تحلیل کاردانو: سه شنبه ۱۵ تیر

در صورتی که کاردانو سطح مقاومت کلیدی پیش رو را بشکند، پامپ قیمت بزرگی رخ خواهد داد.

sutun

نویسنده : مهدی نادری

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل کاردانو: سه شنبه ۱۵ تیر

title

روند بهبود کاردانو شروع شده و اکنون در مقایسه با پایین‌ترین قیمت در ماه ژوئن (خرداد)، قیمت این ارز دیجیتال ۴۵ درصد رشد کرده است. در مجموع، کاردانو یک ارز دیجیتال بسیار قدرتمند است و هنوز هم از پایین‌ترین قیمت خود در سال گذشته ۴,۰۰۰ درصد بالاتر است. در حال حاضر، به نظر می‌رسد ۱ دلار کف قیمت کاردانو باشد، این سطح اوج قیمت در سال ۲۰۱۸ بوده است. تا زمانی که کاردانو بتواند از این سطح بالاتر بماند، این ستاپی عالی برای قیمت‌های بالاتر در آینده نزدیک خواهد بود.

با نگاه به نمودار قیمت کاردانو، یک کانال صعودی به وضوح مشخص است که قیمت را طی هفته‌های گذشته داخل خود نگه داشته است. تا زمانی که کاردانو در این کانال باقی بماند، بهبود قیمت از سطوح پایین ماه ژوئن (خرداد) ادامه خواهد داشت. اخیرا قیمت در سطح مقاومت کلیدی ۱.۴۵ دلار رد شد و نتوانست این سطح را بشکند.

این سطح مقاومت سطحی کلیدی است زیرا با شکستن آن، کاردانو پامپ قیمت بزرگی را تجربه خواهد کرد. با این وجود، قیمت باید خود را بالاتر از سطوح حمایت کلیدی ۱.۳۹ و ۱.۳۶ نگه دارد تا شانسی برای شکستن این مقاومت کلیدی داشته باشد.

 

تحلیل قیمت کاردانو در نمودار ۴ ساعته (ADA/USDT)

 


علاوه بر منطقه حمایت کلیدی، قیمت کاردانو توسط میانگین متحرک ۲۵ کندلی (۲۵MA ) نیز بالا نگه داشته شده است. طی ماه گذشته، هر با که قیمت سعی در نگه داشتن این سطح کرده، ناموفق بوده است. در صورتی که این سطح حفظ شود، کاردانو می‌تواند بار دیگر سطح مقاومت کلیدی خود را به چالش بکشد و علاوه بر این، خط روند نزولی میان مدتی که ۶ هفته است کاردانو زیر آن گیر کرده است را نیز می‌تواند به چالش بکشد. به محض این‌که خریداران موفق به شکستن این سطوح شوند، قیمت برای اوج‌گیری آماده خواهد بود.

با نگاه با شاخص قدرت نسبی (RSI)، یک خط روند قابلی مشاهده است که طی یک و نیم هفته گذشته مورد احترام قرار گرفته است. تا زمانی که RSI بتواند این روند را حفظ کند،  شکستن سطح ۱.۴۵ دلار حتمی خواهد بود. شاخص همگرایی و واگرایی میانگین متحرک (MACD) نیز اکنون به محدوده صعودی بازگشته و در حال اصلاح برای حرکتی بزرگ است. به محض این‌که میانگین‌های متحرک تقاطعی صعودی به‌وجود بیاوردند، قیمت واکنشی مثبت نشان خواهد داد.

 

سطوح کلیدی کاردانو (ADA)

قیمت حال حاضر: ۱.۴۲۵ دلار

روند: صعودی

حمایت میان‌مدت: ۱.۳۶ دلار

مقاومت: ۱.۴۵ دلار

لینک کوتاه: b2n.ir/q39770 
برچسب ها :

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ جمعه ۲۶ شهریور
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنج شنبه ۲۵ شهریور
تحلیل تکنیکال اتریوم؛ چهارشنبه ۲۴ شهریور
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه ۲۴ شهریورَ
تحلیل تکنیکال اتریوم؛ سه شنبه ۲۳ شهریور

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ سه شنبه ۲۳ شهریور

قیمت اتریوم در نزدیکی سطح ۳,۴۵۰ دلار قرار گرفت و روند کاهشی جدیدی را آغاز کرد. در پی این افت قیمت، اتر (ETH) با قیمتی زیر سطح حمایتی ۳,۲۲۰ دلار معامله شد و پایین‌تر از میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ قرار گرفت. پس از آن، حمایت ۳,۱۶۰ دلاری را شکست و با پایین‌ترین سطح قیمت روزانه در حدود تراز ۳,۱۱۵ دلار معامله شد.

تحلیل - ۴ روز پیش
تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ سه شنبه ۲۳ شهریور

بیت کوین روند کاهش قیمت خود را تا زیر تراز ۴۵,۰۰۰ دلار ادامه داد. بیت کوین حتی به زیر حمایت ۴۴,۲۰۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ رسید.

تحلیل - ۴ روز پیش
کاردانو,NFT,توییتر,ارزدیجیتال,آپدیت,آلانزو,توکن غیر مثلی,هاسکینسون

هاسکینسون: بیش از ۷۰,۰۰۰ توکن غیر مثلی در کاردانو عرضه شده است

چارلز هاسکینسون، خالق پروژه کاردانو، اعلام کرد تاکنون بیش از ۷۰,۰۰۰ توکن غیر مثلی در بستر کاردانو عرضه شده است. هاسکینسون در حالی این مسئله را عنوان کرد که وب‌سایت ویس کریپتو، با انتشار پیامی در توییتر مدعی شده بود که هارد فورک آلونزو «احتمالاً» از توکن‌های غیر مثلی در بستر کاردانو پشتیبانی می‌کند. درج کلمه «احتمالاً» در این توییت خشم هاسکینسون را به همراه داشت، البته ویس کریپتو با انتشار یک پیام دیگر عذرخواهی خود را اعلام کرد.

خبر - ۴ روز پیش