توقف واریز و برداشت استلار بایننس

از روز شنبه 1 آذر 1399 واریز و برداشت ارز دیجیتال استلار صرافی بایننس متوقف شده است.

zahraJamshidi

منبع : آسان بیت کوین

توقف واریز و برداشت

از روز شنبه 1 آذر 1399 واریز و برداشت ارز دیجیتال استلار در صرافی بایننس متوقف شده است. صرافی ایرانی نوبیتکس نیز در ارتباط با این اختلال اعلام کرد:

«با توجه به مشکل آدرس واریزی ارز دیجیتال استلار در صرافی بایننس، از برداشت این کوین به مقصد صرافی بایننس تا زمان رفع مشکل، جداً خودداری فرمایید. توجه نمایید که برداشت ارز دیجیتال استلار صرافی بایننس نیز به دلیل همین مشکلات، از روز شنبه 1 آذر 1399 امکان پذیر نیست . برداشت ارز دیجیتال استلار به هر مقصدی به غیر از صرافی بایننس، بدون مشکل انجام خواهد شد.»

طبق اطلاعیه پشتیبانی نوبیتکس در تاریخ 5 آذر 1399 ساعت 12:00 برداشت استلار به روال سابق امکان پذیر شد.

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

رضایت حداکثری ازطرح دورکاری

title

در شرایطی که برخی از ادارات دولتی و بخش خصوصی با کاهش آمار جان‌باختگان و میزان مبتلایان کرونا، دورکاری کارمندان خود را لغو کرده‌اند، نتایج یک پیمایش درباره دورکاری در ایران که از سوی سازمان امور استخدامی کشور منتشر شده است، از رضایت بیش از ۹۰درصد از کارمندان و ۷۷درصد از مدیران دستگاه‌های اجرایی از طرح دورکاری حکایت می‌کند. این نظرسنجی در بازه زمانی نیمه ‌فروردین تا ۱۹ آبان‌ماه امسال صورت گرفته است و درمجموع ۱۹۰ دستگاه اجرایی در آن شرکت کرده‌اند.

منبع : دنیای اقتصاد

مطالب مرتبط