ترون-تومان، بازار جدید در اکسیر

رونمایی از سومین بازار محبوب کاربران اکسیر

Hamid2

منبع : آسان بیت کوین

اکسیر ، ترون ، exir , tron

در پی نظر سنجی اکسیر از کاربران در مورد بازار های محبوب و پس اضافه شدن اتر-تومان و لینک-تومان به بازار های تحت پوشش این صرافی، سرانجام تیم اکسیر از بازار ترون-تومان (محبوب ترین بازار حاضر در نظر سنجی)، رو نمایی کرد.

طبق نظر سنجی انجام شده، بازار ترون به تومان (TRX-IRT) با 46 درصد در جایگاه اول، بازار اتر به تتر (ETH-USDT) با 44 درصد در جایگاه دوم و بازار لینک به تومان (LINK-IRT) با 36 درصد آرا در جایگاه سوم محبوب ترین بازار های کاربران اکسیر قرار گرفتند. لازم به ذکر است که در این نظر سنجی هر کاربر سه حق انتخاب از بین 10 بازار معرفی شده توسط اکسیر را داشته است.

متن اطلاع رسانی اکسیر در مورد بازار جدید ترون-تومان از این قرار است:

کاربران محترم و گرانقدر اکسیر،

باستحضار می رساند؛ بازار محبوب ترون-تومان (TRX-IRT) از بازارهای منتخب شما عزیزان در نظرسنجی، چهارشنبه 16 مهر ماه، به مجموعه بازار‌های "کارمزد یکسان" اکسیر اضافه خواهد شد.

لازم به ذکر است به درخواست مکرر شما کاربران گرانقدر، در همین تاریخ کیف پول لینک به لیست کیف پول های اکسیر اضافه می گردد و شما عزیزان می توانید علاوه بر خرید و فروش، اقدام به واریز و برداشت لینک نمایید.


برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

رضایت حداکثری ازطرح دورکاری

title

در شرایطی که برخی از ادارات دولتی و بخش خصوصی با کاهش آمار جان‌باختگان و میزان مبتلایان کرونا، دورکاری کارمندان خود را لغو کرده‌اند، نتایج یک پیمایش درباره دورکاری در ایران که از سوی سازمان امور استخدامی کشور منتشر شده است، از رضایت بیش از ۹۰درصد از کارمندان و ۷۷درصد از مدیران دستگاه‌های اجرایی از طرح دورکاری حکایت می‌کند. این نظرسنجی در بازه زمانی نیمه ‌فروردین تا ۱۹ آبان‌ماه امسال صورت گرفته است و درمجموع ۱۹۰ دستگاه اجرایی در آن شرکت کرده‌اند.

منبع : دنیای اقتصاد

مطالب مرتبط