تراست ولت در پی همکاری با بایننس کانکت گزینه خرید را اضافه کرد

پلتفرم تراست ولت (Trust Wallet) با ارائه دهنده خدمات تبدیل ارزهای فیات به ارز دیجیتال بایننس کانکت (Binance Connect) وارد همکاری شده است تا به‌تدریج به کاربران اجازه بدهد بیش از ۲۰۰ ارز دیجیتال را مستقیما از کارت‌های اعتباری خریداری کنند. گزینه خرید جدید تراست ولت برای ساده‌سازی روند خرید ارزهای دیجیتال طراحی شده است. این قابلیت کاربران تاییدشده تراست ولت را قادر می‌سازد از طریق ۴۰ ارز فیات کیف پول خود را شارژ کنند.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تراست ولت,بایننس کانکت,Trust Wallet,Binance Connect,فیات

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از کوین‌تلگراف، تراست والت (Trust Wallet)، کیف پول ارز دیجیتالی متعلق به صرافی بایننس، یکپارچگی قابل‌توجهی را برای امکان خرید آسان‌تر ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است.

این شرکت در روز چهارشنبه به کوین‌تلگراف اعلام کرد، پلتفرم تراست والت، ارائه‌دهنده رسمی فیات به ارز دیجیتال بایننس یعنی بایننس کانکت  (Binance Connect)را با این کیف پول ادغام کرده است تا به تدریج کاربران را قادر سازد بیش از ۲۰۰ دارایی ارز دیجیتال را مستقیماً از طریق کارت‌های اعتباری یا به صورت نقدی خریداری کنند.

گزینه جدید خرید ارز دیجیتال تراست والت برای ساده کردن فرآیند خرید ارزهای دیجیتال طراحی شده است و به کاربران تأیید شده تراست والت این امکان را می‌دهد تا کیف پول خود را با بیش از ۴۰ ارز فیات شارژ کنند.

برای افزودن وجوه به تراست والت   از طریق بایننس کانکت، کاربران باید با تایید هویتی (KYC) مشابه با تایید هویت در بایننس را انجام دهند. یکی از سخنگویان بایننس به کوین‌تلگراف گفت:

«این تایید هویت در تراست ولت استاندارد و فرآیند KYC بایننس را حفظ خواهد کرد.»

این نماینده خاطرنشان کرد:

«کارمزد واریز سپرده در کیف پول تراست والت از طریق بایننس کانکت برابر با ۲ درصد است».

این ادغام برای همه مشتریان تراست والت به جز آنهایی که در کشورهای محدوده شده مانند ایالات متحده، سنگاپور، چین، انتاریو کانادا، کوبا، بلاروس، کریمه و سایرین قرار دارند، در دسترس است. به گفته سخنگوی بایننس این ادغام روز سه شنبه آغاز شد.

این ادغام جدید برای ارائه یک روش ساده و بدون درز اطلاعات کاربران در دسترسی به وب۳ یا دارایی های غیرمتمرکز طراحی شده است. «پیش از این، کاربران وب۳ برای خرید مستقیم ارز دیجیتال روی بلاک‌چین باید یک فرآیند طولانی را طی می‌کردند. آنها باید این کار را از طریق صرافی‌های متمرکز مختلف انجام می‌دادند تا در نهایت دارایی‌های خود را به یک بلاک چین بفرستند.»

بایننس در مورد مزایا و معایب تامین مالی یک حساب در تراست والت در مقابل افزودن وجوه در صرافی بایننس توضیحی نداد. این نماینده فقط عنوان کرد:

«این بستگی به نحوه استفاده شما از ارزهای دیجیتال دارد، با استفاده از تراست والت، راه آسان‌تری برای دریافت دارایی‌های ارز دیجیتالی در بلاک‌چین‌های مختلف و ورود به دنیای وب۳ خواهید داشت

بایننس کانکت که قبلاً با نام «Bifinity» شناخته و در مارس ۲۰۲۲ (اسفند ۱۴۰۰) راه اندازی شد، یک زیرمجموعه جدید بایننس بوده که بر فناوری پرداخت فیات به ارز دیجیتال متمرکز شده است. «Bifinity» متعاقباً اخطاری از اداره رفتار مالی بریتانیا در مورد مشارکت این شرکت با شرکت سرمایه گذاری «Eqonex» دریافت کرد.

لینک کوتاه:

 

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

تدوین دستورالعمل اجرایی واردات خودرو آغاز شد/ عرضه خودروی اقتصادی از نیمه دوم ۱۴۰۲

title

امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت از آغاز تدوین دستورالعمل اجرایی واردات خودرو توسط وزارت صمت خبر داد و گفت:

«هدف از واردات خودرو تنظیم بازار خودروهای مورد تقاضای دهک‌های درامدی متوسط و پایین، انتقال فناوری و ایجاد رقابت است و حقوق ورودی نیز بر همین اساس تعیین می‌شود؛ بر این اساس نقدهایی که مبنای تعیین حقوق ورودی را درآمدزایی دولت عنوان می‌کنند وارد نیست.»

طبق برنامه ریزی انجام شده، خودروی اقتصادی تولید داخل از نیمه دوم سال آینده روانه بازار خواهد شد.

منبع : ایرنا

مطالب مرتبط