تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال؛ شنبه ۱۴ فروردین

تحلیل قیمت بیت کوین، بایننس کوین، استلار و کاردانو برای روز شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰.

mammad

منبع : UTODAY

تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال؛ شنبه ۱۴ فروردین

title

روند قیمت ۱۰ ارز برتر بازار در ۲۴ ساعت گذشته صعودی بوده است. یونی سواپ (UNI) و چین لینک (LINK) دو استثنا در این فهرست هستند که در ۲۴ ساعت گذشته به ترتیب ۰.۵۱ و ۰.۲۰ درصد سقوط کرده‌اند.


فهرست ۱۰ ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار

تحلیل قیمت بیت کوین (BTC)

روز گذشته بیت کوین با حمایت ۵۸,۰۰۰ دلاری خریدارن روبه‌رو شد و امروز حرکت صعودی جدید را برای بازگشت به سطح ۶۰,۱۰۰ دلار آغاز کرد. عبور از سطح ۶۰,۰۰۰ دلار مستلزم حمایت خریداران در نزدیکی بالاترین قیمت تاریخ این بیت کوین است.


نمودار قیمت بیت کوین (نمای ۲ ساعته بازار بیت کوین/دلار)

درصورتی که خریداران بیت کوین در این قیمت حمایت نکنند و حجم سفارش‌های خرید کاهش یابد، احتمال بازگشت قیمت تا حمایت ۵۸,۰۰۰ دلار و پایین‌تر هم وجود دارد. در لحظه نگارش این تحلیل هر واحد بیت کوین حدود ۵۹,۱۳۴ دلار معامله می‌شود.

تحلیل قیمت بایننس کوین (BNB)

بایننس کوین با رشد ۹ درصدی که در ۲۴ ساعت گذشته داشته است، بهترین عملکرد را میان ۱۰ ارز برتر بازار به خود اختصاص می‌دهد. با وجود رشد قابل قبول قیمت در ۷ روز گذشته، امکان بازگشت روند در قیمت فعلی (۳۴۳ دلار) وجود دارد. مقاومت اصلی بایننس کوین ۴۰۰ دلار است، اما حجم معاملات و میزان نقدینگی «BNB» برای رسیدن به این هدف کافی نیست.


نمودار قیمت بایننس کوین (نمای ۱ روزه بازار بایننس کوین/دلار)

تحلیل قیمت استلار (XLM)

استلار با رشد ۷ درصدی که در ۲۴ ساعت گذشته داشته است، جایگاه دوم بیشترین رشد روزانه در میان آلت کوین‌های برتر بازار را به خود اختصاص داده است. استلار اکنون از مرحله بازیابی قیمت خارج شده و تلاش می‌کند تا مقاومت ۰.۶۰ دلاری را بشکند. در لحظه نگارش این تحلیل هر واحد «XLM» حدود ۰.۴۵۷ دلار معامله می‌شود.


نمودار قیمت استلار (نمای ۱ روزه بازار استلار/دلار)

تحلیل قیمت کاردانو (ADA)

کاردانو در ۷ روز گذشته تقریبا بی‌حرکت بوده و نوسان ناچیز ۰.۰۹ دلاری را تجربه کرده است. آن‌طور نمای ۱ روزه این ارز دیجیتال پیداست، «ADA» فاصله زیادی با مقاومت بعدی دارد و خود را برای یک حرکت انفجاری آماده می‌کند. روند صعودی جدید کاردانو زمانی آغاز می‌شود که خریداران بتوانند مقاومت ۱.۵۴ دلاری را بشکنند. هم‌اکنون هر واحد کاردانو حدود ۱.۲۰ دلار معامله می‌شود.


نمودار قیمت کاردانو (نمای ۱ روزه بازار کاردانو/دلار)

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

خبر خوشحال کننده درباره پایان کرونا

title

مرکز کنترل بیماری های آمریکا، سی دی سی، در جدیدترین دستورالعمل خود اعلام کرده کسانی که به طور کامل واکسن کرونا دریافت کرده اند می توانند بدون ماسک با یکدیگر دیدار کنند و حتی با افراد نزدیک خانواده که واکسن نزده اند، اما مشکلات زمینه ای هم ندارند ملاقات کنند و نیازی به زدن ماسک نخواهند داشت.

منبع : تابنام

مطالب مرتبط

حجم معاملات مشتقات بیت کوین در ماه مارس به اوج خود رسید

حجم معاملات مشتقات بیت کوین در ماه مارس به اوج خود رسید

بر اساس داده‌های جمع‌آوری شده توسط «The Block»، حجم معاملات مشتقات بیت کوین، شامل معاملات آتی (Futures) و اختیارات (Options)، در ماه مارس (۱۱ اسفند تا ۱۱ فروردین) به بالاترین سطح تاریخ خود رسیده است.

خبر - 17 فروردین 1400
تحلیل اختصاصی قیمت بیت کوین؛ دوشنبه ۱۶ فروردین

تحلیل اختصاصی قیمت بیت کوین؛ دوشنبه ۱۶ فروردین

بررسی سابقه تاریخی هر ارز به عنوان ابزاری برای پیش‌بینی روند احتمالی قیمت در آینده مورد استفاده قرار می‌گیرد. آپریل (فروردین) تا به اینجای کار ماهی نزولی برای بیت کوین بوده است. با این حال کارشناسان معتقدند مطابق سابقه تاریخی بیت کوین روند صعودی در این ماه هم ادامه پیدا می‌کند.

تحلیل - 16 فروردین 1400
درآمد ماهانه ماینرهای بیت کوین به بالاترین سطح تاریخ خود رسید

درآمد ماهانه ماینرهای بیت کوین به بالاترین سطح تاریخ خود رسید

بر اساس داده‌های جمع‌آوری شده از فعالیت ماینرها، درآمد استخراج بیت کوین در ماه مارس (۱۱ اسفند تا ۱۱ فروردین) به بالاترین سطح تاریخ خود رسید. هم‌زمان با افزایش درآمد ماینرها و رونق گرفتن بازار بیت کوین، تقاضا برای خرید سخت‌افزار استخراج به شدت افزایش یافته است. هم‌اکنون بسیاری از دستگاه‌های پیشرفته موجود در بازار با قیمتی ۵ برابر قیمت پیش‌فروش ماه اکتبر (مهر) خود به فروش می‌رسند.

خبر - 15 فروردین 1400
مایکروسافت یک پروژه غیرمتمرکز را در بلاک چین بیت کوین راه‌اندازی کرد

مایکروسافت یک پروژه غیرمتمرکز را در بلاک چین بیت کوین راه‌اندازی کرد

تیم هویت غیرمتمرکز مایکروسافت (Microsoft)، غول نرم‌افزاری جهان، اولین نسخه از شبکه هویت غیرمتمرکز (DID) خود را در بلاکچین بیت کوین راه اندازی کرده است تا به کاربران امکان کنترل بیشتری داده باشد. اما این امکان چه کاربردهایی دارد؟

خبر - 11 فروردین 1400
خالق مدل «انباشت به عرضه»: روند صعودی بیت کوین تازه شروع شده است!

خالق مدل «انباشت به عرضه»: روند صعودی بیت کوین تازه شروع شده است!

به نظر می‌رسد قیمت بیت کوین پس از دستیابی به اوج جدید در اواخر اسفند (اوایل ماه مارس)، زیر 60،000 دلار متوقف شده است. تونی ویز (Tone Vays)، یوتیوبر مشهور نیز دارای یک نگاه کلان صعودی است، با این حال او فکر می‌کند کاهش قیمت بیت کوین دور از ذهن نیست. او معتقد است قیمت بیت کوین تا 3 ماه دیگر به 70,000 دلار می‌رسد.

خبر - 9 فروردین 1400
ستاد مبارزه با پول‌شویی روسیه تراکنش‌های ارزهای دیجیتال را کنترل می‌کند

ستاد مبارزه با پول‌شویی روسیه تراکنش‌های ارزهای دیجیتال را کنترل می‌کند

به گزارش یک سایت خبری روسی، ستاد مبارزه با پولشویی این کشور در حال حاضر برای کنترل تراکنش‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال با بانک‌ها همکاری می‌کند.

خبر - 9 فروردین 1400