تحلیل قیمت بیت کوین (19 مهر ماه 99)

خط حمایتی که از 26 اسفند 1398 در نمای هفتگی بیت کوین شکل گرفته است همچنان معتبر است!

Hamid2

نویسنده : حمید احمدزادگان

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

بیت کوین

در تحلیل 16 مهر، از آخرین کندل نمای هفتگی بازار به عنوان تعیین کننده جهت قیمت در هفته ی پیش رو یاد شد. با این تحلیل که اگر روند کاهش قیمت ادامه یابد می توان گفت که خط حمایت  شکسته شده و آن را به عنوان سیگنال فروش لحاظ کرد، اما اگر قیمت جهت معکوس به خود بگیرد و افزایش قابل توجهی نشان دهد می توان به ادامه روند تا سقف کانال طی چند هفته آینده امیدوار بود. 

با توجه به افزایش قابل توجه قیمت در کندل روزانه 14 مهر که از کف کانال نواسانات در نمای هفتگی بازار فاصله گرفته است، به نظر می رسد که خط حمایت کانال مذکور به خوبی قیمت را حمایت کرده و روند رو به رشدی شروع شده باشد، چرا که نمودار RSI هم که در تحلیل 16 مهر به آن اشاره شده بود ناحیه 50 را با قدرت به سمت بالا ترک کرده است، بنابراین می توان ادامه روند افزایش قیمت تا سقف کانال را طی هفته های آینده انتظار داشت. اولین ناحیه مقاومت جدی پیش رو بین 11900 تا 11950 است که انتظار رشد نسبتا سریع تا این مقاومت دور از ذهن نیست.گزارش: بهای اتریوم شاید به زودی به ۴۹۰۰ دلار برسد!

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط