جی‌پی مورگان متخصصان بلاک‌چین بیشتری استخدام می‌کند

جی‌پی مورگان برای موقعیت‌های جدید شغلی خود، به دنبال افرادی با تجربه در حوزه بیت کوین، اتریوم و مکانیزم‌های اثبات سهام است.

sutun

نویسنده : مهدی نادری

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

جی پی مورگان,استخدام,استخدام آمریکا,ارز دیجیتال

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از کوین تلگراف، جی‌پی‌ مورگان (JPmorgan)، بانک سرمایه‌گذاری بزرگ آمریکایی، با انتشار آگهای‌های استخدام جدید در حوزه بلاک چین، جذب نیروی ارز دیجیتالی خود را افزایش می‌دهد.

جی‌پی مورگان  موقعیتهای شغلی مختلفی را برای پیگیری تلاش‌های جهانی توسعه بلاک‌چین خود باز کرده است، از جمله آگهی‌های شغلی برای استخدام توسعه دهندگان نرم افزار، مهندسان، بازاریابان و حسابرسان حوزه بلاک‌چین. با توجه به موقعیت‌های آزاد این شرکت در «LinkedIn»، بسیاری از این پست‌های شغلی مرتبط با بلاک‌چین در چند روز گذشته منتشر شده است.

آگهی‌های استخدام جدید به دنبال متخصصان بلاک‌چین در چندین شعبه جی‌پی مورگان در سراسر جهان از جمله ایالات متحده، سنگاپور، هند، هنگ کنگ، انگلستان و سایر کشورها هستند. طی هفت روز گذشته این شرکت فقط در ایالات متحده بیش از ۳۰ آگهی استخدام منتشر کرده است.

تعدادی از آگهی‌ها به طور خاص متخصصانی را برای دایره دیجیتال جی‌پی مورگان متمرکز بر بخش «Onyx» و همچنین «Liink»، شبکه داده بین بانکی اختصاصی مبتنی بر بلاک چین ، می‌خواهد.

اونیکس، سرویسی است که متمرکز بر استیبل کوین جی‌پی مورگان که «جی‌پی کوین» نام دارد است. این پروژه در اکتبر سال گذشته کلید زده شده است.

یکی از موقعیت‌های شغلی که اخیرا انتشار یافته است، مهندس نرم افزار پلتفرم بلاکچین در جرسی سیتی، نیوجرسی است که به دنبال متخصصانی است که در زمینه فناوری های امنیتی بلاکچین، الگوریتم‌های اثبات سهام و همچنین تجربه در زمینه ارزهای دیجیتال اصلی مانند بیت کوین و اتر است.

آگهی‌های استخدام جدید اندکی پس از پیش بینی تحلیلگران جی‌پی مورگان انجام می‌شود که پیش بینی کرده بودند انتقال اتریوم از سزوکار اثبات کار به اثبات سهام، پذیرش جهانی استیک کردن ارز دیجیتال را افزایش می‌دهد و به طور بالقوه باعث افزایش درآمد استیک کردن تا ۴۰ میلیارد دلار تا سال ۲۰۲۵ می‌شود.

لینک کوتاه: b2n.ir/x03345 

صرافی کوین بیس بروز قطعی گسترده در سیستم خود را تایید کرد
وضعیت بازار: کاهش جزئی قیمت‌ها پس از انتخاب مجدد جروم پاول به‌عنوان رئیس فدرال رزور

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

پایان کار ایران در المپیک توکیو با ۳ طلا، ۲ نقره و ۲ برنز

title

کاروان ایران در المپیک ۲۰۲۰ توکیو موفق به کسب هفت مدال شد و تاکنون در رده ۲۷ جدول مدالها قرار گرفته است. به گزارش ایسنا، کاروان ورزشی ایران به نام ستارگان ایران زمین با ۶۶ ورزشکار در ۱۷ رشته ورزشی راهی المپیک ۲۰۲۰ توکیو شد. ایران در رشته‌ها ورزشی کشتی آزاد و فرنگی، وزنه برداری، تکواندو، بوکس، تیراندازی، تیروکمان، قایقرانی، تنیس روی میز، دوچرخه سواری، دوومیدانی، شمشیربازی، والیبال، بسکتبال، جودو، شنا، بدمینتون و کاراته شرکت کرد. 

منبع : خبرگزاری ایسنا

مطالب مرتبط