تحلیل تکنیکال شیبا اینو(SHIB)؛ پنج شنبه ۳ شهریور

شیبا اینو(SHIB) در ۱۴ آگوست(۲۳ مرداد) به مدت شش روز تمامی سود ۳۵ درصدی حاصل از رالی پیشین خود را از دست داد. این نشان دهنده سیو سود تعداد قابل توجهی از هولدرها است . با این حال، به نظر می رسد این روند اصلاحی، شیبا اینو را به سطح ۰.۰۰۰۰۱۱۸ دلاری نزدیک کرده است.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

شیبا اینو,تحلیل تکنیکال شیبا اینو,SHIB,قیمت شیبا اینو

title

مانع فوق، یک کف حمایتی است که حجم معاملات در آن از ۱۱ آوریل(۲۲ فروردین) به بیشترین رسیده است. بنابراین، سرمایه گذاران می توانند انتظار داشته باشند که خریداران در این سطوح وارد بازار شوند و در اثر آن ، رالی بعدی شیبا اینو آغاز می شود.

در چنین شرایطی، سرمایه‌گذاران می‌توانند انتظار داشته باشند شیبا اینو مجددا به سمت سقف نوسانی پیشین خود در۰.۰۰۰۰۱۷۹ دلار حرکت کند و در آنجا به اوج خود برسد. با این حال، در صورت تداوم مومنتوم گاوی، این روند صعودی می‌تواند تا سطح مقاومت فوری در ۰.۰۰۰۰۲۰۰ دلارادامه یابد. شیبا اینو طی این روند به میزان ۶۸ درصد رشد می کند. 

نمودار ۴ ساعته جفت ارز شیبااینو/تتر

از سوی دیگر ، درصورتی که شیبا اینو نتواند حمایت ۰.۰۰۰۰۱۱۸ دلاری را حفظ کند ، فروشندگان این سطح را به سطح مقاومتی تبدیل خواهند کرد و در اثر آن، دورنگار بازیابی SHIB باطل خواهد شد. در چنین شرایطی، فشار فروش افزایش می یاید و شیبا اینو مجددا در مسیر مورد امتحان قرار دادن حمایت ۰.۰۰۰۰۱۰۶ دلاری قرار میگیرد.

منبع: fxstreet.com

لینک کوتاه: b2n.ir/y59337 

 

همکاری عجیب شیبا با بوگاتی
به‌روزرسانی جدید شیبا اینو در راه است
هجوم دوباره نهنگ‌ها به بازار شیبا اینو
شبکه اجتماعی شیبا از راه رسید

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

تدوین دستورالعمل اجرایی واردات خودرو آغاز شد/ عرضه خودروی اقتصادی از نیمه دوم ۱۴۰۲

title

امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت از آغاز تدوین دستورالعمل اجرایی واردات خودرو توسط وزارت صمت خبر داد و گفت:

«هدف از واردات خودرو تنظیم بازار خودروهای مورد تقاضای دهک‌های درامدی متوسط و پایین، انتقال فناوری و ایجاد رقابت است و حقوق ورودی نیز بر همین اساس تعیین می‌شود؛ بر این اساس نقدهایی که مبنای تعیین حقوق ورودی را درآمدزایی دولت عنوان می‌کنند وارد نیست.»

طبق برنامه ریزی انجام شده، خودروی اقتصادی تولید داخل از نیمه دوم سال آینده روانه بازار خواهد شد.

منبع : ایرنا

مطالب مرتبط