ بازار در ۷ روز گذشته ۸ درصد افت کرد اما در حال حاضر پس از ثبت دو هفته قرمز متوالی ، به دنبال افزایش مجدد است.

این میم کوین از زمانی که در ۱۶ آگوست (۲۵ مرداد) به سقف ۰.۳۵۵۲ دلاری رسید ،سقف‌ها و کف‌های پایین‌تری در نمودار روزانه خود ایجاد کرد. پرایس اکشن اخیر دوج کوین منجر به شکل گیری کنج نزولی شد، که معمولاً الگویی برای تداوم صعود قیمت در نظر گرفته می‌شود.

خریدارهای دوج کوین باید از مقاومت خط روند نزولی در ۰.۳۱۲۷ دلار عبور کنند تا روند صعودی خود را تثبیت کنند. سپس خریداران باید به سقف ۰.۳۵ دلاری توجه کنند.

بنابراین ، برای از سر گیری هر گونه روند صعودی ، دوج کوین باید با کندلی روزانه در بالای میانگین متحرک روزانه ۲۱ روزه (DMA) در ۰.۲۹۵۴ دلار بسته شود.

شاخص (RSI) در تایم فریم ۱۴ روزه کمی بالاتر از میزان ۵۰.۰۰ خود قرار دارد و از خریدارهای دوج کوین همچنان حمایت می‌کند.نمودار روزانه جفت ارز دوج کوین/دلار

در صورت عقب نشینی قیمت، دوج کوین با تقاضای اولیه ۰.۲۶۷۲ دلاری روبه رو خواهد شد، جایی که ۱۰۰ DMA- نزولی با آن همسطح است. توجه داشته باشید که قیمت از ۱۴ آگوست (۲۳ مرداد) زیر خط حمایت ۱۰۰ DMA- بسته نشده است.

افزایش فشار فروش می‌تواند دوج کوین را در معرض خطر کاهش به خط روند پایینی کنج در ۰.۲۵۹۰ دلار قرار دهد.

با ثبیت قیمت زیر آن، انتظار میرود روند نزولی به سمت ۵۰ DMA- در ۰.۲۴ دلار پیش رود.

لینک کوتاه: b2n.ir/s81475 

منبع : fxstreet.com 

برچسب ها :

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ دوشنبه ۲۶ مهر
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ دوشنبه ۲۶ مهر

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ جمعه ۲۳ مهر

اتریوم بالاتر از سطح ۳,۵۰۰ دلار قرار گرفت و به سمت یک منطقه مثبت حرکت کرد. در این مرحله، روند افزایش قیمت اتر (ETH) از منطقه مقاومت ۳,۶۵۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعتی آغاز شد...

تحلیل - ۴ روز پیش
تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ جمعه ۲۳ مهر

قیمت بیت کوین تا چند واحد زیر سطح ۵۸,۰۰۰ دلار اصلاح شد. ولی این روند نزولی زیر ۵۷,۰۰۰ دلار متوقف شد و پیش از آنکه بیت کوین روند افزایشی جدیدی را آغاز کند، پایین‌ترین سطح قیمت در تراز ۵۶,۸۸۸ دلار ثبت شد...

تحلیل - ۴ روز پیش
شیبا اینو,فلاکی اینو,دوج کوین

نتایج یک نظرسنجی: ۷۳ درصد کاربران شیبا اینو را به فلاکی اینو ترجیح می‌دهند

دیوید گوخستین، رئیس پروتکل PAC، برای اینکه متوجه شود دنبال‌کنندگانش بین توکن‌های شیبا اینو (SHIB) و فلاکی اینو (FLOKI) کدام را ترجیح می‌دهند، یک نظرسنجی به‌ راه انداخته است. تاکنون حدود ۱۲,۹۵۲ نفر در این نظرسنجی شرکت کرده‌اند و ۷۲.۸ درصد به توکن شیبا اینو و ۲۷.۲ درصد آن‌ها به توکن فلاکی اینو رای داده‌اند.

خبر - ۵ روز پیش