تسلا پذیرش دوج کوین برای برخی محصولات خود را آغاز کرد

غول خودروهای الکتریکی تسلا قیمت‌گذاری برخی از محصولات خود را با دوج کوین، آغاز کرد.

محسن عبادی

نویسنده : محسن عبادی

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

دوج کوین,تسلا,ایلان ماسک

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از یوتودی، طبق داده‌های کوین مارکت کپ، قیمت این کوین الهام گرفته از سگ شیبا پس از انتشار این خبر بیش از ۱۲درصد افزایش یافته است.

برخی از کاربران توییتر، از جمله بیلی مارکوس، بنیانگذار دوج کوین، نماد دوج را در کنار تسلا سایبر ویسل (Cyberwhistle) قرار دادند. اما با این حال تسلا دوج کوین را برای خرید خودروهای برقی قبول نمی‌کند، و از نظر فنی می‌توان فقط برخی از وسایل نقلیه الکتریکی با این سکه میم خریداری کرد. تسلا سایبرکواد (Cyberquad)، یک دوچرخه چهارچرخ ۱,۹۰۰ دلاری که برای کودکان طراحی شده است، را با دوج قابل خریداری کرده است.

ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا، اعلام کرد که این شرکت در ماه دسامبر (آذر) برخی از کالاها را با دوج قابل خرید خواهد گذاشت، که پس از ماه‌ها، به این ارز دیجیتال رونق زیادی داد. «Tree of Alpha» یک مهندس نرم افزار با نام مستعار، متوجه شد که تسلا اوایل این هفته پس از تجزیه و تحلیل کد منبع وب سایت، آزمایش گزینه پرداخت دوج کوین را آغاز کرده است. همچنین تسلا در بخش پرسش‌های متداول خود تاکید می‌کند که به غیر از دوج کوین هیچ ارز دیجیتال دیگری را نمی‌پذیرد.

این غول خودروهای الکترونیکی در ماه می ۲۰۲۱ (اردیبهشت ۱۴۰۰) به پرداخت‌های بیت کوین فکر می‌کرد، اما پس از آن به دلیل نگرانی‌های زیست محیطی آن را کنار گذاشت. با این حال، شرکت تحت کنترل ماسک همچنان بزرگترین ارز دیجیتال را در ترازنامه خود نگه می‌دارد. این میلیاردر بارها از دوج کوین به عنوان جایگزین بهتری برای پرداخت در مقایسه با بیت کوین یاد کرده است. انتشار نسخه ۱.۱۴.۵ مرکزی دوج کوین به طور چشمگیری هزینه‌ها را برای همه شرکت کنندگان شبکه کاهش داد.

لینک کوتاه:b2n.ir/m43320 

نتایج نظرسنجی هوبی: آمریکایی‌ها بیت کوین و دوج کوین را بیش از سایر ارزهای دیجیتال می‌شناسند
نهنگ‌های گمنام ۹۰ میلیون دوج‌کوین منتقل کردند
پذیرش دوج کوین توسط موزیلا با واکنش‌های منفی مواجه شد
در ۵ روز اخیر ۱۲۵ میلیون توکن شیبا اینو سوزانده شده است
ایلان ماسک: من ساتوشی ناکاموتو نیستم

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

برای نخستین بار / ایران بدون قرمز و نارنجی کرونا

title

برای نخستین بار تعداد شهرستان‌های قرمز و نارنجی کرونا در ایران به صفر رسید.

اپلیکیشن ماسک اعلام کرد:

با عبور کامل کشور از خیز پنجم کرونا، هیچ شهری در وضعیت قرمز و نارنجی نیست

با این وجود، به دلیل گسترش سویه امیکرون (کرونای آفریقای جنوبی) در بیش از ۸۰ کشور جهان، رعایت مراقبت‌های بهداشتی کماکان ضروری است

 

منبع : asriran.com

مطالب مرتبط

دوج کوین,نهنگ

نهنگ‌های گمنام ۹۰ میلیون دوج‌کوین منتقل کردند

چندین نهنگ حدود ۹۰.۳ میلیون دوج‌کوین منتقل کرده‌اند که ارزش آن حدود ۱۵.۵۶ میلیون دلار است. این نهنگ‌ها با چهارده تراکنش بزرگ، انتقال را انجام داده‌اند که بزرگترین تراکنش آن حامل ۱۵.۴۹۹ میلیون دوج‌کوین، با ارزش بیش از ۲.۶ میلیون دلار بوده است. به نظر می‌رسد نهنگ‌های بازار در حال خریدوفروش هستند، زیرا ردیاب ویل‌استتس (WhaleStats) اعلام کرده است که یک تراکنش با حجم زیادی از پالیگان نیز توسط یک نهنگ بزرگ اتریوم انجام شده است.

خبر - ۱ هفته پیش
Mozilla,موزیلا,دوج کوین,بیت کوین,فایرفاکس

پذیرش دوج کوین توسط موزیلا با واکنش‌های منفی مواجه شد

بنیاد موزیلا ‌(Mozilla)، یک سازمان خصوصی که بر شرکت موزیلا نظارت می‌کند، پس از درخواست کمک‌های ارزهای دیجیتال در یک توییت، با واکنش‌های شدید مواجه شده است.

خبر - ۲ هفته پیش
شیبا اینو,دوج کوین

در ۵ روز اخیر ۱۲۵ میلیون توکن شیبا اینو سوزانده شده است

حساب توییتری shibburn لینک‌هایی از وب‌سایت اتراسکن را به اشتراک گذاشته که نشان می‌دهد طی ۲۴ ساعت گذشته ۵.۶ میلیون شیبا اینو از چرخه عرضه به طور کامل خارج شده‌اند.

خبر - ۲ هفته پیش
دوج کوین,ایلان ماسک,نقشه راه

دوج کوین برنامه‌های خود را برای سال ۲۰۲۲ اعلام کرد

بنیاد دوج کوین نقشه راهی منتشر کرده است که جزئیات برنامه‌های آینده خود در سال ۲۰۲۲ را نشان می‌دهد. دوج کوین در نقشه راه خود گفته است این پروژه جامعه‌محور و در خدمت همه ذی‌نفعان است. این بنیاد، نخستین ستون اتکا دوج کوین برای حرکت رو به جلوی خود را تبدیل‌شدن این میم کوین به یک ارز دیجیتال مفید می‌داند و می‌گوید برای رسیدن به این هدف، کاربردی بودن را بر درخشش‌های فنی ارجح می‌داند. گفتنی است که نام ویتالیک بوترین و ایلان ماسک هم در این نقشه راه به چشم می‌خورد.

خبر - ۳ هفته پیش
میم کوین‌,شیبا اینو,دوج کوین,حجم معاملاتی

میم کوین‌ها به رهبری شیبا اینو و دوج کوین شاهد افزایش شدید حجم معاملاتی در ۲۴ ساعته اخیر بوده‌اند

میم کوین ها به رهبری دوج کوین و شیبا اینو شاهد افزایش شدید حجم معاملات طی ۲۴ ساعت گذشته بوده‌اند. بر اساس داده‌های کوین مارکت کپ (CoinMarketCap)، حجم معاملات برای بخش میم کوین‌ها ۷۱/۹۹ درصد و در مقایسه با دیفای ۱۶/۸۷ درصد و توکن‌های متاورسی ۲۱/۰۶ درصد افزایش یافته است.

خبر - ۳ هفته پیش
دوج کوین

دوج کوین

۴ هفته پیش