حجم معاملات انجام شده در صرافی‌های ارز دیجیتال برای دومین ماه پیاپی از ۱ تریلیون دلار عبور کرد

حجم معاملات صرافی‌های ارز دیجیتال در ماه مارس (۱۱ اسفند تا ۱۱ فروردین) از ۱ تریلیون دلار فراتر رفت. این دومین ماه متوالی است که حجم معاملات صرافی‌ها ارز دیجیتال ۱۳ رقمی می‌شود.

mammad

منبع : The Block

حجم معاملات انجام شده در صرافی‌های ارز دیجیتال برای دومین ماه پیاپی از ۱ تریلیون دلار عبور کرد

title

به گزارش «The Block»، حجم معاملات آنی (Spot) ارزهای دیجیتال در ماه مارس (۱۱ اسفند تا ۱۱ فروردین) به ۱.۱۷ تریلیون دلار رسید. این میزان ۵ درصد کمتر از معاملات انجام شده در ماه فوریه (۱۰ بهمن تا ۱۰ اسفند) است. حجم معاملات فوریه ۱.۲۳ تریلیون دلار بوده است.


حجم معاملات صرافی‌های ارز دیجیتال در ماه‌های مختلف

تجزیه و تحلیل داده‌های مرتبط با فعالیت صرافی‌های ارز دیجیتال در ماه مارس، نشان می‌دهد که ۶۵ درصد از حجم کل معاملات آنی متعلق به بایننس (Binance)، ۱۸ درصد هوبی (Huobi) و ۱۴ درصد مربوط به صرافی اوکی‌اکس (OKEx) بوده است.


حجم معاملات آنی ارزهای دیجیتال در ماه‌های مختلف

حجم معاملات ارزهای فیات (Fiat) صرافی‌های ارز دیجیتال در ماه مارس (۱۱ اسفند تا ۱۱ فروردین) ۴۰۶.۵۱ میلیارد دلار بوده است. سه صرافی برتر این ماه از نظر حجم معاملات ارزهای فیات کوین بیس (Coinbase) با ۲۲ درصد، آپ بیت (Upbit) با ۲۱ درصد و کراکن (Kraken) با ۱۱ درصد بوده است.


حجم معاملات فیات صرافی‌های ارز دیجیتال در ماه‌های مختلفلینک کوتاه:  https://b2n.ir/r51175

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

خبر خوشحال کننده درباره پایان کرونا

title

مرکز کنترل بیماری های آمریکا، سی دی سی، در جدیدترین دستورالعمل خود اعلام کرده کسانی که به طور کامل واکسن کرونا دریافت کرده اند می توانند بدون ماسک با یکدیگر دیدار کنند و حتی با افراد نزدیک خانواده که واکسن نزده اند، اما مشکلات زمینه ای هم ندارند ملاقات کنند و نیازی به زدن ماسک نخواهند داشت.

منبع : تابنام

مطالب مرتبط

یک صرافی ارز دیجیتال اسپانسر اصلی بارسلونا می‌شود

یک صرافی ارز دیجیتال اسپانسر اصلی بارسلونا می‌شود

یکی از نامزدهای اصلی ریاست باشگاه بارسلونا گفته است با یک صرافی ارز دیجیتال هنگ کنگی برای اسپانسری پیراهن این تیم به توافق رسیده و این صرافی حاضر است سالیانه ۷۱.۷ میلیون دلار به بارسلونا پرداخت کند.

خبر - 16 اسفند 1399
رکوردشکنی معاملات در صرافی‌های غیرمتمرکز

رکوردشکنی معاملات در صرافی‌های غیرمتمرکز

رشد پیوسته حجم معاملات در صرافی‌های غیرمتمرکز نشان از افزایش علاقه عمومی نسبت به این صرافی‌ها دارد.

خبر - 14 اسفند 1399
وحشت شبانه در بایننس؛ موجودی کیف پول برخی از کاربران صفر شد

وحشت شبانه در بایننس؛ موجودی کیف پول برخی از کاربران صفر شد

برخی از کاربران بایننس اعلام کرده‌اند که موجودی کیف پول آنها برای ساعاتی صفر شده است. در این هفته، این دومین بار است که چنین اتفاقی در بایننس رخ می‌دهد. جای تعجب دارد که بایننس تاکنون واکنشی نسبت به این موضوع از خود نشان نداده است، چراکه موارد این‌چنینی سبب نگرانی کاربران و بدنام شدن صرافی می‌شود. بایننس در طول سال‌های فعالیت خود بارها با مشکلات فنی این‌چنینی روبه‌رو شده است، هرچند که اکثر این موارد جدی نبوده و به سرعت رفع شده است.

خبر - 5 اسفند 1399