توقف برداشت اتر از صرافی ها

به دلیل بروز اختلال در سیستم ارائه دهنده خدمات زیرساختی اتریوم، یعنی اینفورا (Infura)، فعالیت شبکه اتریوم نیز با اختلال رو به رو شده است.

mammad

منبع :

stop ETH Exir

title

به دلیل بروز اختلال در سیستم ارائه دهنده خدمات زیرساختی اتریوم، یعنی اینفورا (Infura)، فعالیت شبکه اتریوم نیز با اختلال رو به رو شده است. همچنین برداشت توکن‌های ERC20‌ در صرافی بایننس متوقف شده است.

اینفورا در ارتباط با این اختلال اعلام کرد:

«هم‌اکنون با مشکلاتی در دریافت API از شبکه اتریوم رو به رو شده‌ایم. تیم ما در حال بررسی و رفع مشکل است و سعی دارد تا ارائه خدمات را از سر بگیرد.»

با بروز این اختلال، صرافی‌هایی نظیر بایننس نیز عملیات برداشت توکن‌های مبتنی بر ERC20‌ را متوقف کرده‌اند. کیف پول متاماسک (MetaMask) هم که از اینفورا استفاده می‌کند هم با مشکلاتی مواجه شده است.

صرافی ایرانی اکسیر نیز در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

« بدلیل اختلال شبکه اتریوم، واریز و برداشت اتریوم ETH و تتر USDT موقتا با اختلال مواجه است.»

اینفورا دقایقی پیش اعلام کرد که ظرفیت اضافه‌ای ایجاد کرده است تا صرافی‌هایی که در این مدت با مشکل مواجه شده‌اند، بتوانند به فعالیت خود ادامه دهند. اینفورا همچنین اعلام کرده است که بررسی‌ها برای پیدا کردن دلیل بروز اختلال در حال انجام است.

نظرات

User

حمید :

اتر همینه دیگه

پاسخ
5

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

رضایت حداکثری ازطرح دورکاری

title

در شرایطی که برخی از ادارات دولتی و بخش خصوصی با کاهش آمار جان‌باختگان و میزان مبتلایان کرونا، دورکاری کارمندان خود را لغو کرده‌اند، نتایج یک پیمایش درباره دورکاری در ایران که از سوی سازمان امور استخدامی کشور منتشر شده است، از رضایت بیش از ۹۰درصد از کارمندان و ۷۷درصد از مدیران دستگاه‌های اجرایی از طرح دورکاری حکایت می‌کند. این نظرسنجی در بازه زمانی نیمه ‌فروردین تا ۱۹ آبان‌ماه امسال صورت گرفته است و درمجموع ۱۹۰ دستگاه اجرایی در آن شرکت کرده‌اند.

منبع : دنیای اقتصاد

مطالب مرتبط