حجم معاملات ارزهای دیجیتال پی پال از 240 میلیون دلار عبور کرد

حجم معاملات ارزهای دیجیتال در پلتفرم پی پال، غول ارائه‌دهنده خدمات پرداختی جهان، حالا از 240 میلیون دلار فراتر رفته است.

mammad

نویسنده : محمد امین علی یاری

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

حجم معاملات ارزهای دیجیتال پی پال از 240 میلیون دلار عبور کرد

title

به گزارش کوین تلگراف، روز دوشنبه ۱۱ ژانویه (۲۲ دی) حجم معاملات ارزهای دیجیتال در پلتفرم پرداختی پی پال به ۲۴۲ میلیون دلار رسید، این مبلغ دو برابر رکورد قبلی پی پال است.

بر اساس داده‌های وب سایت تحلیلی نومیکس (Nomics)، حجم معاملات روز گذشته پی پال توانست رکورد ۶ ژانویه (۱۷ دی) خود را جابه‌جا کند. از تاریخ ۱ ژانویه (۱۲ دی) حجم معاملات ارزهای دیجیتال پی پال روزانه ۹۵۰ درصد افزایش یافته است.

با افزایش حجم معاملات پی پال در بحبوحه رکورد شکنی‌های قیمت بیت کوین، به نظر می‌رسد که بخش ارزهای دیجیتال این پلتفرم توانسته تا حدودی در میان سرمایه‌گذاران خرد ایالات متحده محبوبیت کسب کند. الکس ساندرز (Alex Saunders)، از ناگتس نیوز (Nuggets News) معتقد است که افزایش حجم معاملات ارز دیجیتال در پلتفرم پی پال، نشانه افزایش علاقه سرمایه‌گذاران خرد به ارزهای دیجیتال است.

ساندرز در صفحه توییتر خود نوشت:

«سرمایه‌گذاران خرد وارد شده‌اند، روز گذشته حجم معاملات ارزهای دیجیتال پی پال به ۲۴۲ میلیلون دلار رسید، این تقریباً دو برابر رکورد قبلی است.»

باوجود این‌که بخش بزرگی از جامعه ارز دیجیتال از پی پال به‌خاطر سوق دادن کاربران جدید به سمت بازار ارزهای دیجیتال تمجید می‌کند، عده‌ای از پی پال به‌خاطر طراحی یک سیستم بسته که از قابلیت برداشت دارایی‌ها پشتیبانی نمی‌کند، انتقاد کرده‌اند.

 

کارکنان السالوادور می‌توانند حقوق خود را به‌صورت بیت کوین دریافت کنند

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط

السالوادور,بیت کوین,ارز دیجیتال,قانون‌گذاری

رئیس جمهور السالوادور خبر از تخفیف بهای بنزین برای کاربران چیوو داد

نایب بوکله، رئیس جمهور السالوادور روز جمعه اعلام کرد که کاربران کیف پول چیوو می‌توانند در پمپ بنزین‌های این کشور تخفیفی برای پر کردن باک خودروشان با استفاده از این کیف پول دریافت کنند.

خبر - ۲ هفته پیش
نیجریه,ارز دیجیتال,مقررات

دیوان عالی فدرال نیجریه راه‌اندازی نایرا دیجیتال را تایید کرد

دیوان عالی فدرال نیجریه به لیست تنظیم‌کنندگانی اضافه شد که عرضه ارز دیجیتال بانک مرکزی به عنوان پول قانونی را به رسمیت شناخته‌اند.

خبر - ۲ هفته پیش
السالوادور,بیت کوین,ارز دیجیتال

اجرای طرح استخراج بیت کوین از طریق نیروی آتشفشان در السالوادور!

رئیس جمهور السالوادور، نایب بوکله، اعلام کرده است که السالوادور هم‌اکنون در مراحل اولیه‌ی ساخت پروژه‌های بلندپروازانه‌ی استخراج بیت کوین از طریق نیروی آتشفشان است. او در ویدئویی که در حساب توئیتر خود منتشر کرده است، گوشه‌ای از این پروژه را که هنوز در مراحل اولیه‌ی توسعه قرار دارد، نشان داده است.

خبر - ۳ هفته پیش