حجم معاملات ارزهای دیجیتال پی پال از 240 میلیون دلار عبور کرد

حجم معاملات ارزهای دیجیتال در پلتفرم پی پال، غول ارائه‌دهنده خدمات پرداختی جهان، حالا از 240 میلیون دلار فراتر رفته است.

mammad

منبع : COINTELEGRAPH

حجم معاملات ارزهای دیجیتال پی پال از 240 میلیون دلار عبور کرد

title

به گزارش کوین تلگراف، روز دوشنبه ۱۱ ژانویه (۲۲ دی) حجم معاملات ارزهای دیجیتال در پلتفرم پرداختی پی پال به ۲۴۲ میلیون دلار رسید، این مبلغ دو برابر رکورد قبلی پی پال است.

بر اساس داده‌های وب سایت تحلیلی نومیکس (Nomics)، حجم معاملات روز گذشته پی پال توانست رکورد ۶ ژانویه (۱۷ دی) خود را جابه‌جا کند. از تاریخ ۱ ژانویه (۱۲ دی) حجم معاملات ارزهای دیجیتال پی پال روزانه ۹۵۰ درصد افزایش یافته است.

با افزایش حجم معاملات پی پال در بحبوحه رکورد شکنی‌های قیمت بیت کوین، به نظر می‌رسد که بخش ارزهای دیجیتال این پلتفرم توانسته تا حدودی در میان سرمایه‌گذاران خرد ایالات متحده محبوبیت کسب کند. الکس ساندرز (Alex Saunders)، از ناگتس نیوز (Nuggets News) معتقد است که افزایش حجم معاملات ارز دیجیتال در پلتفرم پی پال، نشانه افزایش علاقه سرمایه‌گذاران خرد به ارزهای دیجیتال است.

ساندرز در صفحه توییتر خود نوشت:

«سرمایه‌گذاران خرد وارد شده‌اند، روز گذشته حجم معاملات ارزهای دیجیتال پی پال به ۲۴۲ میلیلون دلار رسید، این تقریباً دو برابر رکورد قبلی است.»

باوجود این‌که بخش بزرگی از جامعه ارز دیجیتال از پی پال به‌خاطر سوق دادن کاربران جدید به سمت بازار ارزهای دیجیتال تمجید می‌کند، عده‌ای از پی پال به‌خاطر طراحی یک سیستم بسته که از قابلیت برداشت دارایی‌ها پشتیبانی نمی‌کند، انتقاد کرده‌اند.

 

نظرات

User

ZJM :

عالی

پاسخ
38

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

رضایت حداکثری ازطرح دورکاری

title

در شرایطی که برخی از ادارات دولتی و بخش خصوصی با کاهش آمار جان‌باختگان و میزان مبتلایان کرونا، دورکاری کارمندان خود را لغو کرده‌اند، نتایج یک پیمایش درباره دورکاری در ایران که از سوی سازمان امور استخدامی کشور منتشر شده است، از رضایت بیش از ۹۰درصد از کارمندان و ۷۷درصد از مدیران دستگاه‌های اجرایی از طرح دورکاری حکایت می‌کند. این نظرسنجی در بازه زمانی نیمه ‌فروردین تا ۱۹ آبان‌ماه امسال صورت گرفته است و درمجموع ۱۹۰ دستگاه اجرایی در آن شرکت کرده‌اند.

منبع : دنیای اقتصاد

مطالب مرتبط