تحلیل تکنیکال پولکادات(DOT)؛ سه شنبه ۱۶ شهریور

پولکادات (DOT) از ۲۷ آگوست (۵ شهریور) ۵۰ درصد صعود کرد اما از ۱ سپتامبر(۱۰ شهریور) شروع به حرکت در محدوده ثابتی کرد. روند ثابت قیمت می‌تواند منجر به شکست قیمت به هر دو جهت بازار شود، اما انتظارات صعودی ، توسط شاخص MRI کاهش می‌یابد.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

پولکادات,DOT,تحلیل

title

این شاخص تکنیکال سیگنال فروشی را با یک کندل قرمز به شکل «یک» صادر کرده است که یک روند اصلاحی با یک تا چهار کندل را پیش بینی می‌کند.

بنابراین، سرمایه گذاران باید مراقب باشند که حرکت قیمت در محدوده ثابت می‌تواند به سقوط قیمت خاتمه بیابد.

با این حال، اگر خریداران موفق به غلبه بر شاخص‌های نزولی شوند، فعالان بازار می‌توانند انتظار صعود ۱۱ درصدی پولکادات به ۳۸.۸۳ دلار داشته باشند. در صورت ایجاد چنین روندی، قیمت می‌تواند تا ۴۲.۷۱ دلار افزایش یابد که از موقعیت فعلی ۲۳ درصد رشد می‌کند.

فراتر از این سد مقاومتی، قیمت پولکادات این فرصت را دارد که به سقف تاریخی خود در ۵۰.۰۴ دلار افزایش یابد.نمودار ۱ روزه جفت ارز پولکادات/دلار (منبع: تریندیگ ویو)

با وجود افزایش ۵۰ درصدی در عرض هفته گذشته، چشم انداز صعودی قیمت پولکادات به یک تار مو بند است. حتی اگر پولکادات بتواند از مقاومت فوری عبور کند، نمی‌توان مجدد روند صعودی را تضمین کرد.از سوی دیگر ، اگر قیمت پولکادات به کف پایین‌تری در ۳۱.۳۸ دلار کاهش یابد، سناریوی صعودی باطل خواهد شد. در برخی از شرایط ، چنین حرکتی می‌تواند منحر به کاهش ۱۶ درصدی پولکادات به ۲۶.۰۶ دلار شود.

منبع: fxstreet.com 

لینک کوتاه: b2n.ir/w14865 

 

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ چهارشنبه ۲۸ مهر
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه ۲۸ مهر
تحلیل تکنیکال اتریوم؛ دوشنبه ۲۶ مهر

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ شنبه ۲۴ مهر

اتریوم سرانجام قدرت و حرکت صعودی قاطعی از خود نشان داد. طی دو هفته گذشته بلاتکلیفی زیادی بر بازار این ارز حاکم بود و تحلیلگران بابت وقوع یک تله گاوی قریب الوقوع هشدار می‌دادند؛ اما در نهایت فروشندگان نتوانستند یا نخواستند این استراتژی را پیاده کنند. بنابراین در حال حاضر کنترل کامل در اختیار خریداران است...

تحلیل - ۵ روز پیش
پولکادات,پاراچین,بایننس

بایننس مزایده پاراچین پولکادات را برگزار می‌کند

بایننس، یکی از معروف‌ترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال، قصد دارد اولین مزایده پاراچین در شبکه‌ی پولکادات را برگزار کند. در بخش اخبار وبلاگ این پلتفرم، بایننس از پشتیبانی مزایده پاراچین پولکادات که در نوامبر ۲۰۲۱ برگزار خواهد شد، خبر داد.

خبر - ۵ روز پیش
تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ جمعه ۲۳ مهر

اتریوم بالاتر از سطح ۳,۵۰۰ دلار قرار گرفت و به سمت یک منطقه مثبت حرکت کرد. در این مرحله، روند افزایش قیمت اتر (ETH) از منطقه مقاومت ۳,۶۵۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعتی آغاز شد...

تحلیل - ۶ روز پیش