جردن بلفورت، ملقب به گرگ وال استریت: قیمت بیت کوین و اتریوم ممکن است تا پایان سال بیشتر شود

جردن بلفورت (Jordan Belfort)، ملقب به گرگ وال استریت و معامله‌گر مشهور بازارهای مالی، با اشاره به قانون‌گذاری‌ها در فضای ارزهای دیجیتال اعلام کرد که قیمت بیت کوین و اتریوم تا پایان سال جاری میلادی با جهش همراه خواهد شد. به‌گفته وی، این قانون‌گذاری‌ها امکان پذیرش بیشتر توسط عموم را فراهم می‌کند.

جردن بلفورت,گرگ وال استریت,قیمت بیت کوین,قیمت اتریوم

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از ارز دیجیتال، بلفورت در مصاحبه اخیر خود با کوین دسک خاطرنشان کرد که قانون‌گذاری‌های گسترده در حوزه ارزهای دیجیتال، می‌تواند به نفع بیت کوین، اتریوم و استیبل کوین‌ها باشد. او در بخش دیگری از صحبت‌های خود افزود که ترس از قانون‌گذاری درست نیست و بحث قانون‌گذاری در میان مردم به‌شکل بدی جا افتاده است. او در ادامه به بازار اوراق قرضه اشاره کرد و گفت که وقتی مراجع قانون‌گذار این بازار را کنترل کردند، رشد آن آغاز شد.

بلفورت با نام بردن از تتر، بار دیگر بر انتقاد دیرینه‌اش از این ارز دیجیتال پافشاری کرد و ادعا کرد که این استیبل کوین یک کلاهبرداری است. بلفورت می‌گوید واقعاً تعجب می‌کند که چطور تا کنون اقدامات قانونی که درباره USDT صورت گرفته است، تا این اندازه ناچیز است.

این استیبل کوین در حال حاضر بیش از ۶۱ میلیارد توکن در گردش دارد و از آنجا که صدور تترهای جدید همزمان با افزایش قیمت بیت کوین به‌شکل نمایی رشد می‌کند، بلفورت، این را بدان معنا می‌داند که ایجاد کوین‌های جدید می‌تواند قیمت این ارز دیجیتال (بیت کوین) را پامپ کند. او در سال ۲۰۱۸ هم عنوان کرده بود که به تتر مشکوک است و فکر می‌کند که این پروژه نوعی «کلاهبرداری بزرگ» است که برای پامپ قیمت بیت کوین از آن استفاده می‌کنند.

تتر و بیت فینکس همواره هدف انتقادها قرار داشتند. برخی از پژوهشگران به همین نتایج بلفورت دست یافته‌اند، در حالیکه برخی دیگر به نتایج متفاوتی رسیده‌اند. تتر و بیت فینکس همواره دخالت در هرگونه دستکاری در بازار بیت کوین را رد کرده‌اند.

آنها اعلام کردند:

«عرضه توکن‌ها تتر نمی‌تواند بر افزایش قیمت بیت کوین یا هر ارز دیجیتال/ توکن دیگری در بیت فینکس تأثیر بگذارد.»

بلفورت در این مصاحبه از اهداف غیر واقعی برای قیمت بیت کوین و اتریوم انتقاد کرد و گفت که این پیش‌بینی‌ها فقط برای جوسازی بازار استفاده می‌شوند. او در ادامه با اشاره به اینکه هم اتریوم و هم بیت کوین دارد گفت:

«باور دارم که بیت کوین این پتانسیل را دارد که در نهایت به‌عنوان طلای دیجیتال مطرح شود.»

او در ارتباط با قیمت بیت کوین پیش‌بینی کرد که تا پایان سال این ارز دیجیتال به ۴۵,۰۰۰ تا ۷۰,۰۰۰ دلار خواهد رسید. به‌گفته وی قیمت اتریوم هم بین ۳,۷۰۰ تا ۴,۵۰۰ دلار معامله خواهد شد. در ابتدای سال جاری بلفورت پس از اینکه موضع انتقادی سابقش را نسبت به بیت کوین تغییر داد، پیش‌بینی کرد قیمت این ارز دیجیتال می‌تواند به ۱۰۰,۰۰۰ دلار برسد.

لینک کوتاه:

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط