حجم معاملات ارزهای دیجیتال پی پال از 240 میلیون دلار عبور کرد

حجم معاملات ارزهای دیجیتال در پلتفرم پی پال، غول ارائه‌دهنده خدمات پرداختی جهان، حالا از 240 میلیون دلار فراتر رفته است.

mammad

نویسنده : محمد امین علی یاری

منبع : COINTELEGRAPH

حجم معاملات ارزهای دیجیتال پی پال از 240 میلیون دلار عبور کرد

title

به گزارش کوین تلگراف، روز دوشنبه 11 ژانویه (22 دی) حجم معاملات ارزهای دیجیتال در پلتفرم پرداختی پی پال به 242 میلیون دلار رسید، این مبلغ دو برابر رکورد قبلی پی پال است.

بر اساس داده‌های وب سایت تحلیلی نومیکس (Nomics)، حجم معاملات روز گذشته پی پال توانست رکورد 6 ژانویه (17 دی) خود را جابه‌جا کند. از تاریخ 1 ژانویه (12 دی) حجم معاملات ارزهای دیجیتال پی پال روزانه 950 درصد افزایش یافته است.

با افزایش حجم معاملات پی پال در بحبوحه رکورد شکنی‌های قیمت بیت کوین، به نظر می‌رسد که بخش ارزهای دیجیتال این پلتفرم توانسته تا حدودی در میان سرمایه‌گذاران خرد ایالات متحده محبوبیت کسب کند. الکس ساندرز (Alex Saunders)، از ناگتس نیوز (Nuggets News) معتقد است که افزایش حجم معاملات ارز دیجیتال در پلتفرم پی پال، نشانه افزایش علاقه سرمایه‌گذاران خرد به ارزهای دیجیتال است.

ساندرز در صفحه توییتر خود نوشت:

«سرمایه‌گذاران خرد وارد شده‌اند، روز گذشته حجم معاملات ارزهای دیجیتال پی پال به 242 میلیلون دلار رسید، این تقریباً دو برابر رکورد قبلی است.»

باوجود این‌که بخش بزرگی از جامعه ارز دیجیتال از پی پال به‌خاطر سوق دادن کاربران جدید به سمت بازار ارزهای دیجیتال تمجید می‌کند، عده‌ای از پی پال به‌خاطر طراحی یک سیستم بسته که از قابلیت برداشت دارایی‌ها پشتیبانی نمی‌کند، انتقاد کرده‌اند.

 

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

کشف آنزیمی که تکثیر ویروس کرونا را متوقف می‌کند

title

محققان دانشگاه "توبینگن" آلمان می‌گویند موفق به کشف آنزیمی موسوم به "گوانیلات کیناز ۱" شده‌اند که از نقاط ضعف جدید ویروس کرونا به شمار می‌رود و نشان داده است که حذف آن از بدن می‌تواند موجب جلوگیری از تکثیر این ویروس شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از اچ‌آی‌ای، جستجوی عوامل ضد ویروسی موثر علیه ویروس کرونا به شدت از سوی محققان در سراسر دنیا در حال پیگیری است. اکنون محققان دانشگاه "توبینگن" آلمان با استفاده از یک رویکرد جدید، نقطه ضعفی را در این ویروس کشف کرده‌اند که می‌تواند برای تولید دارو علیه آن مورد استفاده قرار گیرد.

محمد امین علی یاری

منبع : ایسنا

مطالب مرتبط