تحلیل تکنیکال شیبا اینو(SHIB)؛ پنج شنبه ۲۰ مرداد

شیبا اینو(SHIB) تقریبا سه ماه است که در حدود سطح ۰.۰۰۰۰۱۱۸ دلاری نوسان می کند، سطحی که در آن حجم معاملات به بیشترین میزان می رسد. پس از ماه‌ها تلاش، به نظر می‌رسد کمی از آن فاصله گرفته است.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل,شیبا اینو,SHIB

title

بر اساس حجم معاملات، در مسیر صعودی شیبا اینو به سمت سطح ۰.۰۰۰۰۱۹۹ دلاری، مقاومت قابل توجهی وجود ندارد، از این رو، این سطح، نخستین هدف شیبا اینو است. خریدارهای شیبااینو به احتمال زیاد به دنبال قرار گرفتن در این مسیر صعودی هستند.

بنابراین، اگر یک روند صعودی شدیدی آغاز شود، شیبا اینو می­تواند به راحتی ۶۰ درصد رشد کند.

با توجه به ناکارآمدی موجود در سطح ۰.۰۰۰۰۰۸۳ دلاری، امکان تداوم این روند صعودی بسیار بعید به نظر می­رسد. در برخی از شرایط، شیبا اینو ممکن است به هدف خود برسد، اما به دلیل وجود این سطح، این روند صعودی به مدت چندین روز طول خواهد کشید.  

بنابراین، سرمایه گذاران باید این مسئله را در مسیر گاوی شیبا اینو در نظر داشته باشند. 

نمودار روزانه جفت ارز شیبااینو/تتر

از سوی دیگر، اگر قیمت شیبا اینو به زیر سطح ۰.۰۰۰۰۱۱۸ دلاری برسد، این نشان دهنده نخستین نشانه ضعف این آلت کوین خواهد بود. در چنین شرایطی، سرمایه گذاران باید منتظر مورد امتحان قرار گرفتن سطح ۰.۰۰۰۰۱۰۶ دلاری باشند.

با کاهش شیبا اینو به سطوح پایین­تر و مورد امتحات قرار گرفتن سطح حمایت ۰.۰۰۰۰۰۸۳ دلاری، سناریوی گاوی شیبا اینو باطل خواهد شد. در این صورت ، سیگنال خریداری شیبا اینو صادر می شود که طی آن ، این آلت کوین می تواند با رشد ۱۴۰ درصدی به سطح ۰.۰۰۰۰۱۹۹ دلاری برسد.

منبع: fxstreet
لینک کوتاه: b2n.ir/m48525 

 

هدف ۵۰ هزار دلاری تحلیلگران برای بیت کوین، طبق الگوی کنج نزولی
همکاری عجیب شیبا با بوگاتی
به‌روزرسانی جدید شیبا اینو در راه است
نهنگ‌ها ۳۲ میلیون لایت کوین را جابه‌جا کرده‌اند

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

تدوین دستورالعمل اجرایی واردات خودرو آغاز شد/ عرضه خودروی اقتصادی از نیمه دوم ۱۴۰۲

title

امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت از آغاز تدوین دستورالعمل اجرایی واردات خودرو توسط وزارت صمت خبر داد و گفت:

«هدف از واردات خودرو تنظیم بازار خودروهای مورد تقاضای دهک‌های درامدی متوسط و پایین، انتقال فناوری و ایجاد رقابت است و حقوق ورودی نیز بر همین اساس تعیین می‌شود؛ بر این اساس نقدهایی که مبنای تعیین حقوق ورودی را درآمدزایی دولت عنوان می‌کنند وارد نیست.»

طبق برنامه ریزی انجام شده، خودروی اقتصادی تولید داخل از نیمه دوم سال آینده روانه بازار خواهد شد.

منبع : ایرنا

مطالب مرتبط