توکن‌سوزی عظیم: یک کوادریلیون بیبی دوج سوزانده شد

تیم توسعه‌دهنده بیبی دوج کوین به تازگی اعلام کرده که به دنبال دریافت تأیید جامعه، یک کوادریلیون توکن بیبی دوج را در تاریخ ۱ دسامبر سوزانده و برای همیشه از چرخه حذف کرده است.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

توکن‌سوزی,بیبی دوج

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از «thecryptobasic»، این اطلاعیه یک هفته پس از آن منتشر شد که جامعه بیبی دوج به طور گسترده به پیشنهادی برای از سرگیری توکن‌سوزی‌های ماهانه این ارز دیجیتال رأی داد. پس از دریافت تأیید جامعه، تیم بیبی دوج اعلام کرد که اولین دوره توکن‌سوزی در ۱ دسامبر اجرا خواهد کرد.
البته تیم بیبی دوج اعلام کرده که میزان توکن‌سوزی‌های ماهانه به اندازه موارد قبلی نخواهد بود؛ زیرا این توکن‌ها از خزانه بیبی دوج دریافت نمی‌شوند:

«ما می‌توانیم توکن‌سوزی‌های ماهیانه را برگردانیم، اما آنها به شکل توکن خزانه نخواهند بود؛ زیرا ما به توکن‌های خزانه برای پاداش‌های فارمینگ نیاز داریم.»

بیبی دوج کوین یکی از پروژه‌های ارز دیجیتالی است که مقادیر زیادی از عرضه خود را از طریق یک سری تلاش‌ها سوزانده است. بر اساس داده‌های ارائه‌شده در پلتفرم بیبی دوج سواپ (Baby Doge Swap)، از مجموع عرضه ۴۲۰ کوادریلیون واحدی این توکن، تیم توسعه‌دهنده آن تاکنون ۲۰۰٫۵ کوادریلیون واحد «BabyDoge» را سوزانده است.
علی‌رغم توکن‌سوزی‌های بزرگی که در گذشته انجام شده، تیم بیبی دوج همچنان برای کاهش عرضه توکن خود تلاش می‌کند. برای مثال، اخیرا گزارش شده که این تیم در حال بررسی راه‌اندازی یک پورتال رسمی توکن‌سوزی است که هولدرها را قادر می‌سازد تا به طور داوطلبانه، توکن‌های بیبی دوج خود را بسوزانند.
در زمان نگارش این خبر بیبی دوج در محدوده قیمتی ۰٫۰۰۰۰۰۰۰۰۱۱۴۷ دلار معامله می‌شود که نسبت به ۲۴ ساعت گذشته، بیش از ۳٫۵ درصد رشد دارد.

لینک کوتاه:

راه‌اندازی ۸ پروژه جدید در صرافی بیبی دوج سواپ
ارزش کل دارایی‌های قفل شده بیبی دوج در صرافی بیبی دوج سواپ از ۱۸ میلیون دلار فراتر رفت
کاردانو در حال بررسی گزینه‌هایی برای توکن‌سوزی است
شبکه اتریوم تاکنون ۵ میلیارد دلار توکن‌سوزی داشته است
نرخ توکن‌سوزی شیبا اینو در ۶۰ روز آینده ۲ برابر می‌شود

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

تدوین دستورالعمل اجرایی واردات خودرو آغاز شد/ عرضه خودروی اقتصادی از نیمه دوم ۱۴۰۲

title

امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت از آغاز تدوین دستورالعمل اجرایی واردات خودرو توسط وزارت صمت خبر داد و گفت:

«هدف از واردات خودرو تنظیم بازار خودروهای مورد تقاضای دهک‌های درامدی متوسط و پایین، انتقال فناوری و ایجاد رقابت است و حقوق ورودی نیز بر همین اساس تعیین می‌شود؛ بر این اساس نقدهایی که مبنای تعیین حقوق ورودی را درآمدزایی دولت عنوان می‌کنند وارد نیست.»

طبق برنامه ریزی انجام شده، خودروی اقتصادی تولید داخل از نیمه دوم سال آینده روانه بازار خواهد شد.

منبع : ایرنا

مطالب مرتبط

ارزش کل دارایی‌های قفل شده,TVL,BabyDoge,بیبی دوج سواپ

ارزش کل دارایی‌های قفل شده بیبی دوج در صرافی بیبی دوج سواپ از ۱۸ میلیون دلار فراتر رفت

بر اساس داده‌های منتشرشده برای صرافی غیرمتمرکز بیبی دوج سواپ (BabyDoge Swap)، ارزش کل دارایی‌های قفل شده (TVL) در این صرافی اخیراً از ۱۸ میلیون دلار فراتر رفته است.

خبر - ۳ ماه پیش
کاردانو,قرارداد هوشمند,ارز دیجیتال,بلاک‌چین,دیفای,توکن‌سوزی

کاردانو در حال بررسی گزینه‌هایی برای توکن‌سوزی است

طبق جدیدترین اطلاعات منتشر شده توسط تیم IOHK، کاردانو ممکن است در حال بررسی گزینه‌هایی برای توکن‌سوزی باشد. گزارش توسعه‌دهندگان IOHK جزئیات فعالیت‌های انجام شده توسط تیم‌های توسعه مختلف را برجسته کرده و ضمن تمرکز بر فرایند تمرکززدایی کاردانو، بیان می‌کند که تیم توسعه‌دهندگان هایدرا (Hydra) یک جلسه برنامه‌ریزی برگزار کرده و نقشه راه توسعه هایدرا را به‌روز کرده‌اند.

خبر - ۱۰ ماه پیش
اتریوم,توکن‌سوزی

شبکه اتریوم تاکنون ۵ میلیارد دلار توکن‌سوزی داشته است

در حالی که چند روز به پایان سال ۲۰۲۱ باقی مانده، شبکه اتریوم و توکن بومی آن سال فوق‌العاده‌ای را پشت‌سر گذاشته‌اند، زیرا ارزش اتر از ابتدای سال تاکنون بیش از ۴۵۰ درصد افزایش یافته است.

خبر - خیلی وقت پیش