تحلیل قیمت بیت کوین؛ خطر سقوط BTC به ۲۷,۰۰۰ دلار

در یک هفته گذشته نوسانات قیمت بیت کوین به مرور کمتر شده و در حال حاضر در وضعیتی خنثی قرار گرفته است. تلاش‌ خریداران برای عبور از ۴۰,۰۰۰ دلار ناموفق بوده اما حمایت ۳۶,۰۰۰ دلاری با قدرت حفظ شده است.

mammad

منبع : Coingape

تحلیل قیمت بیت کوین؛ خطر سقوط BTC به ۲۷,۰۰۰ دلار

title

در نمای ۱۲ ساعته بازار بیت کوین الگوی پرچم نزولی دیده می‌شود. در صورتی که این الگو درست عمل کند، احتمال سقوط قیمت تا سطح ۳۰,۰۰۰ دلار و پس از آن ۲۷,۰۰۰ دلار وجود دارد. توجه داشته باشید که این اصلاح ممکن است بین ۱ تا ۳ هفته به طول بی‌انجامد.

حجم معاملات شاخص مهمی برای عملکرد این پرچم نزولی است. در زمان آغاز اصلاح، بازار با حجم فروش بالایی روبه‌رو می‌شود که منجر به تحریک قیمت بیت کوین می‌شود.

در الگوی پرچم نزولی بیت کوین، احتمالا قیمت به اندازه نیمی از ارتفاع میله اول پرچم پایین آمده و سپس با حمایت روبه‌رو می‌شود. معامله‌گران باید مراقب افزایش حجم معاملات باشند، چرا که قیمت در حال نزدیک شدن به ضلع پایینی مثلث پرچم نزولی است.


نمودار قیمت بیت کوین (برای بزرگ‌نمایی روی تصویر کلیک کنید)

شاخص همگرایی و واگرایی میانگین متحرک (MACD) اندکی به نفع خریداران است. خطوط MACD به دنبال یک حرکت تدریجی از پایین‌ترین سطح در ۴,۴۰۰- به سمت ۰ نزدیک می‌شود.

شایان ذکر است که واگرایی خطوط MACD یک سیگنال صعودی است. از این رو اگر همین تصویر فنی دست‌نخورده باقی بماند، بیت کوین می‌تواند به آرامی روند صعودی خود را از سر بگیرد، چرا که خریداران همچنان برای عبور از ۴۰,۰۰۰ دلار تلاش می‌کنند.

جمع‌بندی تحلیل:

روند کلی: خنثی

حمایت‌ها: ۳۶,۰۰۰ و ۳۴,۰۰۰ دلار

مقاومت‌ها: ۳۸,۰۰۰ و ۴۰,۰۰۰ دلار

لینک کوتاه: b2n.ir/a92999 

برچسب ها :

چارلز هوسکینسون: بیت کوین «بدترین دشمن خود است» و به اتریوم خواهد باخت
پلن بی: قیمت بیت کوین اوایل آذر ماه به ۹۸۰۰۰ دلار می‌رسد
سقوط قیمت بیت کوین به ۳۲.۵ هزار دلار؛ ترس از وضعیت چین
ارز دیجیتالی‌ترین کشور‌های دنیا کدام‌اند؟
بهترین کتاب‌ها برای شروع یادگیری بیت کوین و ارزهای دیجیتال

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

جشن انتخاباتی مردم در میدان ولیعصر(عج)

title

گردهمایی هواداران آیت الله سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور منتخب برای برگزاری جشن پیروزی وی در انتخابات عصر روزشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ در تهران برگزار شد.

جمعی از هواداران رئیس جمهور منتخب با حضور در میدان ولیعصر تهران حمایت خود را از آیت‌الله رئیسی و قدردانی از رای مردم اعلام کردند. حاضران با در دست داشتن عکس‌های آیت‌الله رئیسی، حاوی چهره و شعارهای رئیس جمهور منتخب و همچنین به احتزاز درآوردن پرچم ایران، خوشنودی خود را از این رویداد بزرگ ملی اعلام کردند.

منبع : فارس نیوز

مطالب مرتبط

پلن بی: قیمت بیت کوین اوایل آذر ماه به ۹۸۰۰۰ دلار می‌رسد

پلن بی: قیمت بیت کوین اوایل آذر ماه به ۹۸۰۰۰ دلار می‌رسد

مدل انباشت به جریان که بر اساس رابطه بین کمیابی و ارزش دارایی توسط شخصی با نام مستعار پلن بی (PlanB) طراحی شده است، یک روش خوب برای پیش‌بینی قیمت ارزهای دیجیتال در بلند مدت به حساب می‌آید. این مدل عنوان می‌کند که در بدترین شرایط قیمت بیت کوین تا پایان ماه نوامبر (اوایل آذر ماه) به ۹۸۰۰۰ دلار می‌رسد که با توجه به شرایط بازار، این پیش‌بینی بسیار خوشبینانه است.

خبر - 31 خرداد 1400
سقوط قیمت بیت کوین به ۳۲.۵ هزار دلار؛ ترس از وضعیت چین

سقوط قیمت بیت کوین به ۳۲.۵ هزار دلار؛ ترس از وضعیت چین

پس از آن که بانک کشاورزی چین تأیید کرد امکان ارائه خدمات به کسب‌وکارهای مرتبط با ارزهای دیجیتال و بیت کوین از طریق این بانک وجود ندارد، قیمت بیت کوین با سقوطی ۱,۰۰۰ دلاری همراه شد.

خبر - 31 خرداد 1400
ارز دیجیتالی‌ترین کشور‌های دنیا کدام‌اند؟

ارز دیجیتالی‌ترین کشور‌های دنیا کدام‌اند؟

ارز‌های دیجیتال با سرعت بالایی در سراسر جهان در حال محبوب شدن هستند و به عنوان گزینه‌هایی برای سرمایه‌گذاری بلندمدت و نحوه پرداخت و تجارت شاهد افزایش مخاطبان خود بوده‌اند. بسیاری از شرکت‌ها شروع به بررسی ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین به عنوان جایگزین پول کرده‌اند. در ادامه به معرفی ایده‌آل‌ترین کشورهای جهان برای فعالیت در این حوزه می‌پردازیم.

مقاله - 31 خرداد 1400