تحلیل قیمت کاردانو؛ ADA در آساتانه رسیدن به ۲.۴ دلار

روند کلی بازار کاردانو از زمان سقوط به سطح ۱ دلار در ماه مه (اردیبشهت) صعودی بوده است. اولین تلاش این ارز دیجیتال برای عبور از سطح ۲ دلار موفقیت‌آمیز نبود و قیمت پس از برخورد با مقاومت ۱.۸ دلاری مجدداً ریزش کرد. در نمای ۴ ساعته بازار کاردانو الگوی مثلث صعودی تشکیل شده است و هدف آن عبور از سطح ۲.۴ دلار است.

mammad

منبع : Coingape

تحلیل قیمت کاردانو؛ ADA در آساتانه رسیدن به ۲.۴ دلار

title

مقاومت ۱.۸ دلاری محور «x» مثلث صعودی را تشکیل می‌دهد. محل قرارگیری کف کندل‌های حاضر در این الگو هم به مرور بالاتر آمده که نشان از افزایش قدرت خریداران دارد.

مثلثی که در نمای ۴ ساعته بازار کاردانو دیده می‌شود، از نظر فنی یک الگوی کاملاً صعودی است. در این الگو شکست به سمت بالا پیش از همگرایی خطوط روند رخ می‌دهد. افزایش حجم معاملات نشان می‌دهد که خریداران رسیدن قیمت به ۲.۴ دلار پیش‌بینی کرده‌اند و می‌خواهند از آن استفاده کنند.


نمودار قیمت کاردانو (برای بزرگ‌نمایی روی تصویر کلیک کنید)

روند صعودی کاردانو توسط شاخص همگرایی و واگرایی میانگین متحرک (MACD) و شاخص مقاومت نسبی (RSI) تایید شده است. خط اصلی MACD به تازگی وارد منطقه مثبت شده و واگرایی خود را بالای خط سیگنال حفظ می‌کند.

 RSIهم تقریبا وارد منطقه خرید بیش از حد (Overbought) شده و نشان از یک قدرت صعودی شدید دارد. شکسته شدن مثلث صعودی از بالای مقاومت ۱.۸ دلاری می‌تواند کاردانو را به ۲.۴ دلار برساند.

جمع‌بندی تحلیل:

روند کلی: صعودی

حمایت‌ها: ۱.۶ و ۱.۳ دلار

مقاومت‌ها: ۱.۸ و ۲.۲ دلار

لینک کوتاه: b2n.ir/y62450

برچسب ها :

چارلز هوسکینسون: بیت کوین «بدترین دشمن خود است» و به اتریوم خواهد باخت
کاردانو یک قدم دیگر به پیاده‌سازی قراردادهای هوشمند نزدیک‌تر شد
تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱۵ ژوئن (۲۵ خرداد)
هم‌بنیان‌گذار اتریوم: آینده کاردانو و پولکادات درخشان است!
کاردانو

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

جشن انتخاباتی مردم در میدان ولیعصر(عج)

title

گردهمایی هواداران آیت الله سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور منتخب برای برگزاری جشن پیروزی وی در انتخابات عصر روزشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ در تهران برگزار شد.

جمعی از هواداران رئیس جمهور منتخب با حضور در میدان ولیعصر تهران حمایت خود را از آیت‌الله رئیسی و قدردانی از رای مردم اعلام کردند. حاضران با در دست داشتن عکس‌های آیت‌الله رئیسی، حاوی چهره و شعارهای رئیس جمهور منتخب و همچنین به احتزاز درآوردن پرچم ایران، خوشنودی خود را از این رویداد بزرگ ملی اعلام کردند.

منبع : فارس نیوز

مطالب مرتبط