توقف واریز و برداشت استلار بایننس

از روز شنبه 1 آذر 1399 واریز و برداشت ارز دیجیتال استلار صرافی بایننس متوقف شده است.

zahraJamshidi

نویسنده : زهرا جمشیدی

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

توقف واریز و برداشت

از روز شنبه 1 آذر 1399 واریز و برداشت ارز دیجیتال استلار در صرافی بایننس متوقف شده است. صرافی ایرانی نوبیتکس نیز در ارتباط با این اختلال اعلام کرد:

«با توجه به مشکل آدرس واریزی ارز دیجیتال استلار در صرافی بایننس، از برداشت این کوین به مقصد صرافی بایننس تا زمان رفع مشکل، جداً خودداری فرمایید. توجه نمایید که برداشت ارز دیجیتال استلار صرافی بایننس نیز به دلیل همین مشکلات، از روز شنبه 1 آذر 1399 امکان پذیر نیست . برداشت ارز دیجیتال استلار به هر مقصدی به غیر از صرافی بایننس، بدون مشکل انجام خواهد شد.»

طبق اطلاعیه پشتیبانی نوبیتکس در تاریخ 5 آذر 1399 ساعت 12:00 برداشت استلار به روال سابق امکان پذیر شد.

صرافی بایننس معاملات آتی در استرالیا را متوقف می‌کند
فشارهای کمیسیون بورس و اوراق بهادار برنامه وام دهی کوین بیس را متوقف کرد
صرافی FTX کسب و کار خود را در باهاما گسترش می‌دهد

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط