تحلیل تکنیکال شیبا اینو(SHIB)؛ پنجشنبه ۲۷ مرداد

شیبا اینو(SHIB) با یک کندل روزانه به میزان ۴۲ درصد افزایش یافت اما در نهایت این کندل را با سود ۳۳.۷ درصدی بست. پس از رسیدن SHIB به سقف نوسان ۰.۰۰۰۰۱۸۰ دلاری، قیمت شروع به عقب نشینی کرد. این عقب نشینی می تواند ناشی از سیو سود سرمایه گذاران باشد...

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

شیبا اینو,تحلیل تکنیکال شیبا اینو,SHIB,قیمت شیبا اینو

title

این روند اصلاحی فعلا تا زمانی که شیبا اینو به سطح حمایت پایدار در ۰.۰۰۰۰۱۳۰ دلار برسد ،ادامه خواهد یافت. در برخی از شرایط، حتی ممکن است قیمت شیبا اینو به سطوح پایین تر  کاهش پیدا کند و سطح ۰.۰۰۰۰۱۱۸ دلاری را مجددا مورد امتحان قرار دهد. حجم معاملات در این سطح از ۱۱ آوریل (۲۲ فروردین) به بیشترین میزان رسیده است ، از این رو ، این سطح به عنوان یک سطح حمایتی عمل می کند.

بنابراین، جهش از این دو سطح حمایتی می تواند منجر به آغاز روند صعودی بعدی شود. فعالان بازار می توانند انتظار داشته باشند که قیمت شیبا اینو این بار به سقف برابری در حدود سطح ۰.۰۰۰۰۱۸۰ دلاری برسد ویا از این مانع عبور کرده و تا سطح مقاومت ۰.۰۰۰۰۲۰۰ دلاری پیش برود.

در مجموع، سرمایه گذاران می توانند انتظار رشد ۵۰ درصدی شیبااینو را در رالی بعدی داشته باشند، اما شرایط به طور کامل به قیمت بیت کوین بستگی دارد که دچار فروش ناگهانی و شدید نشود. این سناریوی گاوی برای شیبا اینو تنها با ثبات بزرگترین ارز دیجیتال جهان و یا رسیدن آن به سطوح قیمتی بالاتر، معتبر خواهد بود. 

نمودار ۴ ساعته جفت ارز شیبااینو/تتر

از سوی دیگر، اگر قیمت شیبا اینو نتواند در بالای سطح ۰.۰۰۰۰۱۱۸ دلاری حفظ شود و با کندلی کندل روزانه ، زیر این سطح بسته شود، سناریوی گاوی باطل خواهد شد. در چنین حالتی، قیمت شیبا اینو می تواند با افت ۱۰ درصدی به سمت حمایت ۰.۰۰۰۰۱۰۶ دلاری حرکت کند.

منبع: fxstreet

لینک کوتاه: b2n.ir/z55851 

 

همکاری عجیب شیبا با بوگاتی
به‌روزرسانی جدید شیبا اینو در راه است
هجوم دوباره نهنگ‌ها به بازار شیبا اینو
شبکه اجتماعی شیبا از راه رسید

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

تدوین دستورالعمل اجرایی واردات خودرو آغاز شد/ عرضه خودروی اقتصادی از نیمه دوم ۱۴۰۲

title

امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت از آغاز تدوین دستورالعمل اجرایی واردات خودرو توسط وزارت صمت خبر داد و گفت:

«هدف از واردات خودرو تنظیم بازار خودروهای مورد تقاضای دهک‌های درامدی متوسط و پایین، انتقال فناوری و ایجاد رقابت است و حقوق ورودی نیز بر همین اساس تعیین می‌شود؛ بر این اساس نقدهایی که مبنای تعیین حقوق ورودی را درآمدزایی دولت عنوان می‌کنند وارد نیست.»

طبق برنامه ریزی انجام شده، خودروی اقتصادی تولید داخل از نیمه دوم سال آینده روانه بازار خواهد شد.

منبع : ایرنا

مطالب مرتبط