تحلیل قیمت کاردانو؛ ADA در آساتانه رسیدن به ۲.۴ دلار

روند کلی بازار کاردانو از زمان سقوط به سطح ۱ دلار در ماه مه (اردیبشهت) صعودی بوده است. اولین تلاش این ارز دیجیتال برای عبور از سطح ۲ دلار موفقیت‌آمیز نبود و قیمت پس از برخورد با مقاومت ۱.۸ دلاری مجدداً ریزش کرد. در نمای ۴ ساعته بازار کاردانو الگوی مثلث صعودی تشکیل شده است و هدف آن عبور از سطح ۲.۴ دلار است.

mammad

نویسنده : محمد امین علی یاری

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل قیمت کاردانو؛ ADA در آساتانه رسیدن به ۲.۴ دلار

title

مقاومت ۱.۸ دلاری محور «x» مثلث صعودی را تشکیل می‌دهد. محل قرارگیری کف کندل‌های حاضر در این الگو هم به مرور بالاتر آمده که نشان از افزایش قدرت خریداران دارد.

مثلثی که در نمای ۴ ساعته بازار کاردانو دیده می‌شود، از نظر فنی یک الگوی کاملاً صعودی است. در این الگو شکست به سمت بالا پیش از همگرایی خطوط روند رخ می‌دهد. افزایش حجم معاملات نشان می‌دهد که خریداران رسیدن قیمت به ۲.۴ دلار پیش‌بینی کرده‌اند و می‌خواهند از آن استفاده کنند.


نمودار قیمت کاردانو (برای بزرگ‌نمایی روی تصویر کلیک کنید)

روند صعودی کاردانو توسط شاخص همگرایی و واگرایی میانگین متحرک (MACD) و شاخص مقاومت نسبی (RSI) تایید شده است. خط اصلی MACD به تازگی وارد منطقه مثبت شده و واگرایی خود را بالای خط سیگنال حفظ می‌کند.

 RSIهم تقریبا وارد منطقه خرید بیش از حد (Overbought) شده و نشان از یک قدرت صعودی شدید دارد. شکسته شدن مثلث صعودی از بالای مقاومت ۱.۸ دلاری می‌تواند کاردانو را به ۲.۴ دلار برساند.

جمع‌بندی تحلیل:

روند کلی: صعودی

حمایت‌ها: ۱.۶ و ۱.۳ دلار

مقاومت‌ها: ۱.۸ و ۲.۲ دلار

لینک کوتاه: b2n.ir/y62450

برچسب ها :

مشخص شدن تاریخ دقیق راه اندازی قراردادهای هوشمند از زبان خالق کاردانو
کاردانو در صرافی ژاپنی لیست می‌شود
کاردانو یک قدم به راه‌اندازی قرارداد‌های هوشمند نزدیک‌تر می‌شود
تحلیل کاردانو: سه شنبه ۱۵ تیر

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

نوزادان کرونایی در البرز جان سالم به در بردند/شاه کلید «شیرمادر» کارساز شد

title

یک متخصص کودکان و نوزادان در البرز با اشاره به مزایا و منافع شیر مادر برای نوزادان و لزوم مقابله با مافیای شیر مصنوعی گفت: تمام نوزادان کرونا مثبت در استان البرز با بهره گیری از شیرمادر از آنتی بادی لازم برخوردار شدند و موفق شدند کرونا را شکست داده و درمان شوند.هیچ نوزاد کرونایی در البرز فوت نکرده است.

منبع : خبرگزاری فارس

مطالب مرتبط