توقف خدمات صرافی بای‌بیت در کره جنوبی

صرافی بای‌بیت (Bybit) برخی خدمات خود را قبل از مهلت صدور مجوز ، به کاربران کره جنوبی متوقف می‌کند.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

صرافی,بای‌بیت,ارز دیجیتال,بیت کوین,کره جنوبی

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از کوین‌تلگراف، این صرافی روز جمعه رسماً اعلام کرد که پشتیبانی زبان کره‌ای از پلتفرم‌های خود و همچنین جامعه رسمی کره جنوبی در رسانه‌های اجتماعی را متوقف می‌کند. تعلیق‌ها از روز دوشنبه اجرا می‌شود.
سخنگوی بای‌بیت به کوین تلگراف می‌گوید:

 «معامله گران کره‌ای ممکن است هنوز از محصولات و خدمات بای‌بیت استفاده کنند. این محصولات و خدمات دیگر به زبان کره‌ای ارائه نمی‌شود.»
بای‌بیت عملکردها را قبل از مهلت ۲۴ سپتامبر(۲ مهر)، برای مشاغل ارزدیجیتالی برای ارسال درخواست مجوز فعالیت رسمی حذف می‌کند.

الزامات جدید مبارزه با پولشویی برای صرافی‌های محلی و خارجی فعال در این کشور که از زبان کره‌ای پشتیبانی می‌کنند اجباری است.

این امر باعث شده است که برخی از صرافی‌های خارجی به جای مطابقت با الزامات جدید، ارائه حساب‌های واقعی و خدمات خود را در این کشور متوقف کنند. ماه گذشته ، بایننس جفت ارزهای وون را متوقف کرد و پشتیبانی زبان کره‌ای را از سایت خود حذف کرد.

امروز ، بای‌بیت گفت که «مسئولیت خود را به عنوان یک صرافی و رهبر صنعت در همکاری فعال با مقرراتی که توسط حوزه‌های مختلف قضایی برای ترویج شمول مالی و توسعه صنعت ارزدیجیتالی می‌باشد، می‌پذیرد.» به گفته سخنگوی بای‌بیت ، بیشتر معاملات این صرافی از اروپا انجام می‌شود و حساب‌های اروپایی بیش از ۵۰ درصد حجم معاملات را تشکیل می‌دهند.

به گفته کمیسیون خدمات مالی کره جنوبی ، پلتفرم‌های ارزدیجیتالی که درخواست مجوز نکرده‌اند ، باید تاریخ نهایی بسته شدن مراحل و روش‌های برداشت پول را «حداقل هفت روز قبل از بسته شدن» به مشتریان خود اطلاع دهند.به نقل از رویترز ، بیش از ۶۰ صرافی ارزهای دیجیتال در کره جنوبی باید تا نیمه شب ۱۷ سپتامبر(۲۶ شهریور) تا حدی یا کامل به مشتریان اطلاع دهند.

لینک کوتاه: /b2n.ir/q6535 

شرکت ریپل ۳۳ میلیون توکن XRP را به صرافی هوبی منتقل کرده است
میلیاردر معروف: ارزش کوین بیس می‌تواند از تسلا بیشتر شود
۱۷ صرافی روسی در معرض خطر مسدودسازی قرار گرفته‌اند
به دنبال ممنوعیت‌ها، بیش از ۲۰ شرکت در حوزه ارزهای دیجیتال، چین را ترک کردند!

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط

ترکیه,صرافی,کوینزو

یکی از صرافی‌های بزرگ ارز دیجیتال ترکیه خبر از پایان فعالیت خود داد

کوینزو، یکی از بزرگترین صرافی‌های ارز دیجیتال ترکیه، خدمات خود را متوقف می‌کند.

خبر - ۶ روز پیش
تسلا,کوین بیس,صرافی

میلیاردر معروف: ارزش کوین بیس می‌تواند از تسلا بیشتر شود

بیل میلر، سرمایه‌گذار معروف، اخیرا خاطرنشان کرده است که ارزش بازار صرافی ارزهای دیجیتال کوین بیس می‌تواند از شرکت تولید خودروهای الکتریکی تسلا پیشی بگیرد. به عقیده این میلیاردر آمریکایی، در صنعت بالغ خودروسازی، جای زیادی برای رشد وجود ندارد.

خبر - ۶ روز پیش
صرافی,بلاکچین,روسیه,ممنوعیت,قانون گذاری

۱۷ صرافی روسی در معرض خطر مسدودسازی قرار گرفته‌اند

دادگاهی در روسیه فعالیت تعدادی از صرافی این کشور را خلاف قوانین تشخیص داده و ممکن است این تصمیم باعث بسته‌شدن ۱۷ صرافی ارز دیجیتال روسی شود. اگر در ادامه این صرافی‌ها با دادگاه همکاری نکنند نهاد مسئول در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات روسیه دسترسی به وب‌سایت آنها را مسدود خواهد کرد.

خبر - ۱ هفته پیش