تحلیل تکنیکال شیبا اینو(SHIB)؛ پنج شنبه ۳ شهریور

شیبا اینو(SHIB) در ۱۴ آگوست(۲۳ مرداد) به مدت شش روز تمامی سود ۳۵ درصدی حاصل از رالی پیشین خود را از دست داد. این نشان دهنده سیو سود تعداد قابل توجهی از هولدرها است . با این حال، به نظر می رسد این روند اصلاحی، شیبا اینو را به سطح ۰.۰۰۰۰۱۱۸ دلاری نزدیک کرده است.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

شیبا اینو,تحلیل تکنیکال شیبا اینو,SHIB,قیمت شیبا اینو

title

مانع فوق، یک کف حمایتی است که حجم معاملات در آن از ۱۱ آوریل(۲۲ فروردین) به بیشترین رسیده است. بنابراین، سرمایه گذاران می توانند انتظار داشته باشند که خریداران در این سطوح وارد بازار شوند و در اثر آن ، رالی بعدی شیبا اینو آغاز می شود.

در چنین شرایطی، سرمایه‌گذاران می‌توانند انتظار داشته باشند شیبا اینو مجددا به سمت سقف نوسانی پیشین خود در۰.۰۰۰۰۱۷۹ دلار حرکت کند و در آنجا به اوج خود برسد. با این حال، در صورت تداوم مومنتوم گاوی، این روند صعودی می‌تواند تا سطح مقاومت فوری در ۰.۰۰۰۰۲۰۰ دلارادامه یابد. شیبا اینو طی این روند به میزان ۶۸ درصد رشد می کند. 

نمودار ۴ ساعته جفت ارز شیبااینو/تتر

از سوی دیگر ، درصورتی که شیبا اینو نتواند حمایت ۰.۰۰۰۰۱۱۸ دلاری را حفظ کند ، فروشندگان این سطح را به سطح مقاومتی تبدیل خواهند کرد و در اثر آن، دورنگار بازیابی SHIB باطل خواهد شد. در چنین شرایطی، فشار فروش افزایش می یاید و شیبا اینو مجددا در مسیر مورد امتحان قرار دادن حمایت ۰.۰۰۰۰۱۰۶ دلاری قرار میگیرد.

منبع: fxstreet.com

لینک کوتاه: b2n.ir/y59337 

 

وویجر به فروش ارزهای دیجیتال خود ادامه می‌دهد
مارک یوسکو: میم کوین‌ها ارزش ذاتی ندارند
شیبا برای کمک به زلزله‌زدگان به ترکیه می‌رود
آغوش باز کشورهای سراسر جهان به روی شیبا اینو

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

تدوین دستورالعمل اجرایی واردات خودرو آغاز شد/ عرضه خودروی اقتصادی از نیمه دوم ۱۴۰۲

title

امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت از آغاز تدوین دستورالعمل اجرایی واردات خودرو توسط وزارت صمت خبر داد و گفت:

«هدف از واردات خودرو تنظیم بازار خودروهای مورد تقاضای دهک‌های درامدی متوسط و پایین، انتقال فناوری و ایجاد رقابت است و حقوق ورودی نیز بر همین اساس تعیین می‌شود؛ بر این اساس نقدهایی که مبنای تعیین حقوق ورودی را درآمدزایی دولت عنوان می‌کنند وارد نیست.»

طبق برنامه ریزی انجام شده، خودروی اقتصادی تولید داخل از نیمه دوم سال آینده روانه بازار خواهد شد.

منبع : ایرنا

مطالب مرتبط

مارک یوسکو,میم کوین‌,دوج کوین,بیت کوین,شیبا اینو

مارک یوسکو: میم کوین‌ها ارزش ذاتی ندارند

مارک یوسکو، مؤسس و مدیرعامل مورگان گریک کپیتال منیجمنت (Morgan Creek Capital Management)، در مصاحبه اخیر خود اعلام کرده که دلیل راه‌اندازی دوج کوین را درک نمی‌کند. او در گذشته نیز اعلام کرده بود که وقتی ارزهای دیجیتالی مثل دوج کوین و شیبا اینو به صفر برسند، بازار نزولی ارزهای دیجیتال تمام می‌شود. طبق مصاحبه جدید یوسکو، او همچنان دوست دارد روی حرفش بماند، اما باور دارد که سرمایه‌گذاران احمق همچنان به راه خود ادامه می‌دهند. یوسکو به‌طور کلی باور دارد که میم کوین‌ها ارزش ذاتی ندارند و رشد قیمت آن‌ها منطقی نیست.

خبر - ۲ هفته پیش
صرافی,بایننس,شیبا اینو,شعبه آمریکایی بایننس,شیبا اینو,SHIB

حرکت جدید صرافی بایننس در حمایت از شیبا اینو

شعبه آمریکایی بایننس (Binance.US)، صرافی ارز دیجیتالی پیشرو در جهان بر اساس حجم معاملات روزانه، با معرفی یک جفت معاملاتی جدید برای میم کوین محبوب شیبا اینو (SHIB)، اطلاعیه مهمی را برای انجمن شیبا منتشر کرده است.

خبر - ۱ ماه پیش
شیبا اینو,SHIB,زلزله,ترکیه,سوریه,شیتوشی کوساما,نهنگ

شیبا برای کمک به زلزله‌زدگان به ترکیه می‌رود

شیتوشی کوساما، توسعه‌دهنده اصلی شیبا اینو، از جامعه دارندگان این ارز خواسته تا سازمان‌های غیرانتفاعی‌ای را که شیبا را می‌پذیرند، به دیگران معرفی کنند تا نهنگ‌ها بتوانند به وسیله این سازمان‌ها، از تلاش‌های امدادی در سوریه و ترکیه حمایت کنند.

خبر - ۱ ماه پیش