خالق مدل «انباشت به عرضه»: روند صعودی بیت کوین تازه شروع شده است!

به نظر می‌رسد قیمت بیت کوین پس از دستیابی به اوج جدید در اواخر اسفند (اوایل ماه مارس)، زیر 60،000 دلار متوقف شده است. تونی ویز (Tone Vays)، یوتیوبر مشهور نیز دارای یک نگاه کلان صعودی است، با این حال او فکر می‌کند کاهش قیمت بیت کوین دور از ذهن نیست. او معتقد است قیمت بیت کوین تا 3 ماه دیگر به 70,000 دلار می‌رسد.

الناز مهیمنی

منبع : COINTELEGRAPH

خالق مدل «انباشت به عرضه»: روند صعودی بیت کوین تازه شروع شده است!

title

به گزارش کوین تلگراف، پلن‌بی (PlanB)، تحلیلگر ارزدیجیتال فعال در توییتر، فکر می‌کند بیت کوین (BTC) هنوز جای رشد زیادی دارد.

پلن‌بی، روز جمعه در توییت خود نوشت: "ما چهار ماه در بازار صعودی بودیم و این به معنای پایان کار نیست."

وی با نمایش مسیر فعلی قیمت بیت کوین در یکی از نمودارهای خود افزود: "بیت کوین تازه شروع شده است."

چندین مدل سهام برای بیت کوین وجود دارد که مسیر قیمت بیت کوین را متناسب با نصف شدن وقایع و عرضه آن در طول زمان نشان می‌دهد.

تونی ویز (Tone Vays)، یوتیوبر مشهور نیز دارای یک نگاه کلان صعودی است، با این حال او فکر می‌کند کاهش قیمت بیت کوین دور از ذهن نیست.

ویز به کوین تلگراف (Cointelegraph) گفته است:

«بیت کوین در حال ادغام است اما من در این بازار صعودی می‌مانم. در حالی که هنوز برای بیت کوین می توان پایین‌ترین نرخ ماه را تا محدوده 48 هزار دلار کاهش داد، معتقدم قبل از ژوئن به بالاتر از 70 هزار دلار خواهیم رسید.»

پس از معامله 61 هزار دلار در این ماه، بیت کوین حدود 50 هزار دلار عقب نشینی کرد. در اکثر موارد، این افت تقریباً در طی دو هفته اتفاق افتاد، و برخی از جهش های صعودی حفظ شده بود، نه 10.000 دلار مستقیم ، رو به پایین. بیت کوین در زمان انتشار این گزارش 54550 دلار قیمت دارد و به دنبال یک اقدام کلی صعودی است.

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

خبر خوشحال کننده درباره پایان کرونا

title

مرکز کنترل بیماری های آمریکا، سی دی سی، در جدیدترین دستورالعمل خود اعلام کرده کسانی که به طور کامل واکسن کرونا دریافت کرده اند می توانند بدون ماسک با یکدیگر دیدار کنند و حتی با افراد نزدیک خانواده که واکسن نزده اند، اما مشکلات زمینه ای هم ندارند ملاقات کنند و نیازی به زدن ماسک نخواهند داشت.

منبع : تابنام

مطالب مرتبط

حجم معاملات مشتقات بیت کوین در ماه مارس به اوج خود رسید

حجم معاملات مشتقات بیت کوین در ماه مارس به اوج خود رسید

بر اساس داده‌های جمع‌آوری شده توسط «The Block»، حجم معاملات مشتقات بیت کوین، شامل معاملات آتی (Futures) و اختیارات (Options)، در ماه مارس (۱۱ اسفند تا ۱۱ فروردین) به بالاترین سطح تاریخ خود رسیده است.

خبر - 17 فروردین 1400
تحلیل اختصاصی قیمت بیت کوین؛ دوشنبه ۱۶ فروردین

تحلیل اختصاصی قیمت بیت کوین؛ دوشنبه ۱۶ فروردین

بررسی سابقه تاریخی هر ارز به عنوان ابزاری برای پیش‌بینی روند احتمالی قیمت در آینده مورد استفاده قرار می‌گیرد. آپریل (فروردین) تا به اینجای کار ماهی نزولی برای بیت کوین بوده است. با این حال کارشناسان معتقدند مطابق سابقه تاریخی بیت کوین روند صعودی در این ماه هم ادامه پیدا می‌کند.

تحلیل - 16 فروردین 1400
درآمد ماهانه ماینرهای بیت کوین به بالاترین سطح تاریخ خود رسید

درآمد ماهانه ماینرهای بیت کوین به بالاترین سطح تاریخ خود رسید

بر اساس داده‌های جمع‌آوری شده از فعالیت ماینرها، درآمد استخراج بیت کوین در ماه مارس (۱۱ اسفند تا ۱۱ فروردین) به بالاترین سطح تاریخ خود رسید. هم‌زمان با افزایش درآمد ماینرها و رونق گرفتن بازار بیت کوین، تقاضا برای خرید سخت‌افزار استخراج به شدت افزایش یافته است. هم‌اکنون بسیاری از دستگاه‌های پیشرفته موجود در بازار با قیمتی ۵ برابر قیمت پیش‌فروش ماه اکتبر (مهر) خود به فروش می‌رسند.

خبر - 15 فروردین 1400