تحلیل قیمت اتریوم، یکشنبه ۱۹ بهمن

روز جمعه قیمت اتر در اوج تاریخی خود به ۱,۷۵۰ دلار رسید، حال به نظر می‌رسد حمایت قدرتمندی در سطح ۱,۵۰۰ دلار تشکیل شده است.

mammad

منبع : NEWSBTC

تحلیل قیمت اتریوم، یکشنبه ۱۹ بهمن

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از نیوز بی‌تی‌سی، هفته گذشته اتر و بیت کوین هر دو رشد خوبی را تجربه کردند؛ اتر در بالاترین قیمت به ۱,۵۰۰ دلار رسید و بیت کوین ۳۶,۰۰۰ دلار را لمس کرد. اتر پیش از آن‌که با افزایش حجم سفارش‌های فروش روبه‌رو شود، تا ۱,۷۵۰ دلار هم بالا رفت.

از دیروز روند نزولی اتر آغاز شده است و در حال حاضر زیر ۱,۷۰۰ دلار معامله می‌شود. قیمت فعلی پایین‌تر از سطح اصلاحی «۰.۲۳۶» فیبوناتچی (Fib retracement) است. روند صعودی اتر از سطح «۱» فیبوناتچی در ۱,۲۷۵ دلار آغاز شده و به سطح «۰» در ۱,۷۵۰ دلار رسیده است. در نمای ۴ ساعته اتر یک مثلث انقباضی دیده می‌شود که حمیات خود را در سطح ۱,۶۶۰ دلار از دست داده است.


نمودار قیمت اتر (برای دیدن سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید)

در حال حاضر اتر زیر ۱,۶۵۰ دلار معامله می‌شود، با این حال بسیار بالاتر از میانگین متحرک ساده ۱۰۰ کندلی (خط آبی در تصویر) در نمای ۴ ساعته بازار است. حمایت بعدی در نزدیکی سطح اصلاحی «۰.۵» فیبوناتچی یعنی ۱,۵۰۰ دلار است. هر سقوطی می‌تواند احتمال کاهش قیمت به سطح بعدی در ۱,۴۴۰ دلار را مطرح کند. میانگین متحرک ساده ۱۰۰ کندلی هم در نزدیکی ۱,۴۴۰ دلار است که می‌تواند یک حمایت قوی را در این سطح ایجاد کند.

اگر قیمت اتر بالای ۱,۵۰۰ دلار ثابت بماند، می‌توان به ادامه روند صعودی این ارز دیجیتال امیدوار بود. درصورت بازگشت روند از سطح ۱,۵۰۰ دلار، اولین مقاوت در سطح ۱,۷۰۰ دلار است، همان سطحی که قیمت در آن شروع به ریزش کرده بود.

شکست رو به بالای مقاومت‌های ۱,۷۰۰ و ۱,۷۵۰ دلاری می‌تواند راه را برای رشد شدیدتر باز کند. در این صورت احتمال عبور قیمت از سطح ۱,۸۰۰ و ۱,۸۵۰ دلار هم وجود دارد.

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

رضایت حداکثری ازطرح دورکاری

title

در شرایطی که برخی از ادارات دولتی و بخش خصوصی با کاهش آمار جان‌باختگان و میزان مبتلایان کرونا، دورکاری کارمندان خود را لغو کرده‌اند، نتایج یک پیمایش درباره دورکاری در ایران که از سوی سازمان امور استخدامی کشور منتشر شده است، از رضایت بیش از ۹۰درصد از کارمندان و ۷۷درصد از مدیران دستگاه‌های اجرایی از طرح دورکاری حکایت می‌کند. این نظرسنجی در بازه زمانی نیمه ‌فروردین تا ۱۹ آبان‌ماه امسال صورت گرفته است و درمجموع ۱۹۰ دستگاه اجرایی در آن شرکت کرده‌اند.

منبع : دنیای اقتصاد

مطالب مرتبط

قیمت اتر از ۱,۵۰۰ دلار عبور کرد؛ ثبت رکورد تاریخی جدید در بازار ملکه

قیمت اتر از ۱,۵۰۰ دلار عبور کرد؛ ثبت رکورد تاریخی جدید در بازار ملکه

قیمت اتر (ETH)، ارز دیجیتال اصلی شبکه اتریوم، روز سه‌شنبه به طور ناگهانی صعود کرد. با رشد قیمتی روز گذشته، ارزش بازار این ارز دیجیتال اوج تاریخی جدید را تجربه کرد. در حال حاضر ارزش بازار اتر برابر با ۱۷۴.۲ میلیارد دلار است.

خبر - 15 بهمن 1399
تحلیل قیمت اتریوم؛ اتریوم مطمئن‌تر از همیشه

تحلیل قیمت اتریوم؛ اتریوم مطمئن‌تر از همیشه

با وجود نوسانات دلهره‌آور بیت کوین طی یک هفته گذشته، به نظر می‌رسد اتریوم، ملکه باوقار ارزهای دیجیتال همچنان آرام و مطمئن در کانال صعودی خود نوسان می‌کند. گویا شهرت بی‌بدیل بیت کوین باعث شده است هیجانات معامله‌گران تازه‌وارد بازار بیشتر معطوف به پادشاه بلامنازع ارزهای دیجیتال شود و اتریوم در پناه این جلب توجه پرهیجان بیت کوین بتواند روند آرام و معقولی را چه در صعودها و چه در سقوط‌ها طی کند. شاید این مزیت دوم بودن از دید تازه واردان این بازار پنهان بماند، اما قطعاً متخصصین با سابقه‌ این ثبات را که به «وقار اتریوم» معروف شده است با نگاهی مثبت می‌نگرند.

تحلیل - 15 بهمن 1399
درآمد ماینرهای اتریوم در بالاترین سطح سه سال اخیر

درآمد ماینرهای اتریوم در بالاترین سطح سه سال اخیر

درآمد ماینرهای اتریوم در ماه گذشه به ۸۰۰ میلیون دلار رسید، این میزان بالاترین رکورد از ژانویه ۲۰۱۸ (دی ۹۶) تاکنون است.

خبر - 13 بهمن 1399