جی‌پی مورگان متخصصان بلاک‌چین بیشتری استخدام می‌کند

جی‌پی مورگان برای موقعیت‌های جدید شغلی خود، به دنبال افرادی با تجربه در حوزه بیت کوین، اتریوم و مکانیزم‌های اثبات سهام است.

sutun

نویسنده : مهدی نادری

سردبیر آسان بیت کوین

جی پی مورگان,استخدام,استخدام آمریکا,ارز دیجیتال

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از کوین تلگراف، جی‌پی‌ مورگان (JPmorgan)، بانک سرمایه‌گذاری بزرگ آمریکایی، با انتشار آگهای‌های استخدام جدید در حوزه بلاک چین، جذب نیروی ارز دیجیتالی خود را افزایش می‌دهد.

جی‌پی مورگان  موقعیتهای شغلی مختلفی را برای پیگیری تلاش‌های جهانی توسعه بلاک‌چین خود باز کرده است، از جمله آگهی‌های شغلی برای استخدام توسعه دهندگان نرم افزار، مهندسان، بازاریابان و حسابرسان حوزه بلاک‌چین. با توجه به موقعیت‌های آزاد این شرکت در «LinkedIn»، بسیاری از این پست‌های شغلی مرتبط با بلاک‌چین در چند روز گذشته منتشر شده است.

آگهی‌های استخدام جدید به دنبال متخصصان بلاک‌چین در چندین شعبه جی‌پی مورگان در سراسر جهان از جمله ایالات متحده، سنگاپور، هند، هنگ کنگ، انگلستان و سایر کشورها هستند. طی هفت روز گذشته این شرکت فقط در ایالات متحده بیش از ۳۰ آگهی استخدام منتشر کرده است.

تعدادی از آگهی‌ها به طور خاص متخصصانی را برای دایره دیجیتال جی‌پی مورگان متمرکز بر بخش «Onyx» و همچنین «Liink»، شبکه داده بین بانکی اختصاصی مبتنی بر بلاک چین ، می‌خواهد.

اونیکس، سرویسی است که متمرکز بر استیبل کوین جی‌پی مورگان که «جی‌پی کوین» نام دارد است. این پروژه در اکتبر سال گذشته کلید زده شده است.

یکی از موقعیت‌های شغلی که اخیرا انتشار یافته است، مهندس نرم افزار پلتفرم بلاکچین در جرسی سیتی، نیوجرسی است که به دنبال متخصصانی است که در زمینه فناوری های امنیتی بلاکچین، الگوریتم‌های اثبات سهام و همچنین تجربه در زمینه ارزهای دیجیتال اصلی مانند بیت کوین و اتر است.

آگهی‌های استخدام جدید اندکی پس از پیش بینی تحلیلگران جی‌پی مورگان انجام می‌شود که پیش بینی کرده بودند انتقال اتریوم از سزوکار اثبات کار به اثبات سهام، پذیرش جهانی استیک کردن ارز دیجیتال را افزایش می‌دهد و به طور بالقوه باعث افزایش درآمد استیک کردن تا ۴۰ میلیارد دلار تا سال ۲۰۲۵ می‌شود.

لینک کوتاه: b2n.ir/x03345 

سولانا استخرهای سپرده‌گذاری راه‌اندازی کرد
آمازون در پی استخدام مدیر برای دپارتمان بلاک‌چین و ارز دیجیتال است
غوغای آلت‌کوین‌ها؛ رشد ۲۴۰۰ درصدی توکن «Coin98» در یک روز
رشد ۳ برابری سرمایه‌گذاران بیت کوین در آمریکا طی ۳ سال اخیر
بانک مرکزی هند اولین گام‌ها برای ایجاد ارز دیجیتال ملی را برمی‌دارد

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

بازگشت پرقدرت سردار به ترکیب زنیت/دبل آزمون مقابل تیم آلمانی

title

زنیت روسیه در دیدار دوستانه امروز به مصاف کارلسروهه رفت و به برتری ۳ بر یک دست یافت.

در این بازی سردار آزمون مهاجم ایرانی زنیت در ترکیب اصلی تیمش حضور داشت و موفق به ثبت دو گل در دقایق ۱۳ و ۳۹ شد.

مهاجم ایرانی که به دلیل مصدومیت در دیدار زنیت مقابل وردربرمن مدتی از ترکیب دور بود، پس از بازگشت، درخشان ظاهر شد.

آزمون با این درخشش نشان داد که برای حضور در ترکیب زنیت در سوپرجام روسیه کاملا آماده است.

منبع : فارس نیوز

مطالب مرتبط